برای سفر به کیش چه زمانی مناسب تر است؟

بهترین وضعیت کیش از نظر آب و هوا را می توان از اواخر شهریور تا اواخر اردیبهشت دانست. هوای کیش در این ماه ها بسیار دلپذیر و مطلوب است.

آیا آب و هوای کیش گرم است؟

می توان گفت از اواخر خرداد تا اوایل شهریور شاهد هوای گرم و مرطوبی در جزیره کیش هستیم.

سفر به کیش با تور مناسب تر است یا به این صورت که خودمان بلیت، هتل و غیره را به صورت مجزا بگیریم؟

سفر به کیش با تور راحت تر است و می تواند ارزان تر از سفر شخصی هم باشد.

تور کیش چه خدماتی دارد؟

تورهای کیش شامل خدمات مختلف و متنوعی هستند. ولی معمولا شامل بلیت رفت و برگشت، استقبال فرودگاهی و اقامت هتل به همراه صبحانه هستند. ارائه خدمات گردشگری هزینه جداگانه دارد اما در بعضی از تورها دیده می شود که تخفیف مراکز دیدنی، گشت جزیره، رستوران ها، پارک دلفین ها و… را همراه تور ارائه می کنند. در بعضی از تورها وعده غذایی ناهار نیز وجود دارد. درباره شام می توان به صورت مجزا از امکانات هتل استفاده کرد که هزینه جداگانه دارد. همچنین هزینه تورها در ایام مختلف سال متفاوت است.

پرواز تهران – کیش چقدر طول می کشد؟

این پرواز حدود یک ساعت و نیم طول می کشد و معمولا شامل یک وعده غذای سبک می باشد.

چگونه با تور به صورت ارزان به کیش سفر کنیم؟

در این صورت بهترین انتخاب تور لحظه آخری می باشد. شاید تا چند سال پیش درباره تنوع زمانی تورهای لحظه آخری مشکلاتی وجود داشت. ولی حالا شاهد تنوع زیاد این تورها هستیم. این تورها از لحاظ کیفیت هیچ تفاوتی با تورهای دیگر ندارند و تنها تفاوت در زمان رزرو تور است که در نزدیکی شروع تور انجام می شود.

کدام هتل را انتخاب کنیم؟

در ابتدا باید انتظارات خود را مشخص کنید و پس از آن می‌توانید با توجه به خدمات، امکانات و تصاویر هتل های مختلف انتخاب خود را انجام دهید. برای این منظور می توانید به قسمت هتل های کیش مراجعه کنید.

توجه داشته باشید که ساعت پرواز برگشت را با ساعت تحویل اتاق هتل تنظیم نمایید. این امکان وجود دارد که پرواز شما برای عصر یا شب باشد، در این صورت می توانید برای بعد از ظهر خود برنامه ریزی کنید و یا اینکه از خدمات اقامت مازاد هتل ها که شامل هزینه است استفاده نمایید.

امکان اجاره ی سوئیت و آپارتمان در کیش وجود دارد؟

بله. شما می‌توانید در جزیره کیش سوئیت یا آپارتمان نیز اجاره کنید. با توجه به نوع سفر، تعداد روزهای اقامت و تعداد افرادی که باهم سفر می‌کنید بعضا اجاره سوئیت هزینه کمتری دارد. برای آشنایی با سوئیت ها می توانید به قسمت اجاره سوئیت در کیش مراجعه کنید.

چگونه می توان با ماشین شخصی به جزیره کیش رفت؟

ابتدا باید به یکی از بنادر لنگه، آفتاب و یا چارک رفت، پس از آن می‌توانید از طریق دریا وارد جزیره کیش شده و خودروی شخصی خود را نیز به جزیره کیش منتقل کنید.

آیا شنا کردن در آب های کیش خطر دارد؟

بهتر است در ‌مکان‌های مشخصی که در ساحل جزیره کیش در نظر گرفته شده شنا کنید. آب‌های ساحلی جزیره کیش کوسه خطرناک ندارد و شنا در دریا کاملا بی‌خطر است. کوسه‌هایی که بعضا در ساحل کیش دیده می‌شوند از ماهی‌های کوچک تغذیه می‌کنند و برای شناگران خطری ندارند. هنگام شنا در آب‌های کم‌عمق و یا راه رفتن در آب دریا مواظب توتیا باشید. توتیای دریایی یا خارپشت دریایی یک جانور آبزی کوچک خاردار است که در تمامی اقیانوس های جهان یافت می شود.

قیمت ها در کیش به چه صورت است؟

میانگین قیمت اجناس و خدمات عمومی ‌شامل مواد غذایی، رستوران‌ها، میوه، حمل و نقل و… در جزیره کیش گران تر از میانگین قیمت در کشور است. قیمت لوازم الکترونیکی مثل لپ‌تاپ، موبایل، دوربین‌های دیجیتال و… نیز تقریبا با تهران برابری می کند و بعضا گران تر هم می باشد. ولی قیمت پوشاک حدود ۱۰ تا ۲۰ درصد ارزان‌تر از شهرهای دیگر ایران می باشد.

برای خرید در کیش چه توصیه ای دارید؟

اگر می خواهید با نیت خرید به کیش سفر کنید بهتر است ابتدا قیمت اجناس مورد نظرتان را در شهر خودتان بپرسید. به این ترتیب هنگام خرید در کیش دچار تردید یا سردرگمی نخواهید شد.

وضعیت رستوران های کیش چگونه است؟

رستوران هایی که موزیک زنده دارند قیمت بالاتری نسبت به رستوران های دیگر دارند. این تفاوت قیمت می تواند بسیار زیاد باشد. بیشتر مواد اولیه غذاها از شهرهای دیگر به این جزیره وارد می شود و برخی معتقدند که کیفیت غذاها معمولی بوده و نباید انتظار خیلی زیادی داشت.

برای سفر به کیش چه زمانی مناسب تر است؟

بهترین وضعیت کیش از نظر آب و هوا را می توان از اواخر شهریور تا اواخر اردیبهشت دانست. هوای کیش در این ماه ها بسیار دلپذیر و مطلوب است.

آیا آب و هوای کیش گرم است؟

می توان گفت از اواخر خرداد تا اوایل شهریور شاهد هوای گرم و مرطوبی در جزیره کیش هستیم.

پرواز تهران – کیش چقدر طول می کشد؟

این پرواز حدود یک ساعت و نیم طول می کشد و معمولا شامل یک وعده غذای سبک می باشد.

کدام هتل را انتخاب کنیم؟

در ابتدا باید انتظارات خود را مشخص کنید و پس از آن می‌توانید با توجه به خدمات، امکانات و تصاویر هتل های مختلف انتخاب خود را انجام دهید. برای این منظور می توانید به قسمت هتل های کیش مراجعه کنید. توجه داشته باشید که ساعت پرواز برگشت را با ساعت تحویل اتاق هتل تنظیم نمایید. این امکان وجود دارد که پرواز شما برای عصر یا شب باشد، در این صورت می توانید برای بعد از ظهر خود برنامه ریزی کنید و یا اینکه از خدمات اقامت مازاد هتل ها که شامل هزینه است استفاده نمایید.