یک مجموعه عظیم در زمینی با ۲۰ هزار متر مربع مساحت ساحلی و ۱۵ هزار متر مربع مساحت دریا در کیش قرار گرفته است که آن را به عنوان بزرگ ترین مجموعه فرهنگی و تفریحی ایران می شناسند؛ این مجموعه آوای خلیج فارس کیش نام دارد که البته آن را به عنوان آبنمای موزیکال کیش نیز می شناسند.

آبنمای موزیکال کیش و لذت تماشای رقص آب

آبنمای موزیکال کیش خدمات تفریحی بسیار خوبی را در اختیار گردشگران تور کیش قرار می دهد. برای مثال بزرگترین آبنمای موزیکال خاورمیانه در این مجموعه قرار دارد. همچنین مجموعه‎ آوای خلیج فارس کیش کنسرت های بسیار خوبی را میزبانی می کند.

هیچ گاه چشم اندازی که در شب مشاهده می کنید را در روز نخواهید دید. در خصوص آبنمای موزیکال آوای کیش به این واقعیت می رسید که چه طراحی بی نظیری در خصوص روشنایی به کار گرفته شده است.

آوای خلیج فارس کیش

مجموعه آوای خلیج فارس جزیره کیش برای سازگاری و همخوانی بیشتر با جغرافیای بومی منطقه به شکل ستاره دریایی طراحی شده است.

جالب است بدانید اطراف این بنا که در محوطه وسیعی بنا شده است، دارای سالن کنسرت با ظرفیت پذیرش بیش از ۳۰۰ هزار نفر، سالن چند منظوره با گنجایش ۶۰۰ نفره و سالن سینمای ۲۰۰ نفره می باشد. کنسرت های آوای آبنمای موزیکال کیش معمولا مورد استقبال بومی ها و گردشگران در جزیره قرار می گیرد زیرا مردم اجرای کنسرت و جنگ و دیگر برنامه هایی از این دست در محیط باز را دوست دارند.

تفریحات کیش: دوچرخه سواری در کیش را فراموش نکنید

همچنین در این مجموعه سالن VIP، فودکورت، کافی شاپ و فضای تجاری نیز در نظر گرفته شده است. در واقع شما می توانید یک روز به یاد ماندنی را در آوای خلیج فارس کیش بگذرانید.

آوای خلیج فارس کیش

اما جدا از تمام این امکانات، همانطور که ذکر شد بسیاری از گردشگران تنها به خاطر بازدید از آب نمای موزیکال کیش است که به آوای خلیج فارس کیش می آیند.

این آبنمای موزیکال دارای قابلیت های مختلفی از جمله شوی لیزر، ویدئو پرو جکشن، افکت آتش و ربات های پیشرفته می باشد که جذابیت های خاصی را در سفر به کیش ایجاد کرده است. در واقع این آبنما پیشرفته تر از همه آبنماهایست که تاکنون در خاورمیانه ساخته شده است.

آوای خلیج فارس کیش

جاهای دیدنی کیش: روستای باغو کیش

به طور کلی صنعت گردشگری کیش در چند سال گذشته از رشد قابل قبولی برخوردار بوده است و هرساله پذیرای هزاران گردشگر خارجی و داخلی از سرتاسر دنیا می باشد.

اگر چه کیش را به عنوان یک مقصد گران برای سفر می شناسند اما با این وجود برای کاهش هزینه های سفر خود می توانید از تور لحظه آخری کیش و با اقامت در هتل ها سفری دل چسب را تجربه کنید.

تور کیش سالیان سفر با ارائه خدمات با کیفیت و مقرون به صرفه میزبان شما عزیزان است. برای رزرو تور کیش و اطلاع از قیمت تور کیش می توانید با شماره ۰۲۱۲۲۰۲۰۱۸۸ تماس حاصل فرمایید.

آدرس آبنمای موزیکال کیش

کیش، انتهای بلوار اندیشه، جنب مسجد حضرت امیر، روبروی معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش، مجموعه آوای خلیج فارس کیش.

 

اطلاعات داخل این صفحه برای آگاهی بیشتر مسافران تور کیش درج شده است. آژانس سالیان سفر صرفاً خدمات مربوط به تور کیش (رزرو پرواز و هتل) را برای مسافران این جزیره ارائه می‌دهد.