مرکز خرید رویال مال کیش بدون شک یکی از زیباترین و مدرن‌ترین و با شکوه‌ترین بازارها و مراکز خرید در کیش است و بسیاری از مطرح‌ترین برندهای دنیا در آن خانه دارند.

این مرکز خرید در زمینی به مساحت ۶۴۹۵ متر مربع و زیر بنای کل ۲۴۲۰۰ متر مربع بنا شده است و خدمات با کیفیتی را در اختیار گردشگران تور کیش قرار می‌دهد. مرکز خرید رویال کیش دارای ۵ طبقه می‌باشد که دو طبقه‌ی تجاری با ۷۶ واحد زیربنا و دو طبقه اداری با ۵۴ واحد زیربنای مفید و یک فودکورت است که در نوع خود بی‌نظیر است.

در واحدهای تجاری این مجموعه کالاهایی نظیر پوشاک آقایان و خانم‌ها، لوازم منزل، لوازم آرایشی و بهداشتی، وسایل دیجیتالی و… به‌فروش می‌رسند که بیش‌تر آن‌ها برندهای مطرح جهان هستند. یکی از ویژگی‌هایی که این بازار را در لیست محبوب‌ترین مراکز خرید کیش قرار داده است علاوه بر خدمات با کیفیت، طراحی و دکوراسیون زیبا می‌باشد، نمای این مجموعه به‌طور کامل از بهترین شیشه‌ها و سنگ‌ها ساخته شده است و نورپردازی دلفریبی دارد.

مرکز خرید رویال مال کیش کجاست؟

مرکز خرید رویال مال در کیش خیابان رودکی، نبش هتل پانیذ واقع شده است. این بازار همین‌طور دو هتل ایران و پارمیس را نیز در کنار خود دارد و از یک‌ سمت به پارک شهر، یکی از مراکز مطرح تفریحی کیش، نزدیک است. اگر در تور کیش شرکت کردید و به این مجموعه تجاری رفتید، همچنین، می‌توانید به دیگر بازارهای هم‌جوار، پردیس ۲ و دیپلمات و مرکز تجاری کیش، سر بزنید.

ساعت کار این مرکز تجاری در دو نوبت ظهر و بعد از ظهر است. شما می‌توانید صبح ساعت ۹:۳۰ تا ۱۳:۳۰ و یا بعد از ظهر ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۲:۳۰ به مرکز خرید رویال مال در کیش بروید، از فروشگاه‌هایش دیدن کرده و همچنین از امکانات تفریحی‌اش لذت ببرید.