زمستان با همه زیبایی‌ها و جذابیت‌های خاص خود فرصت مناسبی را برای علاقه‌مندان به سفر و تورهای داخلی همانند تور کیش فراهم کرده است. در این فصل از سال به‌دلیل سرمای هوا که در نیمه‌ی شمالی کشور حاکم می‌شود، چندان مورد توجه علاقه‌مندان نیست و بیش‌تر گردشگران ترجیح می‌دهند به بخش‌های جنوبی کشورمان سفر کنند، که بدون شک، جزیره کیش اولین و برترین گزینه‌ی سفر به‌شمار می‌آید. این جزیره همانند مرواریدی در خلیج فارس می‌درخشد و تفریحات و جذابیت‌های شگفت‌آوری را در دل خود جای داده است.

سفر به کیش در زمستان

این جزیره به‌دلیل تنوع بالای جاذبه‌های گردشگری اعم از تفریحات آبی هیجان‌انگیز و جاذبه‌های دیدنی تا هتل‌های لاکچری و مراکز خرید شیک، کیش را به‌عنوان یکی از قطب‌های گردشگری کشور تبدیل کرده است و هرساله هزاران گردشگر از سرتاسر دنیا به این جزیره زیبا سفر می‌کنند. در فصل زمستان نیز آفرهای باورنکردنی تور لحظه آخری کیش در اختیار گردشگران قرار می‌گیرد تا شما سفر دلچسبی را تجربه کنید.


سفر به کیش در زمستان

فصل تابستان از نظر شرایط آب و هوا، فصل مناسبی برای سفر به این جزیره نیست، اما مسئولان این جزیره برای افزایش تعداد بازدید کنندگان ترفندهای جذابی همانند جشنواره تابستانی کیش را ایجاد کرده‌اند که بدون شک جذابیت بازدید از این جزیره را دوچندان کرده است. در این جشنواره طرح‌های انگیزشی برای گردشگران اجرا می‌شود تا در قالب آن‌ها خانواده‌ها می توانند با پرداخت بخشی از هزینه‌های سفر خود، با این کارت‌ها از تفریحات و خرید در جزیره کیش لذت ببرند. از جمله این طرح‌ها می‌توان به با ارائه کارت‌های هدیه ۵۰۰ هزار ریالی به کودکان و یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریالی به بزرگسالان و اجرای کنسرت‌های هنرمندان مطرح داخلی و خارجی اشاره کرد.