پارک ساحلی مرد ماهیگیر از جمله جذاب ترین پارک های ساحلی در کیش است که گردشگران زیادی را در تور کیش به سمت خود می‌کشاند؛ پارکی به مساحت ۴ هزار مترمربع در کرانه های شرقی سواحل نقره فام خلیج فارس ساخته شده است.

پارک ساحلی مرد ماهیگیر در نقطه ای بکر از جزیره کیش


مجسمه ای از مرد ماهیگیر که از ارتفاع ۱۲ متری نظاره گر زیبایی های این پارک ساحلی است، مدتهاست که رکورد بزرگترین مجسمه فیگوراتیو کشور را به خود اختصاص داده که توسط چهار هنرمند مشهدی به یادگار بنا شده است.

همان‌طور که در بالا به آن اشاره شد مجسمه‌ی مرد ماهیگیر ۱۲ متر است که جنس آن از فیبر گلاس و آهن است. از دیگر ویژگی‌های پارک ساحلی مرد ماهیگیر می‌توان به پوشش گیاهی متنوع با درختان بسیار زیبا اشاره کرد که جذابیت‌های خاصی را ایجاد نموده است.

در این پارک دو آبنما در دو جهت شرقی غربی پارک می بینید که توسط یک جوی آب صد متری به هم وصل شده اند. دوربین عکاسی خود را در زمان غروب آفتاب به همراه داشته باشید، زیرا نورپردازی های دکوراتیو به همراه غروب آفتاب، منظره ای زیبا و شگفت انگیز از فضاهای تاریک و روشن در معرض دید قرار می دهد.

پارک مرد ماهیگیر

زمانی که پا بر روی سنگفرش های سنتی این پارک خیره کننده می گذارید، منظره ای از گیاهان بومی کیش، احساس آرامش همراه با نشاط را به شما هدیه می دهد؛ طوری که ناخود آگاه پاهایتان به زمین میخکوب می شود و دلتان نمی خواهد به هیچ عنوان آن جا را تر کنید.

ساحل شنی که در این پارک قرار گرفته، تفریحات جذابی را به گردشگران هدیه داده است؛ لذتی که می توان در ساختن مجسمه های شنی تجربه کرد، به نظر می رسد در هیچ جای کیش نیست.

در زیر درختان سرسبز و عظیم پارک ساحلی مرد ماهیگیر ،آلاچیق هایی ساخته شده که هر فرد با گذر از کنارش، ترجیح می دهد دست از راه رفتن بکشد و دقایقی را زیر سایه لذت بخش درختان به استراحت بگذراند.

مسافران عزیز می توانند در سفرشان  به این جزیره دل انگیز، به این پارک زیبا و خیره کننده در کیش بروند و اوقات خوششان را در آن جا سپری کنند.

آدرس پارک مرد ماهیگیر در کیش

اطلاعات داخل این صفحه برای آگاهی بیشتر مسافران تور کیش درج شده است. آژانس سالیان سفر صرفاً خدمات مربوط به تور کیش (رزرو پرواز و هتل) را برای مسافران این جزیره ارائه می‌دهد.