جزیره کیش یکی از پرمسافرترین مقاصد گردشگری در کشورمان ایران است. اگر علاقه به سفر در فصل زمستان دارید، جزیره کیش را جزو اولین گزینه‌های ممکن برای سفرتان قرار دهید. آب‌وهوای کیش در فصل زمستان در بهترین حالت خود قرار دارد؛ این مسئله به این صورت است که مثلاً شما از تهران با کاپشن سوار هواپیما می‌شوید ولی وقتی به کیش می‌رسید فکر می‌کنید در زمان سفر کرده‌اید، فصل عوض شده و نسیم بهاری به صورتتان می‌خورد. هتل های ساحلی کیش در این جزیره یکی از بهترین محل‌های اقامت در این محدوده به حساب می‌آیند. قبل از سفر حتماً در مورد این هتل‌ها چند دقیقه‌ای پرس‌وجو کنید تا در بهترین هتل اقامت داشته باشید.

بهترین هتل های ساحلی کیش

هتل های ساحلی کیش زیباترین منظره‌ها را به خلیج فارس دارند. در چنین هتل‌هایی از پشت پنجره‌ی اتاقتان پهنه‌ی وسیعی از دریا و ساحل را می‌بینید. با اقامت در این هتل‌ها شما دسترسی راحت و سریع به تفریحات دریایی خواهید داشت که یک مزیت مهم برای محل اقامت در کیش محسوب می‌شود؛ به طوری که حتی هتل‌های شهری در جزیره کیش هم تمام تلاششان را می‌کنند تا موقعیت مکانی خود را در کمترین فاصله از ساحل انتخاب کنند.

حالا سراغ معرفی هتل های ساحلی کیش می‌رویم:

هتل داریوش کیش

داریوش نام یکی از هتل های ساحلی مطرح و معروف در جزیره کیش است که با معماری باستانی جذابش گردشگران زیادی را به خودش علاقه‌مند کرده است. هتل داریوش کیش با ۵ ستاره‌ی درخشانش یکی از بهترین و برترین اقامتگاه‌های جزیره کیش است که در زمان‌های شلوغی کیش، مثل تعطیلات نوروز، جای سوزن انداختن در محوطه‌ی آن پیدا نمی‌کنید. متقاضیان زیادی برای تور کیش با رزرو هتل داریوش وجود دارد و به همین دلیل هم بهتر است که برای اقامت در این هتل از قبل برنامه‌ریزی داشته باشید.  هتل داریوش به عنوان یکی از هتل های ساحلی کیش که امکانات تفریحی و رفاهی زیادی دارد، می‌تواند اقامت به یادماندنی و خاطرات خوشی از سفرتان به کیش برای شما رقم بزند.

هتل داریوش کیشهتل لیلیوم کیش

هتل لیلیوم هم یکی از هتل های نزدیک به ساحل در این جزیره است و به عنوان یکی از هتل های ساحلی کیش محسوب می‌شود. لیلیوم یک هتل نوساز و ۸ طبقه است که ۱۵۴ اتاق مجهز و تمیز دارد. اقامت در یک هتل نوساز قطعاً حس خوبی به شما می‌دهد.

هتل لیلیوم کیشهتل شایگان کیش

یکی دیگر از هتل های ساحلی کیش که فاصله کوتاهی تا ساحل دارد، هتل ۵ ستاره شایگان است. این هتل با امکانات و تجهیزات خوبی که دارد، کاری می‌کند که در سفرهای بعدیتان به جزیره کیش هم همین‌جا برگردید و شما را پایبند به خودش می‌کند. به جز نزدیکی به ساحل و تفریحات آبی، با اقامت در این هتل به مراکز خرید و سایر تفریحات کیش هم فاصله کوتاهی خواهید داشت.

هتل ساحلی سیمرغ کیش

یکی از هتل های سه ستاره‌ی خوب جزیره کیش را به شما معرفی می‌کنیم: هتل سیمرغ کیش. این هتل یکی از قدیمی‌ترین هتل‌ها در جزیره کیش است که از سال ۱۳۷۰ فعالیت خودش را آغاز کرده است. دسترسی راحتی به مراکز تفریحی کیش دارد و مهم‌تر از همه این که ساحل اختصاصی برای مهمانانش در نظر گرفته است. این مسئله توجه خیلی از گردشگران کیش را به این هتل جلب کرده است.

هتل سیمرغ کیشهتل شایان کیش

از دیگر هتل های ساحلی در کیش می‌توانیم هتل شایان را به شما معرفی کنیم. هتلی ۵ ستاره با امکانات سطح بالا که از سال ۱۳۵۴ تا به حال پذیرای مسافران این جزیره شده است. اکثر اتاق‌های این هتل چشم‌اندازی رو به خلیج فارس دارند و جای خوبی برای استراحت چند روزه و دوری از هیاهو و زندگی روزمره به شمار می‌روند. امکانات داخل هتل و فاصله آن با ساحل آن‌قدر خوب هست که لازم نباشد بخواهید برای تفریح و سرگرمی خیلی از آن دور شوید.

هتل شایان کیشهتل ترنج کیش

حتی اگر به کیش سفر نکرده باشید هم به واسطه تبلیغات گسترده‌ای که برای این هتل انجام شده آن را می‌شناسید. هتل ترنج به عنوان یکی از زیباترین هتل های ساحلی کیش برای اکثر گردشگران شناخته شده است. اتاق‌های چوبی که با چینش خاص روی سطح آب خلیج فارس ساخته شده‌اند برای همه ما تصویری آشناست. این هتل پنج ستاره با کادر با تجربه‌اش آماده‌ی خدمت‌رسانی به مسافرانش است.

هتل ترنج کیش

هتل‌ های لوکس کیش

 

اطلاعات داخل این صفحه برای آگاهی بیشتر مسافران تور کیش درج شده است. آژانس سالیان سفر صرفاً خدمات مربوط به تور کیش (رزرو پرواز و هتل) را برای مسافران این جزیره ارائه می‌دهد.