فلای بورد یکی از هیجان‌انگیز‌ترین وسیله‌های ورزشی می‌باشد که طرفداران زیادی در سرتاسر جهان دارد. به‌تازگی این ورزش مهیج در ایران نیز پیشرفت خوبی داشته و در برخی از مناطق ایران از جمله جزیره‌ی کیش گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند. فلای بورد با نیرو گرفتن از جت اسکی و فشار آب، فرد را چند متر از سطح آب روی هوا نگه می‌دارد. در فلای بورد پمپاژ آب و با حالت دهی رکاب دستگاه شخص می‌تواند حرکات نمایشی زیبا را انجام دهد. انجام این حرکات نمایش، جذابیت فلای بورد را در تور کیش دوچندان کرده است.

فلای‌بورد در کیش

فلای‌بورد در کیش

با فلای بورد کیش می‌توان در بالای سطح آب تا ارتفاع ۱۲ آزادانه پرواز کنید و با شیرجه به داخل آب و بیرون آمدن نمایش‌های حیرت‌آوری را خلق کنید. امنیت فلای بورد بسیار بالا است و شناور موجود در آن این امکان را برای علاقه‌مندان فراهم می‌کند تا با امنیت بیش‌تری از حرکات نمایشی را انجام دهند. جت‌اسکی نیز در تمام طول مدت استفاده از دستگاه، بروی آب شناور بوده و به هر طرف که کابر حرکت کند بدنبال وی کشیده خواهد شد.

فلای‌بورد در کیش

فلای‌بورد در کیش

علاوه بر کیش در مناطق دیگر ایران از جمله تهران این ورزش زیبا به‌راه افتاده است و کمیته فلای بورد تاسیس شده است.  ورزش فلای بورد در سال ۱۳۸۲ در مسابقات جت اسکی توسط فدراسیون انجمن‌های ورزشی و انجمن جت‌اسکی . جت‌بورد به طور رسمی به علاقه‌مندان معرفی گردید. پیشنهاد می‌شود اگر علاقه‌مند به هیجان زیاد هستید، ورزش جت اسکی را از دست ندهید.