مرکز خرید میکامال امروز مثل یک ستاره در میان بازارها و مراکز خرید کیش می‌درخشد؛ عصاره‌ای از هر آن‌چیزی که شما در کیش جست و جو می‌کنید: فروشگاه‌هایی همگام با آخرین تحولات بازار و همچنین تفریحاتی که برخی از آن‌ها در ایران نمونه ندارند.

یکی از دردسرهای همواره شیرین گشت و گذار در مراکز تجاری و تفریحی بزرگ جست و جوی نقطه‌ای برای آغاز گشت و گذار است. همواره این علامت سوال بزرگ در سرمان چرخ می‌زند که:« بهتر است از کجا شروع کنیم؟» و یک نگرانی بزرگ‌تر که:« نکند وسط این همه جاذبه چیزی را از قلم بیندازیم؟!» به خصوص اگر آن مجموعه، مانند میکامال، مساحتی  به وسعت  ۳۵۰۰۰ مترمربع داشته باشد. آن‌گاه پیدا کردن پاسخی برای این سوال و چاره‌ای برای رفع این نگرانی دشوار خواهد بود. در این یادداشت قصد داریم، دست‌کم ذره‌ای، به سوالات و نگرانی‌هایتان پاسخ دهیم.

مرکز خرید میکامال ؛ بزرگ‌ترین مجموعه تجاری در کیش

هر چه بخواهید پیدا می‌کنید؛ از مایحتاج اولیه مثل خوراکی‌ها و مواد بهداشتی در هایپر مارکت تا پوشاک و لوازم خانگی. آن هم نه به هر کیفیت و برند. مرکز خرید میکامال  مجموعه‌ای از فروشگاه‌های معتبر است که هر یک برند خاصی را نمایندگی و با خدمات ویژه پس از فروش از خرید شما پشتیبانی می‌کنند. ویترین‌های جذاب و لوکس این فروشگاه‌ها خبر از اجناس شیک و جذاب آن‌ها می‌دهند. پس می‌توانید دل به دریا بزنید و دست به جیب ببرید و با اطمینان خرید کنید.

پوشاک و لوازم خانگی گاهی چنان چشم بازدیدکنندگان را از لذت پر می‌کنند که فروشگاه‌های دیگر مثل اسباب‌بازی و ساعت و اکسسوری و عطرها و لوازم آرایشی از قلم می‌افتند و نادیده باقی می‌مانند. یک لحظه هم از این دسته از فروشگاه‌های مرکز خرید میکامال غافل نشوید، چرا که بعید می‌دانم کالاهایی از این دست را با قیمتی مقرون به صرفه‌تر از قیمت اجناس فروشگاه‌های میکامال در کیش پیدا کنید!

بازی‌ها و سرگرمی‌ها

تنوع گسترده بازی‌ها و سرگرمی‌های مرکز خرید میکامال می‌تواند هر بازدیدکننده‌ای را در انتخاب تفریح مورد علاقه‌اش سردرگم کند. تنها راه ممکن برای کنار گذاشتن تردیدها و انتخاب یکی از میان همه، شناخت و تکیه به ذائقه و سلایق‌تان است.

این مرکز تفریح و خرید همه ذائقه‌ها و سلایق را راضی می‌کند:

اگر دلتان لک زده است برای تماشای مناظر دیدنی، تله‌کابین میکامال تمام خواسته‌های شما را از یک سیاحت دلپذیر فراهم می‌کند؛ یک سفر دو و نیم ساعته در آسمان‌های کیش و تماشای آبیِ نیلیِ دریا از بالاترین ارتفاعات.

اگر شیفته دنیای دریاها هستید، آکواریوم میکامال، بزرگ‌ترین آکواریوم خاورمیانه، مجموعه‌ای از حیوانات و گیاهان دریایی را پیش چشم‌تان به نمایش می‌گذارد و دنیای اکتشاف میکامال، فرصت قدم زدن و لمس موجودات دریایی را برایتان فراهم می‌کند.

خود من دیوانه‌وار جنگل‌های جنوب را دوست دارم؛ تنفس در آن آب و هوایی استوایی و تماشای موجودات رازآلودش را در دنیا با هیچ منظره دیگری عوض نخواهم کرد. اگر شما هم مثل من هوای جنگل‌های جنوب به سرتان خورده است، جنگل بارانی میکامال، انتظارتان را می‌کشد.

عده‌ای اما عاشق هیجان‌اند؛ دلدادگان نشاط شهربازی‌ها و پاتیناژ و تونل بادها. یک خبر خوب برای آن عده که می‌خواهند برای دقایقی لذت آدرنالین و هیجان را تجربه کنند: مجموعه میکامال همه‌ی بازی‌های بالا را یک‌جا با هم دارد.  اگر از این دسته‌اید مجموعه تفریحی میکامال حاضر است هیجان شما را تا سر حد جنون افزایش دهد.

موسسان مرکز خرید میکامال حتی به زیبایی و تندرستی شما هم اندیشیده‌اند؛ نشان به نشان باشگاه ورزشی میکامال و همچنین خدمات مدرن اسپا و زیبایی آقایان و خانم‌ها.

مرکز خرید میکامال

مرکز خرید میکامال ؛ رستوران‌های زنجیره‌ای

 

حالا که تا به این‌جا آمده‌اید، پس از یک گردش طولانی، بد نیست که سری هم به رستوران‌هایش بزنید و دلی از عزا در بیاورید. سرعت و نظم در سرویس‌دهی، فضای شیک و مدرن و همین‌طور برخورد مثال‌نزدنی گارسون‌های رستوران‌های مرکز خرید میکامال شما را نمک‌گیر خواهد کرد.

جایی برای همه!

جزیره آزاد کیش، از همان ابتدا، هنگامی که برای توسعه و پیشرفت کلنگ به دست گرفت، رویای سرزمینی را در سر می‌پروراند که فارغ از هر گونه مرزبندی جنسیتی و قومیتی و محدودیت‌های سنی، سبک زندگی با نشاط را به سراسر ایران سرایت دهد. مجموعه تجاری و تفریحی میکامال نیز در امتداد همین رویا تاسیس شد و خواست نمونه کوچکی از تحقق رویای مردمان کیش باشد. می‌خواست در جهان بی‌مرز امروز در به روی همه اقشار و سلایق و ذائقه‌ها باز کند و امروز می‌توان اعتراف کرد که میکامال نه تنها این رویا را تحقق بخشیده است بلکه نمادی از مسیر پیشرفت کیش تلقی می‌شود؛ یک سرزمین ایده‌آل، جایی برای همه!