هرگز نمی دانیم که در طول سفر مجبور به استفاده از چه خدمات پیش بینی نشده ای می شویم.فرقی هم نمی کند مقصدمان کجا باشد. مثلا بسیاری از مسافران داروهایی را مصرف می کنند و یا خدایی نکرده ممکن است مشکلاتی برای مسافران پیش بیاید که مجبور به مراجعه به مراکز درمانی شوند. تور کیش از لحاظ امکانات گردشگری حرف های زیادی برای گفتن دارد و پیش از این درباره آنها توضیحات زیادی را ارائه داده ایم. اما سوالی که پابرجاست اینکه مراکز درمانی جزیره کیش در چه سطحی هستند؟ در ادامه با سالیان سفر همراه باشید تا پاسخ این سوال را بیابیم و لیست بیمارستان های کیش و لیست داروخانه های کیش را مرور کنیم.

لیست بیمارستان های کیش و سایر مراکز درمانی کیش


جزیره خیلی بزرگ نیست و به نظر می رسد وجود بیمارستان شبانه روزی کیش به عنوان تنها بیمارستان این جزیره ی زیبا کافی باشد. البته محدودیتی وجود ندارد و ساختمان پزشکان، درمانگاه ها و کلینیک هایی هم در لیست مراکز درمانی جزیره کیش وجود دارد. در بیمارستان کیش بخش های مختلفی وجود دارد که از بین آنها می توان به اورژانس، جراحی، اتاق های عمل، زنان، داخلی، اطفال، نوزادان، CCU، اتاق ایزوله، CSR، ICU اشاره کرد.

کلینیک های تخصصی بیمارستان شامل قلب، اطفال، روانپزشکی، داخلی، گوش و حلق و بینی، جراحی مغز و اعصاب، جراحی عمومی، زنان و زایمان، چشم پزشکی، پوست، غدد، کلیه، ارتوپدی، نورولوژی، روماتولوژی، شنوایی سنجی و دندان پزشکی عمومی می باشد. اما بیمارستان شبانه روزی کیش که به نوعی مهم ترین مورد در بین مراکز درمانی جزیره کیش است امکانات پاراکلینیکی خوبی هم دارد. داروخانه، آزمایشگاه، رادیولوژی، فیزیوتراپی، نوار عصب و عضله، تست ورزش، اکو کاردیوگرافی، دیالیز، سنگ شکن درون اندامی، بازتوانی قلب، لیزر درمانی، سونوگرافی داپلر، آندوسکپی دستگاه گوارش فوقانی و کولونوسکپی می باشد.

آدرس: ششصد دستگاه – بیمارستان کیش
شماره تماس: ۰۷۶۴۴۴۵۹۴۰۰

بیمارستان های کیش

کلینیک امام علی کیش

کلینیک امام علی کیش هم یکی از مراکز درمانی کیش می باشد که زیر نظر مستقیم سازمان منطقه آزاد کیش در حال فعالیت است. بخش عمده ایی از فعالیت های پزشکی کلینیک امام علی کیش شامل ویزیت دکتر های عمومی و تخصصی ، داروخانه ، بستری موقت و همچنین آزمایشگاه می باشد در این مرکز مستقر هستند. یکی از ویژگی های مهم این مرکز واقع شدن آن در مرکز جزیره کیش می باشد.

آدرس: ویلاهای فردوس بلوک ۵
شماره تماس: ۰۷۶۴۴۴۲۰۱۷۶

بیشتر بخوانید : نقشه جزیره کیش

کلینیک مهر کیش

یکی از لوکس ترین مراکز درمانی جزیره کیش ، کلینیک مهر کیش می باشد. فعالیت این کلینیک به صورت خصوصی بوده و بارها توسط مقامات کشوری و دانشگاه علوم پزشکی ستوده شده است. اما تقدیرها از این مرکز دلایل خوبی داشته و کیفیت خدمات در این مرکز در سطح بالایی قرار دارد. مامایی، پوست و زیبایی، خدمات اورژانس، داروخانه، خدمات بستری، اتاق عمل سرپایی، فیزیوتراپی و خدمات بستری از امکانات و کارهایی هستند که در کلینیک مهر کیش انجام می شوند

آدرس: مجتمع پادنا، واحد A101
شماره تماس: ۰۷۶۴۴۴۲۱۱۹۰

کلینیک مهر کیش

بیشتر بخوانید : سرویس های حمل و نقل کیش و نقشه مسیر مینی بوسهای کیش

مرکز بهداشتی درمانی بو علی

بیمه های تامین اجتماعی، خدمات درمانی و صندوق رفاه طرف قرارداد این مرکز درمانی هستند. همچنین مرکز بهداشتی بو علی در دو شیفت هفت و نیم صبح تا چهارده ظهر و شیفت پنج و نیم بعد از ظهر تا هشت شب فعالیت می کند. خدمات زیاد مرکز بهداشتی درمانی بوعلی باعث شده تا در بین مراکز درمانی جزیره کیش اهمیت زیادی پیدا کند. از جمله خدمات این مرکز می توان به مشاوره قبل از ازدواج، واکسیناسیون، مامایی و بیماری های زنان، پایش رشد، مراقبت های ادغام یافته سلامت مادران، تشخیص و مراقبت سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد اشاره کرد. همچنین درحوزه آموزش، مراقبت ها و بیماریابی بیماری های واگیردار هم فعالیت هایی انجام می شود و به بیماری هایی مانند ایدز و هپاتیت پرداخته می شود.

آدرس: بلوار خاتم الانبیا، خیابان اقبال
شماره تماس: ۰۷۶۴۴۴۳۲۴۲۴

<h2>کلینیک امام علی کیش</h2>

ساختمان پزشکان سها

پزشکان مختلفی در این ساختمان مشغول به فعالیت هستند و یکی از گزینه هایی است که اگر نزدیک خیابان سنایی بودید می توانید سریعا به آن مراجعه کنید.

آدرس: خیابان سنایی، جنب تامین اجتماعی، طبقه دوم
شماره تماس: ۰۷۶۴۴۴۲۳۹۹۳

بیشتر بخوانید : معایب و مزایای زندگی در کیش را بدانید

مرکز توسعه سلامت کیش

توسعه سلامت کیش در بین مراکز درمانی جزیره کیش جای مناسبی برای واکسن زدن است. این مرکز درمانی از هشت صبح تا هشت شب فعال است و خدمات مختلفی را ارائه می کند که می تواند در فصل های مختلف به کار مسافران بیاید. از جمله این خدمات می توان به آزمایش و مشاوره HIV، مشاوره هپاتیت B، واکسن هاری، تشخیص مالاریا، واکسن مننژیت، تشخیص سل، نمونه گیری تیروئید و غیره اشاره کرد.

آدرس: فردوس، روبروی بازار پردیس ۱، بلوک ۶
شماره تماس: ۰۷۶۴۴۴۲۳۱۳۱

توسعه سلامت کیش

پایگاه بهداشتی سحر

برای اینکه ساکنین همه منطقه های جزیره به مراکز درمانی جزیره کیش نزدیک باشند، مرکز دیگری هم تاسیس شد و خدماتی شبیه به مرکز درمانی بوعلی در آن ارائه می گردد. اگر کمپ سحر در نزدیکی شما قرار داشته باشید می توانید به مرکز سحر مراجعه کنید.

ادرس: کمپ سحر
شماره تماس: ۰۷۶۴۴۵۰۰۴۶۳

پایگاه سلامت سحر

آدرس و شماره تماس برخی دیگر از مراکز درمانی کیش

کلینیک دندانپزشکی راشل
آدرس: بلوار ساحل، برج خدماتی تجاری دیپلمات، طبقه دوم کلینیک راشل
شماره تماس: ۰۷۶۴۴۴۶۱۱۳۵

کلینیک رها
آدرس: بلوار نیایش، نبش کوچه کرانه
شماره تماس: ۰۷۶۴۴۴۳۵۲۹۰

بیشتر بخوانید : آدرس شعب بانک های کیش

پپشنهاد می شود اگر مسافر این جزیره زیبا شدید داروهایتان را فراموش نکنید ولی اگر هم این اتفاق افتاد و یا اینکه نیاز مجدد به خرید دارو پیدا کردید چندان جای نگرانی نیست. چرا که علاوه بر مراکز درمانی جزیره کیش، داروخانه های مختلفی هم در این جزیره وجود دارد. در ادامه با لیست داروخانه های جزیره کیش با ما همراه باشید.

مراکز درمانی جزیره کیش

داروخانه سها کیش

آدرس : میدان سنایی، ساختمان سها، طبقه همکف
شماره تماس: ۴۴۴۲۴۵۳۷
ساعت کار: تا ۲۲

داروخونه مرکز بهداشت بوعلی کیش

آدرس: صفین، خیابان اقبال، مرکز بهداشت بوعلی،
ساعت کار: تا ۲۰
شماره تماس: ۴۴۴۳۳۲۷۰

داروخانه مهرکیش

ادرس: بلوار ایران، مجتمع تجاری پادنا، طبقه همکف
ساعت کاری: تا ۲۲
شماره تماس: ۴۴۴۲۱۱۹۰

داروخانه پدافند هوایی کیش

آدرس: پدافند هوایی، کلینیک شهید ستاری
ساعت کاری: تا ۲۴
شماره تماس: ۴۴۴۴۳۲۷۳

داروخونه پردیس کیش

آدرس: خیابان فردوسی، بازارچه حافظ، پلاک ۲۷
ساعت کار: تا ۲۴
شماره تماس: ۴۴۴۲۲۴۱۹

داروخانه پردیس کیش

داروخانه شبانه روزی بیمارستان کیش

آدرس: ۶۰۰ دستگاه، بیمارستان کیش
ساعت کاری: ۲۴ ساعت روز
شماره تماس: ۴۴۴۵۹۴۰۰

داروخانه عمید کیش

آدرس: ۶۰۰ دستگاه، جنب بیمارستان کیش
ساعت کاری: تا ۲۴
شماره تماس: ۴۴۴۲۳۱۲۹

داروخانه سالار کیش

آدرس: جنب مرکز خرید ونوس، پلاک ۳۴
ساعت کاری: تا ۲۴ شب
شماره تماس: ۴۴۴۵۵۱۶۸

 

اطلاعات داخل این صفحه برای آگاهی بیشتر مسافران تور کیش درج شده است. آژانس سالیان سفر صرفاً خدمات مربوط به تور کیش (رزرو پرواز و هتل) را برای مسافران این جزیره ارائه می‌دهد.