اسکله و پارک طبیعی میر مهنا از جمله دیدنی‌ترین جاذبه‌ی گردشگری در جزیره‌ی کیش محسوب می‌شود که هرساله پذیرای هزاران گردشگر داخلی و خارجی می‌باشد که با تور کیش به این جزیره سفر کرده‌اند. این اسکله‌ی تفریحی میر مهنا به‌طول در زمینی به مساحت ۱۵۷۸ متر مربع در شمال جزیره قرار گرفته است و افرادی که به‌دنبال مکانی برای دوری از شلوغی شهر هستند انتخاب اسکله و پارک تفریحی مهنا یک گزینه‌ی ایده‌آل می‌باشد.

اسکله تفریحی میر مهنا

اسکله تفریحی میر مهنا

در این اسکله و پارک تفریحی امکانات بی‌نظیری در اختیار گردشگران قرار می‌گیرد که از جمله‌ی آن می‌توان به قایق‌های تفریحی اشاره کرد. همچنین چهار مکان برای تماشای دریا ساخته شده است که همگی آن‌ها دارای نورپردازی منحصر به‌فرد هستند. با قدم زدن بروی آن می‌توانید اسکله‌های ماهیگیری و رشته‌های جنوبی کشور ایران را مشاهده کنید که همین موضع جذابیت بازدید از منطقه تفریحی میر مهنا را دوچندان کرده است.

به‌طور کلی جزیره کیش در چند سال گذشته با رشد قابل قبولی در حوزه‌ی گردشگری داشته است و  بدون شک یکی از عواملی که منجر به تقویت این موضوع شده است خدمات باکیفیتی است که در اختیار گردشگران از سوی جاذبه‌های دیدنی، هتل‌ها و کلوپ‌های ورزشی در اختیار گردشگران قرار می‌گیرد. همچنین یکی ویژگی‌های جزیره‌ی کیش متنوع هتل‌های آن می‌باشد که برای تمامی سلیقه‌ها و بوجه‌های مختلف خدمات شایسته‌ای را ارائه می‌دهند. البته شما می‌توانید برای کاهش هزینه‌های  اقامت و سفر خود از تور لحظه آخری کیش بهره بگیرید و با عضویت در کانال تلگرام تور تو کیش از آخرین قیمت‌های آن مطلع شوید.