اسکله بزرگ تفریحی جزیره کیش یکی از اعجاب برانگیزترین مراکز تفریحی کیش است که عمدتا بسیاری از گردشگران تور کیش پیش از سفر سراغش را می گیرند، از آن دیدن می کنند و از امکانات تفریحی اش سود می برند.

اسکله بزرگ تفریحی جزیره کیش


بندرگاه اصلی اسکله بزرگ تفریحی کیش که گردشگران را در مسافتی ۴۳۷ متری به گردشی دلپذیر بر آب های نیلگون خلیج فارس هدایت می کند، ۱۸ متر عرض دارد و روی شمع های فلزی بنا شده است؛ این اسکله به واسطه کیفیت برتر سازه هایش تا به امروز هیچ ضرری به محیط زیست جانوران آبزی نرسانده است.

امکانات اسکله تفریحی کیش

جمعِ تفریحات کیش در این اسکله کیش جمع است؛ امکاناتی که پس از سال ۱۳۸۵ -که فاز اول آن افتتاح شد- در اختیار گردشگران داخلی و خارجی قرار گرفت و از این مجموعه یکی از بزرگ ترین مراکز تفریحی جزیره کیش را ساخت.

امکانات اسکله تفریحی کیش

قایق های پدالی، جت اسکی، قایق های ماهی گیری و پارویی، سه چرخه های آبی، قایق های کف شیشه ای، مراکز غواصی، جت اسکی و ده ها تفریح آبی دیگر که برخی از آن ها را تنها در جزیره مرجانی کیش می توان سراغ گرفت، همگی، معرف گستردگی و تنوع بازی های هیجان انگیز اسکله بزرگ تفریحی کیش هستند.

در این میان ورزش غواصی جایگاهی ویژه دارد؛ تجربه ای شگرف و البته منحصر به فرد از گشت و گذار در زیر آب ها و لا به لای موجودات آبزی. اما اگر به کمی آدرنالین نیاز دارید، جت اسکی هیجان آور و پر تب و تاب اسکله بزرگ تفریحی جزیره کیش را امتحان کنید.

سر آخر اگر می خواهید شگفتی های دریاها را به چشم و از پشت کف پوش های شیشه ای ببینید، در قایق های کف شیشه ای بنشینید و گونه های جانوران دریایی را بشناسید. شفافیت آب به واسطه خاصیت مرجانی جزیره کیش این تجربه را بی همتا و منحصر به فرد می کند.

هتل نزدیک اسکله تفریحی کیش

اگر قصد سفر به کیش را دارید و علاقمند هستید که محل اقامتتان به اسکله تفریحی کیش نزدیک باشد می تواند با کلیک بر روی هتل های زیر، تور مورد نظرتان را انتخاب و رزرو نمایید.

هتل نزدیک اسکله تفریحی کیش

مراکز خرید نزدیک اسکله تفریحی بزرگ جزیره کیش

شما می توانید پس از لذت از گشت و گزار در اسکله کیش به مراکز خرید نزدیک این اسکله بروید و از خرید و تفریح در آن جا هم بهره ببرید.
مرکز خرید مریم و مرکز خرید ونوس نزدیک ترین مراکز خرید به این اسکله کیش هستند.

مراکز خرید نزدیک اسکله تفریحی بزرگ جزیره کیش

آدرس اسکله بزرگ تفریحی کیش

دسترسی این مجموعه زبانزد خاص و عام است. آدرس اسکله بزرگ تفریحی کیش در انتهای بلوار دریای کیش، میان بازارها و مراکز خرید مدرن، مانند ونوس، و همچنین هتل های لوکسِ چند ستاره کیش، مثل هتل شایگان، جاخوش کرده است.
اسکله بزرگ تفریحی جزیره کیش در تمام شبانه روز میزبان گردشگرانش است. با وجود این، اگر قصد دارید از مواهب بازی هایش بهره ببرید، فراموش نکنید، پیش از مراجعه، ساعت کاری هر ایستگاه بازی را از طریق راه های ارتباطی مرتبط جویا شوید.

 

اطلاعات داخل این صفحه برای آگاهی بیشتر مسافران تور کیش درج شده است. آژانس سالیان سفر صرفاً خدمات مربوط به تور کیش (رزرو پرواز و هتل) را برای مسافران این جزیره ارائه می‌دهد.