کیش یکی از بهترین مقاصد گردشگری در ایران است که تفریحات مهیج زیادی را در خود جای داده، یکی از این تفریحات شتر سواری در کیش است که در این مطلب قصد داریم به معرفی این تفریح دوست داشتنی بپردازیم:

شتر سواری کیش یک تجربه بی نظیر


سوار شدن بر روی این حیوان دوست داشتنی لذتی باورنکردنی را به شما هدیه می دهد، شتر سواری در کیش هم یکی از جدیدترین تفریحاتش است که محبوبیت خاصی را ازان خود کرده است.

معمولا شتر سواری در خارج از شهر و در صحرای سافاری انجام می شود، در محیطی بیابانی و متناسب با شرایط، که این فضای طبیعی لذت شتر سواری در کیش را دو چندان کرده و به فضایی فوق العاده برای عکاسی و ثبت لحظات زیبا با این حیوان دوست داشتنی تبدیل شده است.

نکته ای که خیلی ها به آن فکر می کنند و باعث ترس شده، ترس افتادن از شتر است، ولی خیالتان از این مسئله راحت باشد، زیرا شترها حیوانات بسیار آرام و مطمئنی برای سواری گرفتن هستند و به هیچ عنوان رفتاری غیر عادی از خود نشان نمی دهند.

هیچگونه خطری در زمان شترسواری در کیش شما را تهدید نمی کند و می توانید نهایت لذت را از سواری گرفتن این حیوان دوست داشتنی ببرید.

برای شتر سواری در کیش به کجا باید برویم؟

حتما می دانید که در گذشته سفر با اسب و شتر انجام می شده و به نوعی این سوارکاری ها نمادی از زمان های دور است. حالا که دانستید شتر سواری در کیش چه لذتی دارد، زمان آن رسیده که منطقه شتر سواری در کیش را به معرفی کنیم.

بیشتر بخوانید: تفریحات دریایی با نام پدل بورد در کیش

برای شتر سواری در کیش به کجا باید برویم؟

شتر سواری کیش یک تفریح در صحرای سافاری کیش است، منطقه که علاوه بر شت سواری می توانید تفریحات دیگر را هم تجربه کنید. مجموعه پارس سافاری کیش با داشتن مجموعه ای بزرگ از تفریحات متنوع، تجربه شتر سواری کیش را هم می توان در آن جا تجربه کرد.

تفریحات متفاوت دیگری در مجموعه پارس سافاری کیش قرار دارد که از جمله آن ها می توان به کارتینگ، بانجی شوتینگ، موتور سواری، سافاری با اتومبیل های شاسی بلند، پینت بال، تور صحرا گردی و بسیاری تفریحات مهیج دیگر اشاره کرد که به تک تک آن ها را در مقالات خود توضیح داده ایم. بهتر است در سفر به جزیره زیبای کیش برای یک بار هم که شده این تفریحات با حس و حال بی نظیرش را امتحان کنید.

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره مجموعه پارس سافاری کیش

تفریحات کیش

ضمنا مجموعه پارس سافاری کیش با امکانات و خدمات کاملی در خدمت گردشگران تور کیش است، که از جمله این خدمات می توان به کافی شاپ، رستوران های سرپوشیده و سرباز پارس سافاری، مهد برای نگهداری کودکان و غرفه های نمایشگاهی اشاره کرد.

همچنین جالبه بدانید که می توانید همراه با گروه شتر سواری و به همراه لیدر به صحرا بروید. کودکان هم می توانند با کسب رضایت والدینشان شتر سواری در کیش را در مجموعه سافاری تجربه کنند.

قیمت شتر سواری در کیش

قبل از اینکه به قیمت شتر سواری در کیش بپردازیم باید بگوییم که علاوه بر هزینه ای که برای شتر سواری می‎پردازید؛ مبلغی به عنوان ورودی به مجموعه پارس سافاری هم از شما دریافت می کنند. بنابراین هزینه شتر سواری را نیز به صورت جداگانه در نظر داشته باشید.

قیمت شتر سواری در کیش

قیمت تفریح با این حیوان دوست داشتنی مبلغی حدود ۲۰٫۰۰۰تومان است که البته می توانید با مراجعه به سایت های فروش بلیط معتبر، بلیط شتر سواری کیش را با مبلغی کم تر رزرو نمایید.
تور شتر سواری در سواحل کیش در منطقه سافاری در دو سانس صبح و عصر برگزار می شود.

بیشتر بخوانید: مرکز خرید سارینا کیش کجاست

مکان دقیق این مجموعه واقع در بلوار امام خمینی، بلوار سافاری، جنب فاز ۳ شهرک صنعتی است که می توانید به وسیله نقسه زیر در هر قسمت از جزیره کیش که باشید، خودتان را به مجموعه پارس سافاری برسانید.

 

اطلاعات داخل این صفحه برای آگاهی بیشتر مسافران تور کیش درج شده است. آژانس سالیان سفر صرفاً خدمات مربوط به تور کیش (رزرو پرواز و هتل) را برای مسافران این جزیره ارائه می‌دهد.