از هر چه در سفر کیش بگذریم نمی توانیم از تفریحات مهیجش بگذریم؛ از تفریحاتی دریایی کیش گرفته تا تفریحات بر روی خشکی آن که هر کدام جذابیت خاص خودش را دارد.

بانجی شوتینگ کیش یکی دیگر از این تفریحات شگفت آور و مهیج کیش است که در این مطلب می خواهیم به معرفی آن بپردازیم:

هیجان با بانجی شوتینگ کیش


بانجی شوتینگ کیش که به زبان انگلیسی هم همان bungee shooting می نامندش ورزشی به خصوص است که با تجهیزات مخصوصی از روی زمین به وسیله دو کش بانجی، به دو دکل بزرگ با ارتفاع حدود ۱۵ متری در فاصله ۲۰متری با هم وصل می شود و به وسیله موتور در زاویه افقی کشیده و در نقطه مشخص رها می گردد.

گردشگرانی که اولین بار است اسم بانجی شوتینگ کیش به گوششان خورده شاید با خود می گویند که فرق این تفریح با بانجی جامپینگ کیش در چیست؟

تشابه اسمی بانجی جامپینگ با بانجی شوتینگ باعث شده که خیلی ها این تو تفریح مهیج را یکی بدانند؛ در واقع بانجی شوتینگ کیش ورزشی از خانواده بانجی جامپینگ است که تفاوتشان در این است که بانجی جامپینگ شما از ارتفاعات به زمین پرتاب می کند اما در بانجی شوتینگ شما از سمت زمین به ارتفاع ۶۰ متر به آسمان پرتاب می شوید.

نام دیگر بانجی شوتینگ کیش ، بانجی اسلینگ شات (به انگلیسی: bungee slingshot) هم است که در واقع سالیان پیش در کشور فرانسه این ورزش مفرح ابداع شد و امروزه در سراسر جهان مورد استقبال عموم قرار گرفته است.

کیش هم به نوبه خود بانجی شوتینگ را با تخفیف و قیمت مناسبی در اختیار گردشگران تور کیش قرار داده است. اگر دوست داری آدرنالین خونتان را به اوجش برسانید، پس از این تفریح جذاب و مهیج غافل نشوید.

تفریحی متفاوت برای عاشقان هیجان بدون شک، بانجی شوتینگ کیش است. در بانجی شوتینگ کیش ، جامپر تجربه بی نظیری را به خاطره تبدیل خواهد کرد.

شرایط استفاده از بانجی شوتینگ در کیش

این تفریح هم مانند تفریحات مهیج دیگر کیش بانجی شوتینگ در کیش هم یک سری شرایط خاص دارد:

  • – مهم ترین شرطش این است که ترس نداشته باشید! ورزش خیلی ترسناکی نیست، اما هیجان خاص خودش را دارد.
  • – بانجی شوتینگ در کیش ، مناسب بیماران قلبی و زنان باردار نیست.
  • – سن کسانی که دوست دارند بانجی شوتینگ کیش را تجربه کنند باید بیشتر از ۱۵ سال باشد و البته شرایط عمومی قد، وزن و … را داشته باشید.
    مثلا وزنتان باید بین ۴۵ تا ۹۰ کیلوگرم باشد. بنابراین حتی اگر سنتان هم بیشتر از ۱۵ سال باشد، نباید وزن بیشتر از ۹۰ کیلوگرم داشته باشید.
  • – خانم ها و آقایان برای تجربه این بانجی شوتینگ در کیش محدودیتی ندارند.
  • – ساعت استفاده از بانجی شوتینگ کیش در فصول مختلف سال متفاوت است.

شرایط استفاده از بانجی شوتینگ در کیش

برای تجربه بانجی شوتینگ کیش به کجا رویم؟

خب تا به اینجا شرایط استفاده از بانجی شوتینگ در کیش را برایتان توضیح دادیم؛ حالا که شرایط تجربه یک تفریح مهیج و ترسناک را دارید باید بدانیم که این تفریح شگفت انگیز در کدام منطقه کیش است.

مجموعه پارس سافاری کیش یک مجموعه بزرگ با بیش از ۳۰ تفریح متنوع که اگر یک روز هم زمان بگذارید باز هم وقت کم می آورید؛ تفریح بانجی شوتینگ را هم در خود جای داده است.
این مجموعه عظیم در نزدیکی فرودگاه بین المللی کیش قرار دارد.

مجموعه پارس سافاری کیش در فصل جاری صبح ها از ساعت ۰۹:۳۰ الی ۱۳:۰۰ (پذیرش تا ساعت ۱۲) و عصرها از ساعت ۱۵:۳۰ الی ۲۰:۳۰ (پذیرش تا ساعت ۱۹) پذیرای گردشگران تور کیش می باشد.

برای تجربه بانجی شوتینگ در کیش به کجا رویم؟

قیمت بلیط بانجی شوتینگ

قیمت این تفریح در کیش در حدود ۷۰هزار تومان است که شما می توانید با مراجعه به سایت های معتبر فروش بلیط تفریحات کیش می توانید با تخفیف ۱۵درصدی بانجی شوتینگ در کیش را تجربه کنید.

آدرس پارس سافاری کیش: بلوار امام خمینی، بلوار سافاری، جنب فاز ۳ صنعتی

برای رسیدن به بانجی شوتینگ کیش عجله نکنید، از طریق نقشه زیر خودتان را از نزدیک ترین مسیر به مجموعه پارس سافاری کیش برسانید.

 

اطلاعات داخل این صفحه برای آگاهی بیشتر مسافران تور کیش درج شده است. آژانس سالیان سفر صرفاً خدمات مربوط به تور کیش (رزرو پرواز و هتل) را برای مسافران این جزیره ارائه می‌دهد.