• 021-22020188
  • info@tourtokish.com

آخرین مطالب

عضویت در کانال تلگرام

کانال تلگرام تور کیش

اطلاعات تماس

  • تهران، خیابان ولیعصر، روبروی صدا و سیما، پلاک 2787

  • 021-22020188

  • http://tourtokish.com

  • info@tourtokish.com

جت اسکی در کیش
۲۰ دی

جت اسکی در جزیره کیش

جزیره کیش را می‌توان از حیث تنوع بسیار بالای مراکز تفریحی‌اش، در کشور یگانه دانست؛ این یگانگی سبب شده است که بسیاری از تفریحات کیش به نوعی امور سهل و ممتنع تبدیل شوند، اما جت اسکی در کیش را به هیچ وجه فراموش نکنید.

جزیره کیش و سواحل جذابش، جزو اولین مناطقی در کشور هستند که این موتورهای تندرو را دیده‌اند و این مهم باعث شده است که در طول سال‌های متمادی که از اختراع و ورود آن‌ها به کشور می‌گذرد، کلوب‌های جت اسکی امکانات‌شان را به بالاترین سطوح جهانی نزدیک کنند؛ از حق نگذریم که وجود کلوب‌های متعدد هم بر فضای رقابتی و تلاش هر چه بیشتر برای جلب رضایت مسافران کیش دامن می‌زند.

بدون شک از دست دادن این تفریح هیجان‌انگیز در آب‌های نیلگون خلیج فارس به ضررتان تمام خواهد شد؛ چرا که تجربه‌ای بسیار جذاب و باورنکردنی را از دست خواهید داد. همچنین برای جت اسکی سواری در جزیره کیش، الزامات و شرایطی هم وجود دارد که گردشگران تورهای کیش را در جهت به دست آوردن تجربه‌ای سالم و بی‌خطر یاری می‌کنند. البته نیازی به نگرانی نیست؛ چرا که تمام این شرایط در برگه درخواست جت اسکی وجود دارد و گردشگران می‌توانند با مطالعه آن از چند و چون آن‌ها آگاه شوند.

کلوب‌های جت اسکی کیش و کارکنان حرفه‌ای آن‌ها هم شما را در کسب هر چه بهتر این تجربه راهنمایی خواهند کرد. بهتر است بدانید که به هر گروه یا خانواده، بیشتر از یک دستگاه جت‌اسکی داده نمی‌شود و هر جت اسکی هم تنها دو نفر از گردشگران را به دریا خواهد برد. توصیه می‌شود که با همکاری همه جانبه با کارکنان کلوب‌ها و عدم انجام حرکات خطرناک، خود و دوستانتان را از تجربه‌ای تلخ که ممکن است آرامش سفرتان را بر هم بزند خودداری کنید و از ورود به محدوده دیگر کلوب‌ها و یا شناورها اکیداً پرهیز کنید. جت اسکی سواری در کیش را از دست ندهید؛ اگر علاقمند به تجربه‌ای خاص در سفر کیش هستید.

دیدگاه خود را بنویسید