اولین تم پارک آبی روباز ایران در فضایی به مساحت ۵٫۶ هکتار در جزیره‌ی کیش به بهره‌برداری رسید. این تم پارک تجربه‌ منحصربه‌فردی را برای گردشگران به‌ارمغان می‌آورد و منجربه افزایش ورود توریست‌ و رونق صنعت گردشگری در این منطقه شده است. آن‌گونه که از تصاویر پارک آبی اوشن کیش بر می‌آید، محیطش براساس افسانه‌ی قلعه‌ی خورشید ساخته شده است و قصه‌های زیادی را در دل خود پنهان دارد.

در پارک آبی اوشن امکانات بی‌نظیری از وسایل بازی و تجهیزات روز دنیا، همچون سقوط آزاد پارک آبی اوشن در اختیار مسافران تور کیش قرار داده است. همچنین بزرگ‌ترین سرسره‌ی آبی ایران با طول ۲۴ متر در این مجموعه‌ی مجلل قرار گرفته است و خاطرات فراموش‌ نشدنی‌ برای مسافران رقم خواهد خورد.

امکانات این پارک توسط معتبرترین سازنده وسایل بازی پارک دنیا، یعنی شرکت کانادایی White Water West تامین شده است و بخشی از آن نیز توسط یک شرکت بلژیکی خریداری شده است. شما می‌توانید در بین هیاهوی بازی و سرگرمی در بازی پارک آبی به رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌های قرار گرفته در آن لذت ببرید. در منوی کافی‌شاپ انواع نوشیدنی‌های طبیعی و تازه همراه با انواع دسرها و سالادهای میوه قرار گرفته است و برخی از خدمه‌ی آن به زبان اسپانیولی تسلط دارند.

در مجموعه‌ی غذاخوری انواع غذاهای فست‌فود و همچنین غذاهای ایرانی و بین‌المللی سرو می‌شود و برای دوستداران غذاهای ملل یک گزینه‌ی عالی به‌حساب می‌آید.همچنین بعد از یک روز شاد و پرهیجان شما می‌توانید به اتاق اسپا و ماساژ بروید و ماساژورهای حرفه‌ای در انتظار شما خواهند بود. فضای سبز ایجاد شده در تم پارک آبی اوشن بی‌همتا است و طراحی و پوشش گیاهی آن فوق‌العاده است.

قیمت پارک آبی اوشن، امروز تیرماه ۱۳۹۸، برای یک سانسِ کامل ۱۵۸ هزار تومان است. توصیه می‌کنیم بلیط پارک آبی اوشن کیش را از وب‌سایت این مجموعه تفریحی تهیه کنید و از تخفیف‌های استثنایی‌اش بهره‌مند شوید.

پارک آبی اوشن کیش کجاست؟

پارک آبی اوشن در استان هرمزگان، جزیره کیش، خیابان جهان قرار دارد.  ساعت کار مجموعه از ۱۰ صبح تا ۴ بعد ازظهر و سانس عصر از ساعت ۲ ظهر تا ۸ شب است و به صورت یک روز در میان برای خانم‌ها و آقایان سرویس‌دهی می‌کند.