پارک دلفین کیش یا دلفیناریوم کیش از جاذبه های دیدنی و سرگرم کننده جزیره کیش است. دلفین ها به باهوش بودن و بامزه بودن معروف هستند و می توانند حرکات نمایشی زیادی را خلق کنند. همه باید حداقل یک بار از نزدیک شاهد حرکات زیبا و هنرنمایی این حیوانات دوست داشتنی باشند.

شما در این مجموعه علاوه بر دلفین، گونه های دیگری از پستانداران دریایی را هم می بینید. به عنوان مثال شیر دریایی جنوبی، شیر دریایی شمالی، گراز دریایی، گربه دریایی شمالی و پنگوئن هم در این مجموعه زیبا نگهداری می شوند.

پارک دلفین کیش و تماشای رقص دلفین ها


مساحت پارک دلفین کیش حدود ۱۰۰ هکتار می باشد که در جنوب شرقی جزیره کیش ساخته شده است. وقتی وارد مجموعه دلفیناریوم کیش می شوید؛ می توانید از باغ پرندگان و فضای سبز آن هم استفاده کنید و یک روز عالی در کنار دوستان و خانواده داشته باشید.

فضای سبز مجموعه پارک دلفین های کیش از گونه های مختلف گیاهی پوشیده شده است. این فضای سبز نه تنها یک مجموعه ارزشمند گیاهی در کشور است بلکه می تواند برای علاقه مندان به طبیعت و گیاهان جذابیت فوق العاده ای داشته باشد. کیش پر از تفریحات دوست داشتنی و جذاب است.

در کنار برخی تفریحات کیش مثل غواصی در کیش، فلای بورد کیش، پارک آبی کیش و بازدید از آکواریوم کیش، حتما به پارک دلفین کیش نیز سر بزنید. به خصوص برای دوستداران حیوانات، این پارک پر از جذابیت و لحظات خوش است و یکی از مکان های دیدنی کیش به حساب می آید.

پارک دلفین های کیش

تاریخچه پارک دلفین های کیش

پارک دلفیناریم کیش حدود ۱۰ سال پیش با سرمایه گذاری حسین ثابت ساخته شد و به بهره برداری رسید. حسین ثابت صاحب هتل بزرگ داریوش، لاله، هلیا و تماشا است. این پارک بزرگ در مساحتی حدود ۱۰۰ هکتار ساخته شده و الان یکی از بزرگترین پارک های تفریحی خاورمیانه محسوب می شود.

هتل های کیش: رزرو تور هتل داریوش کیش

این دیدنی بعد از چند سال فعالیت به آقای عبدالرضا موسوی مالک شرکت هواپیمایی زاگرس واگذار شد و درحال حاضر تحت مدیریت آقای موسوی به کار خود ادامه می دهد.

برای تردد و اقامت در مجموعه دلفیناریوم کیش اصلا نگران نباشید، اتوبوس های قطاری فراوانی در پارک دلفین های کیش وجود دارند. با این اتوبوس ها می توانید در کل مجموعه تردد کنید. درون مجموعه اقامتگاه، رستوران، بوفه و… وجود دارد و همچنین در اطراف این پارک دیدنی هتل هایی نظیر شباویز، سیمرغ و کوثر به گرمی از شما میزبانی می کنند.

دلفیناریوم کیش

قیمت بلیط پارک دلفین کیش

تهیه بلیط برای ورود به مجموعه پارک دلفین های کیش الزامی است. برخی معتقدند که قیمت بلیط پارک دلفین کیش بالاست و رفتن خرج زیادی را به هزینه های سفر تحمیل می کند. برای مثال یک خانواده سه نفره باید حدود ۳۰۰ هزار تومان برای ورود به این مجموعه پرداخت کند.

اما هزینه پارک دلفین های کیش حدود ۹۵ هزار تومان برای هر نفر است. اما شما این پول را فقط برای دیدن حرکات زیبای دلفین ها پرداخت نمی کنید. تماشای حرکات نمایشی پستانداران آبزی دیگر مثل شیر دریایی، بازدید از باغ پرندگان و دیدن پوشش گیاهی و درختان متنوع این پارک بزرگ هم با تهیه همان بلیط اولیه امکان پذیر است. مسلما در حال حاضر قیمت پارک دلفین کیش با وجود همچنین ویژگی ها و امکاناتی گران نیست.

تفریحات نزدیک به دلفیناریوم کیش : معرفی باغ پرندگان کیش

مجموعه پارک دلفین های کیش

چه از این بهتر که با پرداخت ۹۵ هزار تومان یک روز خاطره انگیز در جزیره کیش را تجربه کنید؟

اما خبر خوش برای کسانی که توانایی پرداخت چنین هزینه ای را ندارند این است که آژانس مسافرتی سالیان سفر در برنامه تور کیش هتل کورش ، داریوش و ویدا برای بازدید از دلفین ها تخفیف در نظر گرفته است. بنابراین مسافرانی که نگران قیمت بالای بلیط هستند؛ می توانند با هزینه بسیار کمتر از این پارک دیدن کنند.

 

اطلاعات داخل این صفحه برای آگاهی بیشتر مسافران تور کیش درج شده است. آژانس سالیان سفر صرفاً خدمات مربوط به تور کیش (رزرو پرواز و هتل) را برای مسافران این جزیره ارائه می‌دهد.