وقتی صحبت از تفریحات کیش به میان می‌آید همه به فکر غواصی و خرید و تفریحات شبانه کیش مثل جنگ‌های شادی میافتند. اما خانواده‌هایی که بچه‌های کوچک دارند با شنیدن این موارد به‌جای خوشحال شدن ناامید می‌شوند! دلیلش هم این است که این تفریحات یا به درد گروه سنی فرزندانشان نمی‌خورد یا با ساعت خواب آن‌ها هماهنگ نیست و زود خسته می‌شوند. اما آن‌ها از جاهای تفریحی کیش برای کودکان خبری ندارند؛ تفریحاتی که برای کودکان تازگی دارد. امروز جاهای تفریحی برای کودکان در کیش را با هم بررسی می‌کنیم.

سواحل کیش

اگر بخواهیم یکی از راحت‌ترین و ارزان‌ترین جاهای تفریحی کیش برای کودکان را به شما معرفی کنیم، باید اسم ساحل را به زبان بیاوریم. معمولاً همه‌ی بچه‌ها از آب‌بازی و بازی با شن‌وماسه‌های ساحل لذت می‌برند. اصلاً امکان ندارد که همراه کودکتان وارد بخش ساحلی شوید و آن‌ها شروع به دویدن و بازی کردن نکنند. پس حتماً همراهشان باشید و لحظات به یاد ماندنی را برای آن‌ها در سفرتان به کیش رقم بزنید.

سواحل کیشدلفیناریوم کیش

شیطنت کردن دلفین‌ها دقیقاً شبیه بچه‌های پر شور و شوقی است که دائم در حال بازی کردن و بالا و پایین پریدن هستند. اگر فرزندتان بیشتر از سه سال سن دارد می‌توانید دستش را بگیرید و برای تماشای دلفین‌ها او را هم همراه خودتان به پارک دلفیناریوم ببرید. البته این‌جا نه‌تنها برای بچه‌ها بلکه برای والدین آن‌ها هم جذاب است؛ مگر ممکن است چند بار این فرصت برای شما پیش بیاید که رقصیدن یک دلفین یا نقاشی کشیدنش را ببینید؟ پس حتماً از پارک دلفیناریوم دیدن کنید.

دلفیناریوم کیشباغ پرندگان کیش

به نظر شما این که یک فلامینگو را از نزدیک ببینید هیجان‌انگیز نیست؟ بچه‌ها همیشه در حال جست‌وجو و سؤال پرسیدن هستند. قدم زدن در فضایی مثل محوطه‌ی باغ پرندگان کیش می‌تواند آن‌ها را سر ذوق بیاورد. اگر با هر یک قدم یک سؤال جدید از شما پرسیدند، تعجب نکنید؛ آن‌ها آماده‌ی یاد گرفتن و کشف کردن چیزهای جدید هستند. باغ پرندگان یکی از جاهای تفریحی کیش برای کودکان است که همزمان با تفریح و شادی باعث افزایش اطلاعات آن‌ها هم می‌شود.

باغ پرندگان کیششهربازی هایلند

اگر بچه‌ی شما اصطلاحاً از دیوار راست بالا می‌رود و انرژی تمام نشدنی در وجودش حس می‌کنید، بهترین کار برای شما این است که او را به شهربازی ببرید. با وجود وسیله‌های هیجان‌انگیزی که در شهربازی وجود دارد، آن‌قدر جیغ می‌کشید که حتماً لازم می‌شود یک روز کامل بخوابید تا دوباره سروحال شوید.

البته اولین جای تفریحی که به ذهن همه پدر و مادرها برای سرگرم کردن فرزندانشان می‌رسد، شهربازی است. یکی از مکانهای تفریحی کیش برای کودکان هم شهربازی هایلند کیش است. بازی‌ها و امکاناتی مانند رولر کاستر آبی، رنجر، چرخ‌وفلک، ماشین ضربتی آبی، ماشین ضربتی برقی، سورتمه، سفینه، تاب بچه، سینما دو هزار، سیمیلاتور، قطار پلاستیکی، آبشار و رودخانه وحشی در این شهربازی برای گردشگران ارائه شده است. این که کدام وسیله را برای بازی انتخاب می‌کنید به گروه سنی فرزندتان بستگی دارد ولی مطمئن باشید این‌ شهربازی نا امیدتان نخواهد کرد.

شهربازی هایلند کیش یکی از جاهای تفریحی کیش برای کودکان

پدل بورد کیش

معمولاً پدر مادرها از شنا کردن فرزندانشان در دریا می‌ترسند و دوست ندارند آن‌ها را تنها داخل آب بفرستند. پدل بورد که یکی از جدیدترین تفریحات آبی جزیره کیش محسوب می‌شود، این امکان را برای والدین فراهم می‌کند تا همراه فرزندانشان تن به آب بزنند. پدل بورد تخته‌های از جنس چوب است که روی آن میایستید و با کمک پارویی که در دست دارید روی سطح آب حرکت می‌کنید. خوبی پدل بورد این است که می‌توانید دو نفره از آن استفاده کنید. در این حالت فرزندتان جلوی تخته می‌نشیند؛ این کار هم به حفظ تعادل شما کمک می‌کند و هم از همراهی با فرزندتان لذت خواهید برد.

در سواحل کیش و مراکزی که تفریحات آبی را برای گردشگران مهیا می‌کنند، پدل بورد را به راحتی پیدا خواهید کرد. مثل همه‌ی وسایل تفریحی دیگر، بر اساس هزینه‌ای که می‌پردازید از پدل بورد در بازه زمانی مشخصی استفاده می‌کنید.

پدل بورد کیشپارک کودک مرکز تجاری کیش

وقتی بچه‌ها را همراه خود به مراکز خرید و پاساژها می‌برید، یکی دو ساعت اول را با ذوق و شوق همپای شما قدم می‌زنند. اما بعد از این مدت خسته و کلافه می‌شوند و کم کم بهانه‌گیری‌ها شروع می‌شود. در چنین شرایطی اگر پاساژی که از آن خرید می‌کنید، فضای مخصوص نگهداری کودک داشته باشد، خرید کردن برایتان خیلی آسان‌تر می‌شود. فرزندتان را به طبقه سوم مرکز تجاری کیش ببرید تا در فضای امن پارک کودک و شهربازی بادی کیش مشغول بازی شود و شما هم با خیال راحت و فراغ بال به خرید کردنتان ادامه دهید. پارک کودک مرکز تجاری کیش یکی از بهترین جاهای تفریحی کیش برای کودکان شناخته شده است.

اجاره کالسکه بچه در کیش

این که والدین بخاطر همراه داشتن فرزندان نوپای خودشان نتوانند با خیال راحت در فضای زیبای جزیره کیش گشتی بزنند عادلانه به نظر نمی‌رسد. از طرفی در آغوش گرفتن بچه‌ها هم خسته‌کننده است و هر کسی نمی‌تواند چند ساعت این کار را انجام بدهد. همراه بردن کالسکه هم اگر با هواپیما سفر کرده باشید کار سختی به حساب می‌آید و دردسرهای خاص خودش را دارد. راه حل این مشکل اجاره کردن کالسکه بچه در کیش است که با جست‌وجو کردن در اینترنت راحت پیدا می‌شود. سایت‌های مخصوص این کار، به صورت روزانه و ساعتی کالسکه اجاره می‌دهند. شما حتی می‌توانید با پرداخت هزینه اضافه کالسکه را دم در هتلتان تحویل بگیرید.

اجاره کالسکه بچه در کیشپارک ماسه کیش

بازی کردن با ماسه‌ها یکی از جذاب‌ترین سرگرمی‌ها برای کودکان است. این بازی نه تنها آن‌ها را سرگرم می‌کند بلکه باعث افزایش مهارت‌های ذهنی و حرکتیشان هم می‌شود. در تمام دنیا از ماسه بازی به عنوان سرگرمی و آموزش برای کودکان یاد می‌شود؛ سر زدن به پرک ماسه کیش بهترین بهانه برای شاد کردن کودکتان و همچنین اموزش او به شمار می‌رود.

پارک ماسه کیشبرای خرید لباس ارزان در کیش به کدام مراکز خرید کیش برویم؟