کیش نگین درخشان خلیج فارس یکی از مناطق پرطرفدار و محبوب کیش است که مملو از تفریحات مختلف دریایی و خشکی جذاب است. در این مقاله می خواهیم درباره یکی از این تفریحات لذت بخش با نام پدل بورد کیش صحبت کنیم.

آرامش و ورزش با پدل بورد کیش


پدل بورد یک شناور مخصوص حرکت روی آب های خلیج فارس است که در بین گردشگران تور کیش خیلی طرفدار دارد؛ این ورزش از یک نوع قایق خاص شبیه تخته های موج سواری است که روی آن به صورت نشسته یا ایستاده قرار می گیرید و با پاور به حرکت در می آیید.

تخته ها، متفاوت هستند و بسته به نیاز و سلیقه گردشگران انتخاب می شوند؛ تخته ای که معمولا به افراد مبتدی پیشنهاد می شود و دارای عرض بیشتری است flat water نام دارد که هم وزن بیشتری را تحمل می کند و هم زمان بیشتری بر روی آب شناور می ماند.

آرامش و ورزش با پدل بورد کیش

شاید پدل بورد کیش از دور جذابیت آنچنانی نداشته باشد اما باید حال این ورزش را از آن هایی که این تفریح را تجربه می کنند، بپرسی. هیجان و آرامش ترکیب زیبایی دارد وقتی با پدل بورد همراه می شود.

تعادل برای شیرجه نزدن در آب، آرامش زمانی که تعادل خود را برقرار کرده اید و مانند یک شکارچی آرام آرام پارو را به آب می زنید تا طعمه را از دست ندهید، واقعا حس منحصر به فردی به شما هدیه می دهد.

پدل بورد در کیش در ابتدا یک تفریح پر هیجان است ولی بعد از اینکه تعادل خود را برقرار کردید باعث ایجاد آرامش و تقویت عضلات بدن شما می شود.

کدام منطقه کیش به دنبال پدل بورد برویم؟

سالیان سفر به شما پیشنهاد می کند که حتما در سفرتان به کیش به سراغ این تفریح به یاد ماندنی بروید؛ حتی اگر به همراه خانواده یا دوستانتان هستید می توانید در کنار همدیگر با پدل بورد خاطرات خوشی را به ثبت برسانید.

کدام منطقه کیش به دنبال پدل بورد برویم؟

نگران نباشید زیرا شما می توانید به مراجعه به کلوپ های دریایی واقع در کیش این تفریح پرطرفدار در عین حال دوست داشتنی را رزرو نمایید؛ البته در ادامه با ما همراه باشید تا روش های دیگر دستیابی به این ورزش را به شما پیشنهاد دهیم.

قیمت بلیط پدل بورد کیش

شما با پرداخت مبلغی حدود ۶۰هزار تومان می توانید ۶۰دقیقه بر روی آب های خلیج فارس پارو بزنید و از آرامش این خوش گذرانی نهایت استفاده را ببرید.

البته فراموش نکنید می توانید به مراجعه به سایت های فروش بلیط معتبر این تفریح را با تخفیف رزرو نمایید.

قیمت بلیط پدل بورد کیش

چند نکته درباره پدل بورد در کیش

  • – مدت زمان خوش گذرانی از این ورزش دوست داشتنی ۶۰دقیقه است.
  • – محدودیت برای استفاده بانوان ندارد و آن ها هم می توانند استفاده کنند.
  • – شما می توانند به صورت دو نفره از پدل بورد استفاده کنید.
  • – زمان مراجعه جهت استفاده از پدل بورد از ۱۰ صبح الی ۱۶بعد از ظهر می باشد.
  • – هر بلیط مخصوص یک نفر است.

چند نکته درباره پدل بورد در کیش

و در آخر

کیش یکی از مناطق محبوب تجاری و تفریحی است که همه روزه میزبان گردشگران زیادی از اقصی نقاط ایران و حتی کشورهای خارجی می باشد.

 

اطلاعات داخل این صفحه برای آگاهی بیشتر مسافران تور کیش درج شده است. آژانس سالیان سفر صرفاً خدمات مربوط به تور کیش (رزرو پرواز و هتل) را برای مسافران این جزیره ارائه می‌دهد.