تور کیش در چند سال اخیر به یکی از مقاصد پرطرفدار در میان تورهای داخلی تبدیل شده است. جزیره کیش که به سرعت در حال رشد و پیشرفت است می‌تواند برای هر ایرانی یک سفر پر از خاطره و هیجان رقم بزند. این مساله که سالانه حدود ۲ میلیون نفر جزیره کیش را به‎عنوان مقصد سفر انتخاب می‎کنند؛ به روشنی نشان می‎دهد این جزیره یکی از مهم‎ترین تورهای داخلی در ایران می‎باشد و تنها وجود جاذبه‎های گردشگری و تفریحات مفرح و هیجان‎انگیز نیست که این جزیره را به مقصدی محبوب تبدیل کرده است؛ بلکه سطح بالای رفاه عمومی در جزیره، وجود مراکز خرید متنوع و ارزان‎قیمت و مهم‎تر از همه وجود دریای نیلگون خلیج فارس در این منطقه از دیگر دلایل محبوبیت جزیره کیش می‎باشد. دلایل افراد برای سفر به کیش متفاوت است؛ همه این دو میلیون نفر تنها برای تفریح به کیش سفر نمی‎کنند.

کیش می‌تواند بهشت علاقه‌مندان به خرید باشد! مراکز خرید و بازارهای این جزیره هر روز و هر لحظه در حال مدرن‌تر و پیشرفته‌تر شدن هستند و به خاطر تنوع اجناس و قیمت مناسب کالاهایی که عرضه می‌کنند(چه ایرانی و چه خارجی) طرفداران زیادی پیدا کرده است.عده زیادی برای اینکه از منطقه آزاد کیش خرید کنند و آن اجناس را در شهرهای خود بفروشند؛ به این جزیره می‎روند. عده‎ای برای شرکت در همایش‎ها و فستیوال‎ها به جزیره سفر می‎کنند وعده دیگر هم اگرچه سفرشان سفری تفریحی است اما؛ اقامت در یک هتل لوکس یا خوردن غذا در رستوران‎های لاکچری برایشان اهمیت چندانی ندارد.

معمولا ترجیح این افراد پیدا کردن تور ارزان و لحظه آخری کیش است. قیمت تور لحظه آخری کیش بسته به زمان، هتلهای تور کیش، نوع پرواز و خدماتی که در تور مورد نظر ارائه می‏‎شود و… بستگی دارد. هتل‌های این جزیره آن‌قدر متنوع و مجهز هستند که با هر سلیقه و هر توان مالی می‌توانید گزینه مورد نظر خودتان را برای اقامت پیدا کنید. اکثر این هتل‌ها امکاناتی مثل ترانسفر رفت و برگشت از فرودگاه، گشت نیم‌روزی در شهر و صبحانه را به‎صورت رایگان در اختیار مهمانانشان قرار می‌دهند. درمورد پروازهای تور کیش نیز می‎توان گفت همه شرکت‎های هواپیمایی معتبر به مقصد جزیره کیش پرواز دارند. در ادامه به‎صورت مفصل درباره هزینه‎های سفر به کیش توضیح خواهیم داد. با ما همراه باشید. همچنین در ادامه شما می‎توانید لیستی از بروزترین تورهای لحظه آخری کیش را با تنوع در قیمت تور کیش، امکانات گسترده و با پروازهای مختلف در زیر مشاهده کنید.

تاریخ
قیمت
درجه هتل
مدت اقامت
تاریخهتلپروازاقامتقیمت
تور کیش
۵ شهریور ۹۸
هتل لیلیوم
ظهر به شب3 شب1/370/000
تور کیش
۱۰ شهریور ۹۸
هتل لیلیوم
صبح به عصر4 شب1/550/000
تور کیش
۸ شهریور ۹۸
هتل داریوش
صبح به ظهر3 شب1/820/000
تور کیش
۸ شهریور ۹۸
هتل پارسیان
ظهر به عصر3 شب1/020/000
تور کیش
۱ شهریور ۹۸
هتل داریوش
ظهر به عصر3 شب2/100/000
تور کیش
۱ شهریور ۹۸
هتل لیلیوم
صبح به ظهر4 شب1/500/000
تور کیش
۱۹ شهریور ۹۸
هتل کوروش
عصر به شب2 شب1/370/000
تور کیش
۱ شهریور ۹۸
هتل مارینا پارک
صبح به شب5 شب3/120/000
تور کیش
۵ شهریور ۹۸
هتل کوروش
ظهر به شب3 شب1/870/000
تور کیش
۵ شهریور ۹۸
هتل ویدا
ظهر به شب3 شب1/870/000
تور کیش
۵ شهریور ۹۸
هتل شایگان
ظهر به شب3 شب1/550/000
تور کیش
۳۰ مرداد ۹۸
هتل تعطیلات
ظهر به عصر3 شب1/200/000
تور کیش
۴ شهریور ۹۸
هتل لیلیوم
صبح به شب3 شب1/680/000
تور کیش
۴ شهریور ۹۸
هتل تعطیلات
صبح به شب3 شب1/380/000
تور کیش
۱۸ شهریور ۹۸
هتل دریایی ترنج
صبح به عصر3 شب3/100/000
تور کیش
۲ شهریور ۹۸
هتل هلیا
عصر به شب3 شب1/340/000
تور کیش
۲ شهریور ۹۸
هتل لیلیوم
ظهر به شب3 شب1/450/000
تور کیش
۲ شهریور ۹۸
هتل هلیا
ظهر به شب3 شب1/350/000
تور کیش
۲۹ مهر ۹۸
هتل تعطیلات
صبح به شب2 شب1/330/000
تور کیش
۳۱ مرداد ۹۸
هتل هلیا
عصر به عصر3 شب1/320/000
تور کیش
۲ شهریور ۹۸
هتل شایگان
صبح به عصر3 شب1/450/000
تور کیش
۱ شهریور ۹۸
هتل کوروش
عصر به شب3 شب1/790/000
تور کیش
۱ شهریور ۹۸آفر ویژه
هتل شایان
صبح به ظهر3 شب1/465/000
تور کیش
۱ شهریور ۹۸آفر ویژه
هتل شایان
صبح به ظهر2 شب1/230/000
تور کیش
۳۰ مرداد ۹۸
هتل سارا
ظهر به عصر2 شب1/250/000
تور کیش
۳۱ مرداد ۹۸
هتل پانوراما
ظهر به شب3 شب1/530/000
تور کیش
۳۱ مرداد ۹۸
هتل شایگان
ظهر به شب3 شب1/370/000
تور کیش
۳۱ مرداد ۹۸
هتل فلامینگو
ظهر به شب3 شب1/430/000
تور کیش
۸ شهریور ۹۸
هتل داریوش
صبح به شب2 شب1/800/000
تور کیش
۱۶ شهریور ۹۸
هتل لیلیوم
ظهر به ظهر4 شب1/590/000

جزیره کیش یکی از مقاصد توریستی مدرن ایران به‎شمار می‎آید. در تور کیش شما جدا از اینکه از دریای نیلگون خلیج فارس و دیگر جاذبه‎های طبیعی این جزیره لذت خواهید برد؛ می‎توانید از وجود تفریحات آبی فوق‎العاده، هتل‎های لوکس، رستوران‎های لاکچری و مراکز خرید متنوع نیز لذت ببرید به عبارتی  تور کیش را به‎دلیل اینکه تمام این موارد را دارا است می‎توان یک تور حرفه‎ای در ایران دانست. مسلم است قیمت تور کیش نیز به دلیل وجود همین امکانات گران‎تر از سایر مقاصد گردشگری در ایران باشد.

همه چیز درباره تور ارزان کیش

همانطور که ذکر شد سفر به جزیره زیبای کیش یکی از تورهای داخلی گران‎قیمت محسوب می‎شود. قیمت بالای تور کیش باعث می‎شود افراد زیادی به فکر راه چاره برای کاهش هزینه‎های این سفر باشند زیرا؛ همه نمی‎توانند برای سفر هزینه‎های آنچنانی پرداخت کنند. راه‎های زیادی برای کاهش هزینه سفر به کیش وجود دارد. برای مثال شما می‎توانید درطول سفر به جای اقامت در یک هتل لوکس و گران‎قیمت در یک هتل معمولی اقامت کنید. یا اینکه به جای غذا خوردن در رستوران‎های لاکچری در غذاخوری‎های معمولی وعده‌‎های غذایی خود را میل کنید و یا از خرید کردن تا حد ممکن صرف نظر کنید. اولویت‎بندی کردن استفاده از تفریحات کیش نیز راه مناسبی برای کاهش هزینه‎های این سفر است. این اولویت‎بندی به این معناست که شما از میان تفریحات بیشمار تور کیش چند مورد را انتخاب می‎کنید و از خیر باقی تفریحات خواهید گذشت.

یکی دیگر از راه‎هایی که از طریق آن می‎توان ارزان به تور کیش سفر کرد سفر به جزیره در تابستان است. معمولا به دلیل اینکه جزیره کیش از نظر آب‎وهوایی گرمسیری است؛ افراد زیادی نمی‎توانند تابستان‎های آن را تحمل کنند بنابراین تور کیش در زمستان گران‎تر از تابستان است.

به جز این موارد شما می‎توانید از گزینه تور لحظه آخری کیش نیز استفاده کنید. تورهای لحظه آخری معمولا قیمت کمتری نسبت به تورهای دیگر دارند. شاید تا چند سال پیش درمورد تنوع زمان آنها نگرانی‎هایی وجود داشت اما امروزه با وجود تورهای لحظه آخری کیش با تنوع فراوان در زمان‎های مختلف این نگرانی نیز رفع شده است.

تور کیش ارزان دقیقه ۹۰

همه کسانی که تور کیش را انتخاب می‎کنند فقط به‎خاطر ارزان‎تر بودن آن دست به این انتخاب نمی‎زنند بلکه؛ دلایل دیگری نیز وجود دارد. برای مثال اگر تصمیم ناگهانی برای سفر به کیش گرفته‎اید و یا مساله‎ای فوری برایتان پیش آمده و می‎خواهید به‎صورت فوری بلیط هواپیما و هتل خود را رزرو کنید؛ این گزینه برای شما بسیار گزینه مناسبی است زیرا تور کیش ارزان دقیقه ۹۰، همچنین تور ارزان کیش از تهران و سایر شهرهای بزرگ ایران همیشه و در هر تاریخی وجود دارد. البته باید توجه کنید که تصمیم ناگهانی سفر همیشه مشکلات و تنگناهایی نظیر مکان اقامت، بلیط هواپیما، حمل‌ونقل در مقصد و مشکلات زیاد دیگری را برای گردشگران ایجاد می‌کند با این حال اگر تصمیمتان را برای انتخاب یکی از تورهای لحظه آخری کیش گرفته‎ای درباره این دست از مسائل نگران نباشید زیرا آژانس مسافرتی سالیان سفر  هر روز لیستی از بهترین آفرهای تور کیش  با بهترین امکانات موجود به‎روز می‎کند که شما می‎‎توانید از میان آنها بهترین گزینه را انتخاب کنید.