پروازهای کیش ایر – به‌گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد کیش، شرکت هوایی کیش در خصوص خدمات رسانی به مسافران تور کیش و تسهیل شرایط سفر به این جزیره‌ی زیبا عرضه‌ی بلیط با قیمت مصوب علاوه‌بر بر پروازهای روزانه نسبت برقراری پروازهای فوق‌العاده اقدام کرده است.

به‌علاوه این شرکت در کنار ارائه‌ی خدمات به مسافران پروازی با هدف کنترل فعالیت چارترکنندگان در فصول پرتقاضا در صورت اقدام به افزایش فروش با متخلفان برخورد می‌کند. همچنین گردشگران می توانند با عضویت در کانال تلگرام  Tourtokish@ از آخرین قیمت‌های مصوب ارزان‌ترین بلیط‌ کیش ، آفرهای تور کیش و بسیاری دیگر مطلع شوید.

درباره کیش ایر

شرکت کیش ایر کار خود را در سال ۱۳۷۰ آغاز کرد و هدف خود را توسعه فعالیت های جزیره کیش با گسترش ارتباط با استان های دیگر و همچنین کشورهای حاشیه خلیج فارس قرار داد. این شرکت طی چند دهه فعالیت به موفقیت های بسیاری دست پیدا کرده است. کیش ایر در سال ۱۳۷۲ دست خوش تحولاتی شد و با رویکردی جدید دست به سازندگی و گسترش فعالیت های خود زد. به این ترتیب با اضافه شدن متخصصان مختلف به این شرکت شاهد رشد در عرصه های مختلفی مانند امور بازرگاني، عمليات، فني، خدمات فرودگاهي و پشتيباني در کیش ایر بودیم.

پروازهای کیش ایر در حال حاضر استانداردهای لازم بین المللی را دارا هستند و این شرکت یکی از شرکت های عضو یاتا می باشد. همچنین کیش ایر اولین دارنده گواهینامه IOSA در کشور می باشد.

پروازهای کیش ایر با چه هواپیماهایی انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت هواپیمایی کیش ایر ۵۰ درصد از پروازهای فرودگاه کیش را به خود اختصاص داده است. این شرکت متعلق به سازمان منطقه آزاد کیش است و ۱۵ فروند هواپیمای ۳۲۱ ایرباس و ۳۲۱ و همچنین ۷ فروند هواپیمای MD را در اختیار دارد. شما می‌توانید برای آشنایی بیش‌تر با فرودگاه کیش مقاله‌ی معرفی فرودگاه بین‌المللی کیش را مطالعه کنید.