دیدن دنیای زیر آب، حیواناتی که آنجا زندگی می کنند و زیبایی های دیگر آن، یکی از هیجان انگیزترین تفریحاتی است که می تواند در آکواریوم کیش به آن پرداخت. در واقع دنیای زیر آب آنقدر رنگی و زیباست که هر کسی دوست دارد آن را از نزدیک ببیند. غواصی بهترین انتخابی است که می توان برای دیدن این دنیا از نزدیک انجام داد اما، همه نمی توانند غواصی را تجربه کنند زیرا هزینه آموزش غواصی بسیار بالاست و همه از عهده آن برنمی آیند.

مکان های دیدنی جزیره کیش

برای برخی از گردشگران تور کیش ، ترس از آب از مساله هزینه، اهمیت بیشتری دارد و اصلا به همین دلیل است که نمی توانند غواصی را تجربه کنند. به هر حال با هر دلیل و بهانه ای این دسته از افراد می توانند آکواریوم کیش را جایگزین غواصی کنند.

با آکواریوم کیش دنیای زیر دریا را از نزدیک ببینید


درواقع درمیان تفریحات کیش برای آن ‎دسته از افراد که به دیدن موجودات زیرآب علاقمند هستند ولی نمی خواهند غواصی کنند بازدید از آکواریوم کیش بهترین انتخاب خواهد بود.

در بازدید از آکواریوم کیش شما می ‎توانید انواع ماهی های رنگارنگ، زیبا و حتی کمیاب را ببینید و جالب است بدانید بیش از ۷۰ نوع ماهی کمیاب در این اکواریوم کیش وجود دارند.

 

با آکواریوم کیش دنیای زیر دریا را از نزدیک ببینید

در این مجموعه به جز ماهی، انواع دیگری از خزندگان مانند مار و تمساح، پرندگان کمیاب و همچنین پستانداران نیز وجود دارند. لازم به ذکر است که در بخش مربوط به خزندگان این مجموعه، حدود ۱۰۰ نوع خزنده از جمله ماربوآ، مار پرنده تایلند، سوسمار ایگوانا، عقرب سیاه آفریقایی و… وجود دارد.

بیشتر بخوانید : هزینه های سفر به کیش

آکواریم کیش به دو مجموعه ای عظیم تقسیم می شود،یکی با حجم ۵۰ هزار لیتر مخصوص کوسه ها و ماهیان بزرگ خلیج فارس، تمساح ها و مارهاست و در قسمت دیگری بیش از ۷۰ نوع ماهی تزئینی و کمیاب در حجم بیش از ۲۰ هزار لیتر برای گردشگران به نمایش گذاشته می شود.

 

با آکواریوم کیش دنیای زیر دریا را از نزدیک ببینید

شما در این مجموعه بزرگ می توانید زندگی ماهی های آب های شور و شیرین، تمساح ها، مارها و بسیاری دیگر از موجودات را از نزدیک مشاهده کنید. اگر علاقه مند به زندگی آبزیان و مشاهده نحوه ی زندگی آن ها هستید توصیه می کنیم، این آکواریوم زیبا را در کیش از دست ندهید.

بیشتر بخوانید : بهترین زمان سفر به کیش چه زمانی است؟

جالبه بدانید که علاوه به این قسمت ها شما با دیدن لاک پشت ۲متری و حیوانات تاکسیدرمی شده در بخش دیرینه شناسی می توانید از جذابیت های این مجموعه لذت ببرید.

آکواریوم کیش کجاست ؟

در تور کیش هنگام بازدید از اکواریوم کیش ، جدا از دیدن ماهی ها و دیگر حیوانات که در بالا به آن ها اشاره شد شما می توانید در این مجموعه از امکاناتی مانند بوفه، رستوران، اقامتگاه، پوشش شبکه و.. نیز استفاده کنید.

آکواریوم کیش کجاست ؟

این آکواریوم در خیابان فردوسی جزیره کیش در شمال شرقی جزیره است که در کنار پارک آهوان ساختمانی با نام کانون هنر واقع شده که ظاهری شبیه به کشتی دارد.
خیابان فردوسی، محلی است که در آن مراکز خریدی همچون پانیذ، پردیس ۱ و پردیس۲ قرار دارند و همچنین پارک آهوان، هنگام، دوقلوها و پارک آبشار هم در همان نزدیکی است و البته با کمی پیاده روی می توانید به دریا برسید.

 بیشتر بخوانید : بوستان آهوان کیش یکی از محبوب ترین پارک های کیش

قیمت بلیط و ساعت بازدید اکواریوم کیش

قیمت بلیط و ساعت بازدید آکواریوم کیش

ساعت بازدید آکواریوم کیش همه روزهای هفته به جز جمعه ها از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب می باشد.

قیمت اکواریوم کیش ۳۵ هزار تومان برای ورودی است این قیمت نسبت به بسیاری دیگر از تفریحات جزیره ارزان محسوب می شود.

بیشتر بخوانید : حقایقی جالب درباره کیش که احتمالا نمی دانید

 

اطلاعات داخل این صفحه برای آگاهی بیشتر مسافران تور کیش درج شده است. آژانس سالیان سفر صرفاً خدمات مربوط به تور کیش (رزرو پرواز و هتل) را برای مسافران این جزیره ارائه می‌دهد.

 

قیمت بلیط آکواریوم کیش چقدر است؟

هزینه ورودی و تهیه بلیط اکواریم کیش حدود ۳۵۰۰۰تومان می باشد

این مجموعه فقط دارای آکواریوم است؟

خیر- در بخش دیرینه شنای می توانید از دیدن حیوانات تاکسیدرمی شده و لاک پشت ۲متری لذت ببرید.

در مجموعه آکواریوم کیش چند نوع ماهی زندگی می کنند؟

انواع ماهی های رنگارنگ، کوسه ها، ماهیان بزرگ خلیج فارس، تمساح ها، مارها و همچنین ۷۰ نوع ماهی تزئینی و کمیاب