• 021-22020188
  • info@tourtokish.com

آخرین مطالب

عضویت در کانال تلگرام

کانال تلگرام تور کیش

اطلاعات تماس

  • تهران، خیابان ولیعصر، روبروی صدا و سیما، پلاک 2787

  • 021-22020188

  • https://tourtokish.com

  • info@tourtokish.com

بازار مرجان کیش
۲۰ دی

بازار مرجان کیش

یکی از بازارهای زیبا اما کم‌رونق جزیره کیش بازار مرجان است. این بازار که در مساحتی بالغ بر دو هکتار در سال ۱۳۷۰ به بهره‌برداری رسیده است، از مراکز خرید کیش دور بوده و همین موضوع باعث کم‌رنگ شدن این بازار در میان مراکز خرید کیش شده است.

بازار مرجان در نزدیکی پارک دلفین‌ها و هتل‌های کوثر و شباویز و سیمرغ قرار گرفته است و ساحل زیبای مرجان، که یکی از محبوب‌ترین سواحل کیش است، دقیقاً پشت این مجموعه قرار گرفته است. با اینکه بازار مرجان ۲۶۰ واحد تجاری دارد، اما در حال حاضر تنها ۱۳۴ واحد از این تعداد فعال می‌باشد و این موضوع می‌تواند ناامیدی بزرگی را برای کاسبان این بازار بیافریند؛ چنانچه که اکثر غرفه‌داران از کسب و کارشان ناراضی‌اند.

دلیل معرفی بازار مرجان به مسافران تورهای کیش این موضوع است که اجناس این بازار بسیار ارزان‌تر از بازارها و مراکز خرید دیگر کیش می‌باشند و این بازار جذابیت‌های دیدنی فراوانی هم دارد که مطمئناً گردشگران از دیدنشان شگفت‌زده خواهند شد. آکواریومی با حجم ۵۴۰۰ متر مکعب در این بازار وجود دارد که ۸۰۰ نوع مختلف از ماهیان و آبزیان در آن زندگی می‌کنند. ۳۹ آب‌نمای بزرگ با ارتفاع ۵۰ متر هم در این بازار فعال‌اند که با ۴۲۰ پروژکتور رنگارنگ نورآمیزی می‌شوند و فضایی استثنایی را به این هتل می‌بخشند. توصیه می‌شود که در تور کیش به هیچ عنوان بازار مرجان را فراموش نکنید.

دیدگاه خود را بنویسید

کانال تلگرام
close-link