پارک آبی بادی مارینا کیش یکی از بهترین تفریحات مهیج و جذاب جزیره کیش است. جالبه بدانید که این پارک آبی شناور بر روی دریا، تنها پارک بادی در ایران است، پس با ما همراه باشید تا با معرفی پارک بادی مارینا کیش در سفرتان به این جزیره زیبا حتما آن را تجربه کنید.

پارک بادی کیش یا ویبیت پارک مارینا کیش چیست؟


در ویبیت پارک مارینا کیش ، حفظ تعادل، انعطاف پذیری و سرعت عمل به وسیله موانع و قسمت های مختلف حرف اول را می زند. این پارک شگفت انگیز توسط شرکت مکین دریا که نماینده شرکت مشهور ویبیت است ساخته شده است.

محل راه اندازی ویبیت پارک مارینا کیش دقیقا در ساحل هتل مارینا پارک کیش است و یکی از مهم ترین علل نامگذاری این تفریح نیز، همین موضوع است. پارک بادی کیش مجموعه ای از وسایل بادی پیوسته و به هم مرتبط می باشد که بر روی امواج دریای نیلگون خلیج فارس راه اندازی شده است.

پارک بادی کیش یا ویبیت پارک مارینا کیش چیست؟

در پارک آبی بادی مارینا کیش می توانید به راحتی از وسایل متنوع و جذاب مثل ترامپولین استفاده کنید، با سرسره های بزرگ به داخل آب سر بخورید و از بالای سکوهای بادی مارینا یک پشتک جانانه داخل آب بزنید و در نهایت لذت و هیجان، یک تفریح بادی و آبی را تجربه کنید.

هتل های کیش: تور کیش هتل مارینا پارک

شاید ویبیت مارینا کیش را در مسابقات تلویزیونی تماشا کرده باشید؛ کیش هم به عنوان قطب تفریحات دریایی ایران و یکی از محبوب ترین مناطق خاورمیانه در زمینه تفریحاتی، بهترین جاذبه برای این گونه تخلیه هیجانات است.

پارک آبی مارینا کیش حس به یاد ماندنی لذت از ثانیه به ثانیه لحظات خوش، در کنار خانواده را به ارمغان می آورد.

تمام تجهیزات پارک بادی شناور با داشتن بالاترین استانداردهای اروپایی خیالتان را از همه نظر راحت می کند و برای ایجاد یک محیط امن و مهیج، پرسنلی مجرب و آموزش دیده در کنار مهمانانشان هستند تا خطری آن ها را تهدید نکند؛ به طوری که تمام سنین با خیال راحت می توانند از این تفریح نهایت لذت را تجربه کنند.

البته فراموش نکنید که از این پارک فقط آقایان و کودکان بالای سه سال و دختران کمتر از ۱۱ سال می توانند استفاده کنند.

به شما پیشنهاد می کنیم حتما در سفرتان با تور کیش حتما به پارک آبی مارینا کیش سری بزنید تا خاطره فراموش نشدنی و شگفت انگیزی برای شما به ارمغان بیاورد.

اگر در سفر به کیش یکی از هتل های مجهز به پارک آبی را انتخاب کنید، برای استفاده از آن باید کمی پول پرداخت کنید، هتل مارینا پارک کیش هم یکی از این هتل هست که پارک آبی مارینا کیش یا پارک ویبیت (wibit) در ساحل این هتل پنج ستاره ساخته شده است.

مزایای بادی مارینا کیش چیست؟

مزایای پارک بادی مارینا کیش چیست؟

و اما یکی از مزایای مهم این تفریح به یاد ماندنی، در کنار خانواده بودنش است. لذت هیجان و تجربه یک تفریح متفاوت در کنار خانواده و دوستان و لذت از کنار هم بودن باعث دو چندان شدن این پارک شده است.

بانوان هم نگران نباشند زیرا در آینده ای نزدیک مجموعه ای با چنین تفریحی خاطره انگیز مخصوصشان مهیا می شود و آن ها هم می توانند به زودی چنین تفریحی را تجربه کنند.

تفریحات کیش: دوچرخه سواری در کیش را فراموش نکنید

نکاتی مربوط به پارک بادی کیش

  • – مدت زمان استفاده از پارک بادی مارینا کیش ۱ ساعت است.
  • – همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۸ عصر می توانید مراجعه نمایید
  • – آقایان و کودکان (دختر بچه ها تا ۱۱ سال) می توانند از مجموعه استفاده کنند.
  • – اگر شنا بلد نیستید نگران نباشید زیرا می توانید از مجموعه جلیقه نجات و کلاه ایمنی دریافت نمایید.
  • – از لحاظ امنیت خیالتان راحت، چون کنترل تمام وقت توسط پرسنل و ناجیان مجرب

قیمت بلیط پارک آبی مارینا کیش

قیمت بلیط پارک آبی مارینا کیش

شاید با خودتان بگویید که مجموعه پارک آبی بادی مارینا کیش برای اولین بار است که به ایران وارد شده به همین دلیل قیمت بلیط های بسیار گرانی دارد ولی اصلا اینطور که فکر می کنید نیست. شما می توانید با پرداخت تنها مبلغی حدودا ۵۰٫۰۰۰ تومان، به مدت یک ساعت از این تفریح نهایت لذت را ببرید.

در ضمن می توانید بلیط پارک بادی کیش را از طریق هتل مارینا کیش تهیه نمایید.

مطالب مرتبط: پارک آبی اوشن کیش

آدرس ویبیت پارک مارینا کیش

شما هر کجای کیش باشید می توانید از طریق نقشه زیر خودتان را به ویبیت پارک مارینا کیش برسانید.

 

اطلاعات داخل این صفحه برای آگاهی بیشتر مسافران تور کیش درج شده است. آژانس سالیان سفر صرفاً خدمات مربوط به تور کیش (رزرو پرواز و هتل) را برای مسافران این جزیره ارائه می‌دهد.