یکی از بهترین تفریحات از نظر ساکنین و گردشگران این جزیره، دوچرخه سواری در کیش است. مسیر این تفریح جذاب یکی از طولانی ترین و زیباترین مسیرهای دوچرخه سواری در جهان است. طول مسیر ویژه دوچرخه سواری، بسیار طولانی و در حدود ۷۵ کیلومتر است و بخش اصلی این مسیر به موازات جاده جهان کیش، یکی از خیره کننده ترین جاده های ایران در حاشیه نوار ساحلی قرار گرفته است.

دوچرخه سواری در کیش یک تفریح جذاب و فراموش نشدنی


مسیر دوچرخه سواری در کیش کاملاً مستقل از خیابان ها و جاده هایش است و شما می توانید با ایمنی زیادی در این مسیر به دوچرخه سواری بپردازید. در طول مسیر دوچرخه سواری، طبیعت بکر و زیبایش را مشاهده می کنید که چشم اندازهای دل انگیزی را از ساحل، دریا، نخلستان ها و بوستان ها به شما هدیه خواهد داد.

اگر کمی از سرعت حرکتتان کم کنید می توانید از سکوت و مناظر زیبای جزیره کیش در این مسیر نهایت لذت را ببرید.

برای کرایه ی این دوچرخه ها در تور کیش به ایستگاه‌های دوچرخه بروید و انواع دوچرخه های یک نفره، دو نفره، سه چرخه و دوچرخه‌ی برقی و حتی چند نفره را کرایه کنید و از تجربه این تفریح لذت ببرید.

شما می توانید در کنار دریا به دوچرخه سواری بپردازید که هزینه ی کرایه ی هر یک ساعت دوچرخه در حدود ۱۵ هزار تومان و کرایه‌ دوچرخه های برقی حدود ۳۰ هزار تومان برای یک ساعت است. امروزه بسیاری از شهرهای توریستی جهان همانند آمستردام از دوچرخه به جای خودرو استفاده می کنند که کمک شایانی به اقتصاد این کشور می کند و امید است فرهنگ دوچرخه سواری در کیش ایجاد شود.

با پیشرفت های چشمگیری که جزیره کیش از نظر جذب توریست داشته، باعث شده تفریحات و وسایل بازی گوناگونی از سرتاسر دنیا وارد این جزیره شود که هر کدام محبوبیت خاص خودش را دارد.

دوچرخه سواری در کیش را فراموش نکنید

چه زمان هایی می توان از این تفریح سالم لذت برد؟

ویژگی خاص دوچرخه سواری در کیش شامل این است که محدودیت زمانی ندارد و هر زمان از شبانه روز که دلتان بخواهد، می توانید در محیط امن و بی خطر جزیره دوچرخه سواری کنید. منطقه کیش دارای امنیتی بی مانند است که در آن می توانید با خیالی آسوده هر زمان از شب بیرون بروید و از آرامش آن لذت ببرید. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که از گرمای هوا بیزارید، می توانید هنگام غروب و هم زمان با خنک شدن هوا، از این تفریح حظ کنید.

دوچرخه سواری به یک امر واجب تبدیل شده که نباید از دستش داد، یعنی کسی نیست که به کیش سفر کرده باشد و از آن استفاده نکرده باشد. این تفریح ساده و در عین حال جذاب به سلامتی جسمیتان هم کمک چشمگیری خواهد کرد و تقویت عضلات پاهای شما را درگیر می کند. یکی از لذت بخش ترین لحظاتی که می توانید در این جزیره نیلگون سپری کنید، دوچرخه سواری در سواحل کشتی یونانی می باشد.

نکاتی قبل از دوچرخه سواری در کیش باید رعایت کنید

– برای این که در طول مسیر از این تفریح جذاب خسته نشوید حتما به میزان کافی آب و تنقلات به همراه داشته باشید

– وضعیت آب و هوایی منطقه را قبل از حرکت چک کنید.

– برای اینکه دست و صورتتان آفتاب سوخته نشود، حتما کرم ضد آفتاب همراهتان ببرید.

– کلاه و عینک آفتابی یکی از وسایل ضروری در دوچرخه سواری است که حتما به همراه داشته باشید.

– در ضمن روحیه ماجراجویی را هم فراموش نکنید!

مراکز کرایه دوچرخه در کیش

اسکله تفریحی

پرشین گلف

کشتی یونانی

جنب بازار مرجان

فاز ۲ صدف

 

اطلاعات داخل این صفحه برای آگاهی بیشتر مسافران تور کیش درج شده است. آژانس سالیان سفر صرفاً خدمات مربوط به تور کیش (رزرو پرواز و هتل) را برای مسافران این جزیره ارائه می‌دهد.