بازار سارینا ۲ کیش اگر چه از شعبه اولش کوچک‌تر است اما هیچ از آن کم ندارد؛ نه در امکانات رفاهی و نه در کیفیت اجناس مقرون به صرفه‌اش. مدیران سارینا این بازار را تنها چند سال پس از مرکز خرید سارینا ۱ کیش در ۲۱۰۰ متر مربع بنا کردند. این بازار خیلی زود به یکی پر بازدیدترین بازارهای کیش بدل شد.

شعبه دوم بازار سارینا کیش هشت طبقه، دو طبقه کم‌تر از مرکز خرید اصلی سارینا، دارد؛ از این هشت طبقه تنها شش تای آن به ارائه کالاها و خدمات رفاهی مشغول‌اند و باقی، دو طبقه زیرین، به پارکینگ و تاسیسات و انبارها تعلق گرفته است.

کافی است جایی حوالی میدان امیرکبیرِ کیش چشم‌تان به آن ساختمان کلاسیک و ملهم از شاهکارهای معماری ایران بیفتد تا شعبه دوم مرکز خرید سارینا را به جا آورید و چند ساعتی را در آن‌جا بگذرانید.

چرا باید به بازار سارینا ۲ کیش برویم؟

تنوع اجناس و کالاها در شعبه دوم بازار سارینا بیداد می‌کند: در طبقه همکف برقِ ویترین‌های یکی از بورس‌های معتبر جواهرات در کیش چشم را می‌زند، در طبقه اول کیفیت پوشاک زنانه و مردانه، کیف و کفش، شال و روسری شما را به سرگیجه می‌اندازد، در طبقه دوم وسوسه خرید لوازم خانگی، تجهیزات صوتی و تصویری به جان‌تان می‌افتد و طبقه سوم مرکز خرید پوشاک بچگانه، لوازم ورزشی و لوازم التحریر است.

با وجود این، قیمت مناسب و کیفیت کالاهای فروشگاه‌ها تنها نکات جاذبه‌برانگیز بازار سارینا ۲ کیش نیستند. این مرکز خرید در تدارک و ارائه خدمات رفاهی و تفریحی نیز حرف ندارد.

در همان طبقه سوم، پس از عبور از ویترین‌های پوشاک و لوازم ورزشی به رستوران‌های درخشانش می‌رسید. گوناگونی منوها، ترکیب غذاهای خوش‌مزه ملی و بین‌المللی آب از دهان هر بنی بشری راه می‌اندازد و امکاناتی نظیر کافی شاپ، فود کورت، شهربازی مدرن، سالن بیلیارد، مینی بولینگ، بولینگ بزرگسالان، سالن ماساژ و سالن سینما ۴بعدی دل از هر کسی می‌برد.

بازار سارینا ۲ کیش در تامین امکانات رفاهی برای گردشگران تور کیش یک مرکز خرید همه‌چیز تمام است. تنها فود کورت این بازار و چشم‌انداز زیبای تراسِ آن از جزیره می‌تواند شما را تا مدت‌ها نمک‌گیر کند و در هر سفر به کیش گذارتان را به آن‌جا بیندازد. فود کورت بازار سارینا ۲ کیش یکی از بزرگ‌ترین و زیباترین فود کورت‌های خاورمیانه به حساب می‌آید.

آسانسورهای خودرو بر، گنجایش حیرت‌آور پارکینگش و امکانات ایمنی از این بازار یک بازار چند ستاره ساخته است.

شعبه دوم بازار سارینا کیش کجاست؟

شعبه دوم بازار سارینا از سهل‌الوصول‌ترین مراکز خرید و بازارهای کیش است و در دسترسی‌پذیری به دیگر جاذبه‌های گردشگری رقیب ندارد.  به نشانی‌اش نگاه کنید: میدان امیر کبیر، رو به روی بازار مروارید، کنار شهربازی کیش. موقعیت سارینا ۲ کیش از آن چهره‌ای منحصر به فرد ساخته است. فروشگاه‌های شعبه دوم بازار سارینا هر روز از ۹ تا ۱۳:۳۰ و از ۱۷ تا ۲۳  از بازدیدکنندگان و خریداران‌شان پذیرایی می‌کنند.