نقره‌ های ساحل نقره‌ فام کیش زیر سقف آبیِ آسمان و پرتوی تند آفتاب می‌درخشند و آدم را کور می‌کنند، آدم را شاعر می‌کنند، آدم را از خود به بی‌خود می‌کنند. بی‌خود نیست که هر سال هزاران هزار گردشگر به هوای این سواحل نقره‌ای و همراه تور کیش کیلومترها از خانه دور می‌شوند تا قدرِ یک نظر  نگاهی به این منظره درخشان بیندازند، هوای پاکش را فرو ببرند و با چشم‌هاشان رنگ‌های طبیعت را بی‌هیچ واسطه انسانی از یکدیگر جدا کنند. سواحل جزیره کیش به یُمنِ زندگی مرجان‌ها آبی زلال و زیبا دارد.

در آب روشن و شفاف ساحل نقره فام کیش تصویر خود را به تمامی خواهی دید؛ چهره انسانی را که از زیبایی و جذابیت این طبیعت بکر به شگفت آمده است. اگر به ساحل می‌آیید، غوغا فکرها و صداهای شهری را دور بریزید، خود را در آغوش یکی از وسیع‌ترین سواحل دنیا رها کنید و آرامش و سکوت را بچشید و بگذارید صدای آب همچون آهنگی گوش‌نواز در جان‌تان بنشیند و جاری شود.

در ساحل نقره فام هیچ انسانی به پیشوازتان نخواهد آمد. این‌جا ماهیان زینتی و آبزیان حاشیه دریا از شما استقبال خواهند ‌کرد! در جنوب غربیِ ساحل، با خوش‌خوراک‌ترین انواع‌شان و در تابستان‌های گرم با آب‌های خُنک و زلال‌شان و در سرمای زمستان با شن‌های گرم و نرم‌شان؛ برای چیزی خوردن، تنی به آب زدن و لحظه‌ای آساییدن. این‌جا کوسه‌هایش حتی برای هیچ‌کس دندان تیز نمی‌کنند. آب‌های این ساحل‌ها انگار با هر خطری بیگانه‌اند، انگار انعکاسی از تصویر پاک بهشت بر سطح زمین‌اند.  کافی است نقشه جاهای دیدنی کیش را مرور کنید.

ساحل نقره فام کیش، مرورایدی در اعماق تاریکی

تا به حال هر چه گفتیم، از روزهای شگفت‌انگیز این ساحل‌ها گفتیم. ساحل نقره‌ فام یکی از آن مکان‌هایی است که وسوسه تماشایش در شب گریبان‌تان را رها نخواهد کرد. این ساحل نقره‌ای یکی از شاداب‌ترین و جذاب‌ترین دیدنی های کیش در شب نیز است. اگر دل از سکوت کَندید و خواستید چند صباحی را به بازی و تفریح در میان آدم‌های دیگر باشید، می‌توانید چند قدم آن‌طرف‌تر بروید و از بازی‌ها و ورزش‌های آبی که جز لاینفک تفریحات کیش اند حظ ببرید.

به کیش بروید، در میان جمعیت به گشت و گذار و خرید بپردازید و آخر سر، خوب، که گوش‌هایتان از شلوغی‌ها و چشمان‌تان از زیبایی‌های صنایع انسانی پر شد، ساحل نقره‌فام کیش را برای توقف و سکوت و آرامیدن انتخاب کنید. آسمان نیلگون و دریای بی‌کران و آبزیان زیبا رو انتظار شما را می‌کشند.

 

اطلاعات داخل این صفحه برای آگاهی بیشتر مسافران تور کیش درج شده است. آژانس سالیان سفر صرفاً خدمات مربوط به تور کیش (رزرو پرواز و هتل) را برای مسافران این جزیره ارائه می‌دهد.