جزیره کیش یکی از شهرهایی است که در صنعت توریسم و گردشگری ایران مؤثر بوده و همه روزه گردشگران زیادی را به سمت خودش جذب می کند. یکی از تفریحاتی که گردشگران زیادی آن را انتخاب می کند تیراندازی با کمان در کیش است.

در این مقاله قصد داریم به معرفی باشگاه تیراندازی کیش بپردازیم تا زمانی که به کیش سفر کردید و هوس تجربه تیراندازی در این جزیره زیبا را داشتید به راحتی بتوانید از آن لذت ببرید.

تجربه لذت بخش تیراندازی در کیش


تیراندازی چه با کمان و چه با تفنگ های بادی و یا در رشته بسیار حرفه ای تیراندازی به اهداف پروازی، یکی از آن دسته از تفریحاتی است که مخاطب خاص خودش را دارد و هر کسی به این ورزش علاقه ای ندارد.

متأسفانه باشگاه های تیراندازی در ایران چندان زیاد نیستند، در صورتی که ورزش تیراندازی با کمان یکی از قدیمی ترین تفریحات مردم ایران بوده است، چه برای شکار و چه برای خوش گذرانی؛ دلیل اصلی عدم استقبال از این ورزش در میان ایرانیان، نیاز آن به امکانات گسترده اش است. امکاناتی که با سلاح های مخصوص و مجموعه های ورزشی جداگانه معنا پیدا می کنند.

یکی از مجهزترین باشگاه های این ورزش در این جزیره محبوب، دهکده تیراندازی کیش نام دارد.

تجربه لذت بخش تیراندازی در کیش

برنامه دهکده تیراندازی کیش چیست؟

ساخت میادین تیراندازی با مساحت ۳۵۰۰ حدود مترمربع به یکی از زیباترین کورت های تیراندازی کشور تبدیل شده که با چمن مصنوعی مفروش و دارای ۳۰ سيبل با ۱۰ ، ۲۵ و ۵۰ متر با خطوط استاندارد ، وسائل و ادوات تيراندازي ، دفتر اداری ، رختکن است.

برگزاری مسابقات بین المللی سلاح و مهمات ، برگزاری مسابقات قهرمانی کشور ، برگزاری اردوهای تیم ملی و همچنین تیم های حاشیه خلیج فارس از اهداف پیش رو باشگاه تیراندازی کیش می باشد.

مراکز خرید کیش: معرفی مرکز خرید میکامال

برگزاری کلاس های آموزش عمومی ، تخصصی ، میزبانی دوره های بین المللی ، دوره تعمیرات سلاح های بادی ، روانشناسی تیراندازی و تخصصی تفنگ و تپانچه بادی و داوری با مربی های با تجربه و مجرب هم از برنامه های آیند دهکده تیراندازی کیش است.

ویژگی باشگاه تیراندازی کیش

باشگاه تیراندازی کیش یکی از بهترین مکان های ورزش حرفه ای در کیش است که این مجموعه ورزشی برای افرادی که به صورت حرفه ای به این تفریح مهیج می پردازند همه امکانات را فراهم آورده است؛ از استخر ایده آل با امکانات مناسب دهکده المپیک تا محوطه بسیار بزرگ برای دویدن و بدنسازی.

امکانات دهکده تیراندازی کیش در کنار شرایط آب و هوایی خاص قرار گرفته و در بالاترین سطح ممکن و امکانات کامل با میدان ۱۰، ۲۵ و ۵۰ متری پوشیده با چمن مصنوعی ساخته شده است.

ویژگی باشگاه تیراندازی کیش

لذت تیراندازی با کمان کیش

جالبه بدانید معضل شرایط جوی آب و هوا در شهرهای کوهستانی ایران وجود دارد اما یکی از فاکتورهای محبوب باشگاه تیراندازی کیش ، مناسب بودن سرعت و جهت وزش باد در کیش است که در این مجموعه جهت و حتی سرعت وزش باد بسیار پیش بینی می شود و یکنواخت است و شرکت کنندگان می توانند رکوردهای تیراندازی خود را با حداقل دخالت شرایط جوی انجام بدهند.

تفریحات کیش: همه چیز درباره شاتل و بنانا سواری در کیش

همچنین ارتفاع از سطح دریای صفر هم یکیدیگر از مهم ترین ویژگی های جزیره کیش می باشد و از این رو این شهر را به مقصد بسیاری از اردوهای ورزش قهرمانی از جمله تیراندازی تبدیل کرده است.

اگر علاقمند به تیراندازی در رشته های گوناگون دارید، حتما به شما پیشنهاد می کنیم یک روز از برنامه های خودتان را به دهکده تیراندازی کیش اختصاص بدهید؛ صبحتان را با شنا در استخر المپیک شروع کنید و با میل کردن نهار در مجموعه کاریز و بعد از یک استراحت کوتاه دست به تیراندازی با کمان یا تفنگ ببرید و یکی از خاطره انگیزترین تیراندازی های خود را در کیش رقم بزنید.

لذت تیراندازی با کمان کیش

آدرس باشگاه های تیراندازی کیش

آدرس باشگاه تیراندازی کیش در جدول زیر برای دوست داران این رشته ورزشی قرار داده ایم. اگر علاقه زیادی به تیراندازی در رشته های گوناگون دارید به شما توصیه می کنم که حتما به دهکده تیراندازی کیش سری بزنید.

اطلاعات کیش: هزینه های سفر به کیش

ساعت های کار این باشگاه مانند بسیاری از مکان های تفریحی کیش تا ساعت ۱۲ شب ادامه دارد، تا علاقمندان بتوانند از ساعت های خنک شبانه روز برای ورزش استفاده کنند.

تلفن : ۰۹۳۵۷۷۶۳۳۹۱

آدرس : بخش شمالی جزیره، بلوار میرمهنا، دهکده المپیک کیش، بعد از باشگاه اسب سواری

 

 

اطلاعات داخل این صفحه برای آگاهی بیشتر مسافران تور کیش درج شده است. آژانس سالیان سفر صرفاً خدمات مربوط به تور کیش (رزرو پرواز و هتل) را برای مسافران این جزیره ارائه می‌دهد.