شاید سال ۱۳۴۹ را بتوان شروعی برای توریستی شدن کیش دانست. زمانی که توسط هیات های کارشناسی ایران و آمریکا مورد بازدید قرار گرفت و به عنوان یک مرکز بین المللی توریستی به آن توجه شد. حالا سال های زیادی از آن زمان گذشته و کیش به جزیره ای مدرن و مجهز تبدیل شده است. جایی که مقصد توریستی بیش از دو میلیون نفر در سال است و هتل ها و امکانات تفریحی بسیار زیادی در آن وجود دارد. سایت تور تو کیش که زیر مجموعه آژانس مسافرتی سالیان سفر می باشد، سال هاست فعالیت خود را با تمرکز روی معرفی این جزیره، تورها، هتل ها و امکانات آن شروع کرده و به دنبال آن است تا مسافران کیش بهترین سفر ممکن را به این جزیره ی دوست داشتنی داشته باشند.

اهداف تور تو کیش

– ارائه به روز بهترین آفرها و تورهای لحظه آخری کیش

– اطلاع رسانی درباره تازه های کیش

– معرفی جاذبه های گردشگری کیش

– معرفی هتل ها و رزور آنها برای متقاضیان

– تاکید روی بروز بودن و تنوع روی تورها و هتل ها

– فراهم کردن سفر مناسب برای انواع سلیقه ها

خدمات ما

وبسایت تور تو کیش زیر نظر آژانس مسافرتی سالیان سفر فعالیت می کند. سالهاست که ما در این سایت برای ارائه ی تور کیش از تهران و بهترین تورهای کیش فعالیت می کنیم. کاربران می توانند در تور تو کیش، لیستی از جدیدترین آفرها و تورهای لحظه آخری را ببینند و آنها را با یک دیگر مقایسه کنند و در نهایت مناسب ترین تور را انتخاب کنند، همچنین اطلاعات و قیمت هتل ها نیز به صورت به روز در سایت ما قرار می گیرد و می توانید برای رزرو با ما تماس بگیرید. تنوع بالا بین تورهای لحظه آخری و آفرها باعث می شود تا برای همه ی سلیقه ها و شرایط گزینه ی مناسبی وجود داشته باشد.

اطلاعات گردشگری

در این وبسایت، سعی می کنیم محتوای ارزشمند و بی طرفی را درباره جزیره زیبای کیش ارائه کنیم تا کسانی که این جزیره را به عنوان مقصد گردشگری انتخاب کرده اند، بتوانند اطلاعات کاملی درباره آن داشته باشند و درباره اخبار و تازه های جزیره مطلع باشند. همچنین اماکن تفریحی آن را بشناسند و برای سوالات خود درباره ی این جزیره پاسخ مناسبی پیدا کنند.

دیگر خدمات سالیان سفر

تیم سالیان سفر علاوه بر خدمات و فعالیت های که درباره کیش انجام می دهد، خدمات گسترده ی دیگری هم دارد که با مراجعه به سایت سالیان سفر می توانید به طور کامل با آنها آشنا شوید. علاوه بر تورهای داخلی قشم، کیش و مشهد، تورهای خارجی بسیار متنوع از خدمات ما می باشد. به طوری که در هر زمان از سال این امکان را دارید که به اقصی نقاط دنیا سفر کنید و تورهای مناسب هر فصل را رزرو کنید. سالیان سفر درباره ویزا هم فعالیت دارد و خدماتی مانند اخذ وقت سفارت و پیکاپ ویزا هم توسط همکاران ما انجام می پذیرد.