کشتی های تفریحی کیش را باید در ابتدای غروب دل انگیز سواحل مرجانی اش تماشا کنید؛ آن جا که خورشید برای رفتن پا به پا می کند و نم نمک از جایگاهش پایین می آید تا ماه را نیابت از خود بر تارک آسمان بنشاند. درست در همین لحظه است که کشتی های دست‌سازِ سوار بر امواج دریا بیش از هر گاهِ دیگری جلوه فروشی می کنند و شما را به خود فرا می خوانند.

به نظر شما کشتی‌ تفریحی کیش چه سر و شکلی دارد، چگونه پای شما را از زمین جدا می کند و آن را بر سطح بیکران دریا می کشاند؟ بهترین ها را شما انتخاب می کنید؛ انتظارتان از یک سفر دریایی مدهوش‌ کننده و جذاب و همه آن چه که کشتی های تفریحی کیش می توانند برای لذت بیش‌تر از این سفر منحصر به فرد در اختیارتان بگذارند.

در نتیجه اگرچه انتخاب میان بهتر و عالیسخت، مبتنی بر سلیقه و کمی جنجال برانگیز است اما می توانیم چند نمونه از متمایزترین انواع قایق های تفریحی کیش را مرور کنیم.

برای رزرو تور کیش از تهران و اطلاع از قیمت تور کیش در تمامی روز های هفته با ما تماس بگیرید.  تور کیش ارزان دقیقه ۹۰ را از سالیان سفر بخواهید.

انواع کشتی های تفریحی کیش

عکس کشتی تفریحی کیش

کشتی های شبانه جزیره کیش

بعد از غروب آفتاب، حول و حوش ساعت ۹ شب، قایق های شبانه تفریحی جزیره کیش لنگر می‌اندازند و گردشگران تور کیش را به ضیافت شامگاهی شان دعوت می کنند. ضیافتی که از ساعت ۹ شب آغاز می‌شود و تا ساعت یک بامدادِ فردا ادامه می یابد.

در این کشتی تفریحی کیش سور ساتِ جشن و سرور و جُنگ و موسیقی بر پاست. متصدیان کشتی در طی سفر به دورِ ساحل جزیره از گردشگران شان به صرف شام پذیرایی می کنند و با قرعه‌کشی های جذاب و جایزه های نفیس از خجالت همه در می آیند.

یکی نمونه از این دسته، کشتی تفریحی آرتمیس کیش است. ورودی این کشتی تفریحی در سال ۹۸ چیزی حدود ۹۰ هزار تومان آب می خورد که البته در وب سایت های گوناگون می توانید آن را با تخفیف تهیه کنید.

بیشتر بخوانید: با تفریحات دریایی کیش بیشتر آشنا شوید

قایق های کف شیشه ‌ای کیش

این یکی از متمایزترین کشتی تفریحی کیش است. مسافران این قایق ها نه تنها دور تا دور جزیره را سیاحت خواهند کرد بلکه زیر دریاها را نیز از نظر می گذرانند: زیباییِ مرجان ها، رقص خزه ها و جلبک ها و در نهایت ماهیانی که بر پهنای دریا روزگار می گذرانند.

در حقیقت به واسطه این کشتی ها نه تنها لذت سفر در کناره دریا فراهم می آید بلکه از سویی دیگر می توانید هم نشینی با موجودات زیرآب ها را تجربه کنید. قایق های تفریحی کف شیشه ای کیش از بی نظیرترین تفریحات کیش به شمار می روند.

قیمت بلیط کشتی های کف شیشه ای کیش، در تابستان ۹۸،  بالغ بر چهل هزار تومان است؛ تفریحی به مراتب مقرون به صرفه تر از دیگر دیدنی های کیش.

بیشتر بخوانید: سفر به کیش در تابستان ، معرفی اماکن دیدنی برای یک سفر ۴ روزه

قایق های تفریحی کیش

قایق های آکواریوم کیش

قایق های آکواریومی در میان قایق های تفریحی کیش سری توی سرها دارند؛ از همه کشتی های تفریحی مشابه پر بازدیدتر اند و سالانه از بسیاری از گردشگران استقبال می کنند. اما در مقایسه ای منصفانه با قایق های کف شیشه ای چندان چنگی به دل نمی زنند.

این قایق ها از صبح آغاز به فعالیت می‌کنند و تا غروب گردشگران تور کیش را در خود می پذیرند. ورودی کشتی های آکواریومی کیش نیز همچون کشتی های کف شیشه‌ای ۴۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

انتخاب کشتی ها از نظر مردم هیچ گاه قابل پیش بینی نیست؛ در هر فصل از فصول سال این رده بندی می تواند متفاوت باشد و هر بار اقبال به یکی از انواع کشتی تفریحی کیش رو کند. از سویی دیگر نیز در کنار ویژگی های هر یک از انواع کشتی های تفریحی کیش، قیمت بلیط و شرایط رزرو آن نیز در تقسیم بندی بهترین ها اثرگذار است.

بیشتر بخوانید: آیا با آداب و رسوم مردم کیش آشنایید

کشتی تفریحی کیش

نرخ کشتی تفریحی کیش

بلیط قایق های تفریحی کیش مانند دیگر تفریحات و دیدنی های این جزیره مرجانی با پایه قیمت ۴۰ هزار تومان به بالا در سال ۹۸ نه تنها در خودِ این جزیره بلکه در فروشگاه های اینترنتی همواره در دسترس است. با این همه رزرو کشتی های تفریحی کیش بهترین راهکاری ست که ما آن را در روزهای شلوغ و پربازدید کننده کیش پیشنهاد می‌دهیم.

شما می‌توانید پیش از سفر بلیط کشتی های تفریحی کیش را با قیمتی مناسب تهیه کنید و در مقصد با خیال راحت از این‌گونه تفریحات لذت ببرید. اگر چه امروزه کیش از انواع تفریحات دریایی سود می‌برد و حالا به یک مرکز تفریحی تمام عیار بدل گشته است اما در پی رشد و گسترش این تفریحات، قایق های تفریحی جزیره کیش کما فی‌السابق جایگاه انکارناپذیر خود را در قلب توریست‌ها حفظ کرده‌اند.

بیشتر بخوانید: باغ پرندگان کیش کجاست؟ 

 

اطلاعات داخل این صفحه برای آگاهی بیشتر مسافران تور کیش درج شده است. آژانس سالیان سفر صرفاً خدمات مربوط به تور کیش (رزرو پرواز و هتل) را برای مسافران این جزیره ارائه می‌دهد.