مرکز خرید دامون کیش از همان ابتدا، از بدو تاسیس‌اش در سال ۱۳۸۸، می‌خواست یک مجموعه خارق‌العاده از خدمات تجاری باشد و به واسطه امکانات تفریحی‌اش آغوش خود را به روی بومیان و گردشگران تور کیش باز کند. امروز پس از ده سال با نگاهی گذرا به حجم استقبال از این مرکز خرید می‌توان گفت دست‌کم بخشی از اهداف خود را بر آورده کرده و با مروری بر نظرات درباره مرکز خرید دامون کیش می‌توان اعتراف کرد که دیگر امروز این مجموعه در میان مراکز خرید کیش سری توی سرها در آورده است.  تصاویرش، خود به خود، گواهی خواهند داد که این بازار با اتکا به زیربنای۱۳۰۰۰ متری‌ و بیش از ۱۰۰ فروشگاه تجاری و خدماتی‌اش یک آغوش بزرگ برای گردشگرانی است که به قصد خرید و تفریح پا  به این جزیره مرجانی می‌گذارند.

اما چه چیز از این بازار یک مجموعه موفق ساخته است و چرا گردشگران در میان مراکز بزرگ و مدرن کیش، این یکی را برای گردش و خرید انتخاب می‌کنند و اصلا چه کسی گفته باید از آن خرید کرد؟

چرا باید از فروشگاه‌های این مجموعه خرید کرد؟

همه در وهله اول از یک مرکز خرید معتبر انتظار دارند، خدمات تجاری منحصر به فردی ارائه دهد. این انحصار مشخصا به بهای اجناس، تنوع کالاها و کیفیت آنان بر می‌گردد.

قیمت اجناس در مرکز خرید دامون کیش بی‌نظیر است! نمی‌توانید کالاهایی با این کیفیت را در یک مرکز خرید پیدا کنید که تا به اندازه مقرون به صرفه پیش چشم‌تان بدرخشد. آن هم چه جور کالاهایی؟! همگی محصول برندهای معتبر در حوزه کاری خود.

این مجموهه ۹۸ فروشگاه از برندهای شاخص دارد؛ نایک و زیپو و وینچی و چندین و چند کمپانی دیگر نمایندگی‌هایشان را در این فروشگاه نیز مستقر کرده‌اند. در این میان جای برندهای اصیل ایرانی خالی نیست. آن‌ها نیز در کنار برندهای خارجی نقش خارق‌العاده‌ای در رونق بازار ایفا می‌کنند.

در این مجموعه روی تنوع کالاها نیز می‌توانید حساب ویژه‌ای باز کنید. تنوع کالاهای در این بازار، از پوشاک تا لوازم خانگی و آرایشی و بهداشتی، مثال‌زدنی است. اما نکاتی که چند خط بالا ذکر شد، تنها امتیازات این مرکز خرید نیستند. مرکز خرید دامون کیش یک بازار تمام و کمال است و از ویژگی‌های یک بازار تمام و کمال نیز بهره می‌برد؛ از جمله آن امکانات رفاهی است.

تصاویر مرکز خرید دامون کیش

چرا می‌گویم مرکز خرید دامون کیش مرفه است؟

بله! وقتی از این مرکز تجاری حرف می‌زنیم، در حقیقت از یکی از مرفهترین مراکز خرید در کیش سخن می‌گوییم. امکانات رفاهی مرکز خرید دامون کیش در این جزیره مرجانی و میان بازارهای هم‌ترازش فوق‌العاده است. بگذارید ابتدا از معماری و زیبایی‌هایش بگویم:

ساختمان مجموعه، با آن مصالح شیک و مدرن، زیبا و خواستنی و درخشان جلوه می‌کند اما آن‌چه که از این مرکز، نمایی منحصر به فرد می‌سازد، نورپردازی زیبا و دل‌انگیز آن است. تمام آن چه که می‌توان درباره طراحی داخلی این بازار گفت، در سه کلمه خلاصه می‌شود: زیبا، خاص و شاخص.

فودکورت یکی دیگر از امکانات رفاهی جاذبه‌برانگیز آن است. این فود کورت از معروف‌ترین فودکورت‌های کیش به شمار می‌آورد. اما این شهرت را تنها به غذاهای لذیذش مدیون نیست! این فودکورت یک تراس زیبا و دلنشین دارد که به منظره‌ای سر سبز نما می‌دهد و صدایی که از محیطش بلند می‌شود، وعده‌های غذایی را دلپذیر تر می‌کند.

می‌خواهی بازی کنی؟ برو دامون!

نمی‌توان انکار کرد، از محیط‌های تفریحی دور است. شاید نزدیک‌ترین دیدنی‌های کیش به این مرکز خرید همان کلوپ دریایی آکواریوس باشد که آن هم دست‌کم یک ربع با مرکز خرید دامون کیش فاصله دارد. اما امکانات تفریحی این مجموعه، خلایی از این دست را نیز جبران کرده است.

می‌خواهی بازی کنی؟ برو دامون! مربیان آن‌جا با پیست اسکی روی یخ و تجهیزات پاتیناژ منتظرتان هستند. پاتیناژ این بازار، در سال ۱۳۹۰، افتتاح شد و امروز دومین پیست مجهز پاتیناژ به شمار می‌آید. این امکان تفریحی مرکز خرید دامون را کامل می‌کند؛ مجموعه‌ای سرشار از لذت خرید و هیجان بازی و مزه‌های لذیذ و فراغت خاطر.

همه این‌ها با هم این بازار را برجسته می‌سازند.

چطور به مرکز خرید دامون کیش برویم؟

ساده است!

این مرکز در شرقی‌ترین بخش‌های جزیره کیش قرار دارد و دسترسی به آن از هر نقطه از جزیره کیش، به کمک وسایل حمل و نقل عمومی، ساده است. برای بازدید از این مرکز خرید باید از راه بلوار ایران بروید و به دامون ساحلی برسید. پس از آن در خیابان وصال چشم‌تان به جمال زیبای این بازار روشن خواهد شد. ساعت کاری مرکز خرید دامون کیش ۱۰ تا ۱۴ و ۱۷:۳۰ تا ۲۳:۳۰ است. پیش از مراجعه اما با شماره مرکز خرید دامون کیش تماس بگیرید.

تلفن:( ۰۷۶) ۴۴۴۵ ۹۷۷۶

 

اطلاعات داخل این صفحه برای آگاهی بیشتر مسافران تور کیش درج شده است. آژانس سالیان سفر صرفاً خدمات مربوط به تور کیش (رزرو پرواز و هتل) را برای مسافران این جزیره ارائه می‌دهد.