دیدن دنیای زیر آب، حیواناتی که آنجا زندگی می‎کنند و زیبایی‎های دیگر آن، یکی از هیجان انگیزترین تفریحاتی است که می تواند در جزیره ای مانند جزیره کیش وجود داشته باشد. در واقع دنیای زیر آب آنقدر زنگی و زیباست که هرکسی دوست دارد آن را از نزدیک ببیند. غواصی بهترین انتخابی است که می توان برای دیدن این دنیا از نزدیک انجام داد اما، همه نمی توانند غواصی را تجربه کنند زیرا هزینه آموزش غواصی بسیار بالاست و همه از عهده آن برنمی آیند. برای برخی از افراد هم ترس از آب از مساله هزینه اهمیت بیشتری دارد و اصلا به همین دلیل است که نمی توانند غواصی را تجربه کنند. به‎هر حال با هر دلیل و بهانه‎ای این دسته از افراد می توانند آکواریوم جزیره کیش را جایگزین غواصی کنند. درواقع درمیان تفریحات کیش برای آن ‎دسته از افراد که به دیدن موجودات زیرآب علاقمند هستند ولی نمی خواهند غواصی کنند بازدید از آکواریوم جزیره کیش بهترین انتخاب خواهد بود.

 

آکواریوم کیشدر بازدید از آکواریوم بزرگ جزیره کیش شما می‏‎توانید انواع ماهی‎های رنگارنگ، زیبا و حتی کمیاب را ببینید. جالب است بدانید بیش از ۷۰ نوع ماهی کمیاب در این آکواریوم وجود دارد. در این مجموعه به جز ماهی، انواع دیگری از خزندگان مانند مار و تمساح، پرندگان کمیاب و همچنین پسدانداران نیز وجود دارند. لازم به ذکر است که در بخش مربوط به خزندگان این مجموعه حدود ۱۰۰ نوع خزنده از جمله ماربوآ، مار پرنده تایلند، سوسمار ایگوانا، عقرب سیاه آفریقایی و… وجود دارد.

غواصی در آکواریوم کیشآکواریم بزرگ جزیره کیش در مجموعه‌ای به حجم ۵۰ هزار لیتر مخصوص کوسه‌ها و ماهیان بزرگ خلیج‌فارس و بیش‌از ۷۰ نوع ماهی تزئینی و کمیاب در حجم بیش از ۲۰ هزار لیتر برای گردشگران به‌نمایش گذاشته می‌شود. شما در آن می‌توانید زندگی ماهی‌های آب‌های شور و شیرین، تمساح‌ها، مارها و بسیاری دیگر را از نزدیک مشاهده کنید. اگر علاقه‌مند به زندگی آبزیان و مشاهده‌ی نحوه‌ی زندگی آن‌ها هستید توصیه می‌شود، این آکواریوم زیبا را در کیش از دست ندهید.

چیزهایی درباره آکواریوم کیش که باید بدانید

وال در آکواریوم

  • اولین نکته اینکه ساعت بازدید آکواریوم کیش همه ی روزهای هفته به جز جمعه‎ها از ساعت ۸ صبح تا ۸شب می‎باشد.
  • قیمت آکواریوم کیش ۳۰هزار تومان برای ورودی است. این قیمت نسبت به بسیاری دیگر از تفریحات جزیره ارزان محسوب می‎شود.
  • در تور کیش هنگام بازدید از آکواریوم، جدا از دیدن ماهی‎ها و دیگر حیوانات که در بالا به آنها اشاره شد شما می‎توانید در این مجموعه از امکاناتی مانند بوفه، رستوران، اقامتگاه، پوشش شبکه و.. نیز استفاده کنید.

آکواریوم کیش کجاست

این آکواریوم در خیابان خیابان فردوسی جزیره کیش، جنب پارک آهوان قرار دارد. و در نزدیکی دیگر تفریحات جزیره از جمله پارگ دلفین‎ها و باغ پرندگان می‎باشد.