کیش، این جزیره دوست داشتنی همه روزه میزبان گردشگران زیادی از اقصی نقاط ایران است. جزیره ای که از فرهنگ مردمانش گرفته تا تفریحات فراموش نشدنی اش همه و همه به جذابیت آن افزوده و باعث شده طرفداران زیادی را به سمت خودش جذب کند.

تفریحات دریایی و خشکی و همچنین وجود مکان های دیدنی و تاریخی در کیش هر یک جذابیت خاصی برای هر سلیقه از گردشگران تور کیش را دارد. در این مطلب می خواهیم درباره یکی از تفریحات هیجان انگیز و پرطرفدار، آن هم از نوع دریایی به نام شاتل و بنانا سواری کیش صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

همه چیز درباره شاتل کیش و تجربه سرعت هیجان انگیز

همه چیز درباره شاتل کیش و تجربه سرعت هیجان انگیز

شاتل یکی از مهیج ترین تفریحات آبی کیش محسوب می شود که می توان در کنار همراهان و دوستان آن را تجربه کرد؛ زمانی که سوار بر این تیوب ها می شوید به وسیله قایق های تندرو (جت بوت) به سرعت بالا بر روی موج های دریا کشیده می شوید که هیجانی غیرقابل توصیف را به خاطره تبدیل می کنید.

همان طور که در بالا به آن اشاره کردیم این تفریح محبوب و هیجان انگیز به صورت تک نفره و گروهی به مدت ۲۰ دقیقه انجام می شود.

همه چیز درباره بنانا سواری در کیش

همه چیز درباره بنانا سواری در کیش

بنانا سواری هم شبیه شاتل است. یعنی سوار تیوب های شناوری که البته همان طور که از اسمش پیداست شبیه موز می باشد، می شوید و قایق تندرویی (جت بوت) آن را با بالاترین سرعت می کشد.

بالا و پایین رفتن و با سرعت روی موج های دریا سوارشدن هیجان انگیزترین قسمت ماجراست. تنها تفاوت بناناسواری در کیش آن با شاتل این است که تیوب آن به شکل موز است.

سواحلی که شاتل و بنانا سواری در کیش را می توان یافت

سواحلی که می توان شاتل و بنانا سواری را تجربه کرد عبارت اند از:

  • ساحل سیمرغ : این ساحل شنی زیبا دید وسیعی از دریا را در اختیار گردشگران تور کیش قرار می دهد.
  • ساحل مرجان : ساحل مرجان یکی از زیباترین و دوست داشتنی ترین سواحل کیش است که می توان در آن شاتل و بنانا کیش را تجربه کرد.
  • اسکله تفریحی : این اسکله با موقعیت مکانی بسیار مناسبی که دارد باعث می شود که گردشگران به راحتی بتوانند به آن جا بروند و در آن از بازی های آبی جذاب بهره مند شوند.
  • اسکله دامون : این اسکله یکی دیگر از مکان هایی است که در آن می توان شاتل و بنانا سواری کرد و لحظات خاطره انگیزی را به ثبت رساند.

قیمت های بلیط شاتل و بنانا کیش

قیمت های بلیط شاتل و بنانا کیش

قیمت های بلیط شاتل و بنانا سواری در کیش به نسبت دیگر تفریحات آبی کیش بسیار مناسب تر است و به راحتی می توان از این سرگرمی فوق العاده مهیج استفاده کرد و لحظات خوبی را به خاطره تبدیل کرد.

البته قیمت هایی که به آن در ادامه اشاره می کنیم، کمی متغیر هستند اما به شما گردشگران عزیز پیشنهاد می کنیم از کانترهای فروش بلیط واقع در هتل یا محل اقامتتان خرید کنید، زیرا که شامل تخفیف می شوند و با قیمت مناسب تری می توان آن ها را خریداری کرد.

قیمت بلیط شاتل و بنانا کیش به طور حدودی به شرح زیر می باشد:

  • – شاتل و بنانا تک نفره : ۴۵ هزار تومان (مدت ۲۰ دقیقه)
  • – شاتل و بنانا دو تا ۴ نفره : ۳۵ هزار تومان (مدت ۲۰ دقیقه)
  • – شاتل و بنانا پنج تا هفت نفره : ۳۰ هزار تومان (مدت ۲۰ دقیقه)

 

اطلاعات داخل این صفحه برای آگاهی بیشتر مسافران تور کیش درج شده است. آژانس سالیان سفر صرفاً خدمات مربوط به تور کیش (رزرو پرواز و هتل) را برای مسافران این جزیره ارائه می‌دهد.