خوشبختانه برای سفر به جزیره کیش، پروازهای مناسب و پرشماری وجود دارد که معمولاً در زمان‌های مناسب سفر به کیش -که فصل‌های زمستان و بهار هستند- بر تعدادشان افزوده می‌شود. با این حال باز هم ذهن گردشگران ناگزیر است به سؤالاتی مانند: «چگونه به کیش سفر کنیم؟»، « چگونه بلیط تور کیش را تهیه کنیم؟»، « مناسب‌ترین پرواز به کیش کدام است؟»، «بهترین تور کیش با هواپیما کدام است؟» و… پاسخ بدهد. برای آشنایی بیشتر با فرودگاه، پروازها و انواع بلیط کیش با سالیان سفر همراه باشید.

جزیره کیشفرودگاه کیش

فرودگاه کیش دارای دو باند پروازی استاندارد می باشد که هر یک از آنها ۳۳۶۰ متر طول دارند. باندهای پروازی فرودگاه کیش برای انواع هواپیماها مناسب و قابل استفاده هستند. افتتاح رسمی فرودگاه کیش را می توان سال ۱۳۵۶ دانست. البته کار ساخت فرودگاه خیلی قبل تر شروع شده بود . این فرودگاه پیش از افتتاح رسمی چندبار به طور خصوصی افتتاح شده بود و کار روی آن ادامه داشت. در طول زمان امکانات زیادی به فرودگاه کیش افزوده شد تا جایی که هم اکنون شاهد امکانات مدرن و سطح بالایی در این فرودگاه بین المللی هستیم.

در حال حاضر در فرودگاه کیش شاهد رستوران، کافی شاپ، خدمات درمانی، پارکینگ، خدمات حمل و نقل، شعب بانکی و امکانات رفاهی زیادی هستیم که برای راحتی مسافرین تدارک دیده شده اند. امکانات خوب این فرودگاه باعث لذت بخش تر شدن تور کیش با هواپیما شده است. فرودگاه کیش برای حدود ۲۰ مقصد داخلی پرواز دارد و دو شهر مسقط و دبی هم مقاصد خارجی فرودگاه کیش هستند. به جز پروازهای مستقیم، از طریق فرودگاه های خارجی و برخی فرودگاه های داخلی، می توان به اقصی نقاط دنیا به طور غیر مستقیم سفر کرد.

فرودگاه کیش

بلیط کیش

اگر از آن دسته از مسافرانی باشید که برای اولین بار می خواهند به کیش سفر کنند، خرید بلیط کیش کمی برایتان سردرگم کننده می شود. البته این سردرگمی برایتان به دغدغه ای شیرین مبدل می شود. چرا که پروازها و گزینه های متنوعی در اختیارتان خواهد بود. جالب است بدانید حتی این امکان وجود دارد که پروازهای با کیفیت را با قیمت مناسب تهیه کنید. اگر پیش از این از پروازهای چارتری استفاده نکرده باشید احتمالا اسم این نوع از بلیط کیش را شنیده اید.

بلیط کیش

بلیط چارتری کیش

زمانی که یک شرکت مسافرتی همه یا تعدادی از صندلی های هواپیمایی را جهت فروش بلیط اجاره می کند، درواقع آن را چارتر کرده است. اما چارتر چگونه برای مسافران مفید است؟ وقتی به موعد پرواز نزدیک می شویم و تعدادی از صندلی ها فروش نرفته اند، شرکت ها قیمت خود را پایین تر می آورند تا فروش به طور کامل انجام شود. به این ترتیب می توان با قیمتی بسیار مناسب بلیط کیش و مقاصد دیگر را تهیه کرد.

شاید عبارت لحظه آخری را شنیده باشید. اما باید بگوییم که این عبارت چندان دقیق نیست و بعضا ممکن است تا ۴ روز قبل از پرواز بتوانید به صورت لحظه آخری، خرید خود را انجام دهید و با قیمت مناسبی بلیط کیش را تهیه کنید. این مورد درباره تور لحظه آخری کیش هم صدق می کند و با وجود این مدت زمان و تنوعی که برای بلیط تور کیش وجود دارد، می توان گفت که نگرانی از بابت برنامه ریزی بسیار کمتر خواهد شد.

پرواز چارتری

در پایان باید بگوییم که سالیان سفر شما را در یافتن پاسخ سؤالاتتان، در مورد انواع پروازها به جزیره کیش یاری خواهد کرد، تا بتوانید به صورت سریع از آخرین قیمت پروازهای چارتر کیش، نحوه خرید بلیط هواپیما برای سفر به کیش و رزرو پرواز تک کیش، آگاه شوید. پس اگر دوست دارید در بین گزینه های موجود بگردید و یا با پروازهای ارزان قیمت به کیش سفر کنید و از چگونگی رزرو بلیط چارتر کیش مطلع شوید، با مشاوران سالیان سفر تماس بگیرید. ما تا یافتن مناسب‌ترین پرواز همراه شما خواهیم بود، تا با آگاهی از تفاوت‌ انواع پروازها و قیمت پروازها، مؤفق شوید بهترین و مناسب‌ترین پروازها به کیش را انتخاب کنید. خدمات ما درباره ی کیش به همینجا محدود نشده و امکان رزرو تور کیش با تنوع بالا در سالیان سفر وجود دارد.