یکی از دلایل محبوبیت جزیره کیش وجود تفریحات فراوان در آن است. تفریحات کیش آنقدر زیاد است که هر گردشگر با هر سلیقه‎ای می‎تواند تفریحی مطابق با میلش بیابد و سفری شاد و مفرح را در کیش تجربه کند. یکی از تفریحات کیش که هم طرفداران زیادی دارد و هم قیمتش نسبت به بسیاری دیگری از تفریحات ارزان‎تر است اسکوتر برقی است.

در پاسخ به این سوال که اسکوتر برقی چیست باید گفت؛ اسکوتر برقی دوچرخه یا موتور کوچکی است که با برق کار می‎کند و باید از آن در جاده مخصوص دوچرخه‎سواری استفاده شود. اسکوترها با باطری شارژ می‎شوند. اگر آنها را کامل شارژ کنید می‎توانید یک ساعت از آنها استفاده کنید.

اسکوتر برقی در کیش انواع مختلفی دارد. اسکوتر برقی دو نفره کیش و همچنین نوع یک نفره یک نمونه از آن است. این وسیله را می‎توان از مراکز تفریحی جزیره مانند اسکله تفریحی، پارک ساحلی و همچنین از ایستگاه‎هایی که مخصوص در کیش هستند اجاره کنید.  راه‎هایی که در بالا ذکر شد برای کرایه اسکوتر برقی در کیش بود. امکان خرید و فروش این وسیله نیز در کیش نیز وجود دارد.

اجاره اسکوتر برقی شرایطی دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد. برای استفاده از اسکوتر برقی باید:

حداقل ۱۵ سال سن داشته باشید.

به یک کارت شناسنایی معتبر و همچنین ۵۰هزار تومان ودیعه نیاز دارید.

حتما باید از کلاه ایمنی استفاده کنید.

برای تردد با اسکوتر برقی حتما باید در جاده مخصوص دوچرخه استفاده کنید.

اگر به دستگاهی که اجاره کرده‎اید آسیبی وارد شود که به خاطر بی احتیاطی شما باشد؛ شما موظف هستید خسارت وارد شده را جبران کنید.

اگر هنگام استفاده از اسکوتر برقی دچار آسیب شدید. ایستگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال آسیب دیدگی شما نخواهد داشت.

مهم‎ترین نکاتی که باید هنگام استفاده از اسکوتر برقی رعایت کنید؛

از سمت راست خود برانید!

قبل از اتمام شارژ باطری به ایستگاه بازگردید!

آهسته برانید!

قیمت اسکوتر برقی در کیش

اسکوتر برقی قیمت مناسبی دارد با این حال شما می‎توانید برای آگاهی از قیمت این تفریح و دیپر تفریحات کیش نگاهی به لیست قیمت تفریحات کیش بیاندازید و یا با مشاورین ما در آژانس مسافرتی سالیان سفر تماس بگیرید.