مرکز خرید سارینا کیش از جمله مراکز پر اهمیت خرید در جزیره کیش است که  سالیان سفر بازدید از آن را در برنامه‌ی تور کیش خود قرار می‌دهد. این بازار در زمینی به مساحت ۵ هزار متر مربع در ۱۰ طبقه احداث شده است جلوه‌ی خاصی را برای جزیره‌ی کیش ایجاد کرده است.

در شعبه اول این بازار برندهای مطرح در حوزه‌ی پوشاک، اکسسوری‌ها، مواد غذایی، لوازم خانگی، لوازم تزئینی و حتی آرایشی و بهداشتی اجناس خود را به‌فروش می‌رسانند و خدمات خوبی را در اختیار مسافران قرار می‌دهند.

سارینای یک، شامل یک طبقه پارکینگ، دو طبقه تجاری، ۷ طبقه اداری می‌باشد و در نزدیکی آن چندین رستوران، کافی‌شاپ و فست‌فود قرار گرفته است. یکی از ویژگی‌های منحصر به‌فرد این مرکز خرید چشم‌انداز زیبا از آب‌های نیلگون خلیج‌فارس است که همین موضوع جذابیت بازدید از آن را دوچندان کرده است.

در کنار این مرکز بزرگ تجاری، شعبه دومی نیز هست که به مرکز خرید سارینا ۲ کیش شهرت دارد. شعبه دوم این بازار در میدان امیرکبیر واقع شده و  همچون مرکز خرید دامون کیش و مرکز خرید رویال مال کیش  بورس برندهای پوشاک و لوازم ورزشی است.

مرکز خرید سارینا کجاست؟

در اطراف مرکز خرید سارینا چندین هتل از جمله هتل‌های ارم و داریوش وجود دارد، از این‌رو با اقامت در این هتل‌ها می‌توانید دسترسی ساده‌ای به یکی از نگین‌های مراکز خرید جزیره مرجانی کیش مجلل داشته باشید اگر علاقه‌مند به خرید هستید توصیه می‌شود از حتما مرکز خرید سارینا یک کیش دیدن کنید.

این بازار در  بلوار خیام، خیابان بابا طاهر، روبروی هتل ارم قرار دارد. اگر به کیش سفر کرده‌اید و می‌خواهید در این بازار به گشت و گذار و خرید بپردازید، پیش از مراجعه، حتما با شماره تلفن مرکز خرید سارینا کیش تماس بگیرید و از ساعت‌ کاری فروشگاه‌هایش اطمینان کسب کنید.

شماره تلفن: ۴۴۴۶۸۱۵۱