×

هتل میراژ کیش

تاریخ ورود:
۱۲ مرداد

خدمات تور:

  • گشت شهری
  • استقبال فرودگاهی
  • استخر و سونا
  • صبحانه

قیمت تور:

2 شب و 3 روز
تماس بگیرید
3 شب و 4 روز
4700000 تومان

تور های لحظه ای هتل میراژ کیش

تاریخهتلپروازاقامتقیمت
موردی یافت نشد.

تور هتل میراژ کیش ، تور رویاهاست

صدای برخورد آب با کمرکش ساحل مرجانی کیش و آواز مرغان دریایی بر پهنه دریاها گویی برای بیدار کردن شما از پسِ یک خواب طولانی دست به یکی کرده اند و انعکاس تصویر آبیِ آسمان در پیشانی دریا برای نوازش چشمان تان در یک صبح دل انگیز خوش رقصی می کند؛ این تنها نیمی از آن چیزی است که اتاق های رو به ساحل هتل میراژ به دل و جان تان هدیه می دهند و احساس رهایی و شادابی را در شما بر می انگیزند.

هتل پنج ستاره میراژ کیش، بی تردید، رویا فروش است؛ رویای یک سقف امن و یک محیط دل انگیز که هیچ خط و ربطی با آن چه از هتل انتظار می رود، ندارد. این به خانه شبیه‌تر است تا اقامتگاهی چند روزه. هتل میراژ کیش یک هتل نیست، یک خانه است، خانه رویاها.

هتل میراژ کیش کجاست؟

این هتل جایی حوالی بلوار دریاست؛ از یک سو به اسکله بزرگ تفریحی کیش راه دارد و از سویی دیگر به مراکز خرید می رسد.

اگر هوس غواصی و قایق سواری و اسکوترهای زیرآبی دارید و می خواهید ساعتی به میهمانی دریا بروید، اسکله انتظار شما را می کشد و اگر زنبیل خریدتان را محیا می کنید، فروشگاه های بازار ونوس و بازار مریم و بازار مرواید از شما پذیرایی خواهند کرد. از این نظرگاه تور هتل میراژ کیش ، یک تور درخشان است.

     تفریحات کیش : همه چیز درباره اسکله بزرگ تفریحی کیش

امکانات تور کیش هتل میراژ

گاه اما خانه را به گردش و خرید ترجیح می دهیم. گاهی میل ماندن در اتاق داریم و فرصتی برای سکوت و آسایش می جوییم. اتاق‌ تور کیش هتل میراژ مثل یک آغوش امن، مثل اتاقی از اتاق های خانه، ما را در امنیت و زیبایی خود غرق می کنند.

این هتل 8 طبقه که از نوساز ترین هتل های پنج ستاره جزیره کیش است، با امکانات و خدماتی نظیر تلویزیون، اینترنت پرسرعت رایگان، تلفن، سرویس بهداشتی فرنگی ، حمام مجهز به سشوار، حوله و روفرشی، تهویه مناسب ، سیستم سرمایشی مناسب، خدمات 24 ساعته و نظافت شبانه در هر اتاق خیال تان را آسوده نگه می دارد.

سکون و ایستایی اتاق، هر چند هم پنجره اش رو به دریا باز شود، کسالت می آورد و خستگی و دل مردگی. این جور وقت ها کیف شنای خود را ببندید و سوار آسانسور شوید و در استخر این هتل تنی به آب بزنید و تا آب کسالت را از چهره تان بگیرد و یا با همسفر خود بیلیارد بازی کنید.

     مراکز خرید کیش : بازار ونوس کیش کجاست؟

اتاق های تور کیش هتل میراژ یکی دو تا نیستند. این هتل 177 اتاق دارد و این اتاق ها به چندین و چند نوع تقسیم می شوند؛ سوئیت های دوبلکس، دو تخته های استاندارد ، سوئیت های دو نفره جونیور و یکی دو جین نام و عنوان دیگر که هر یک به ویژگی های منحصر به فرد اتاق ها اشاره دارند. حال انتخاب با شماست.

این بر عهده شماست که مطابق با طبع و سلیقه خود کدامیک از این اتاق ها را برای اقامت گلچین کنید.

تور لحظه آخری کیش هتل میراژ

شما می توانید تور کیش هتل میراژ را با مناسب ترین قیمت با انتخاب تور لحظه آخری کیش هتل میراژ رزرو نمایید. نگران قیمت ها نباشید زیرا می توانید تور لحظه آخری کیش هتل میراژ را با تورهای دیگر مقایسه کنید و با خیالی آسوده این تور را برای سفرتان انتخاب نمایید.

موقعیت هتل میراژ در کیش

در تور هتل میراژ کیش خطر یک جانشینی آدمی را سخت تهدید می کند. این هتل چنان از هر امکانی سرشار است و خدماتی چنان گسترده ارائه می دهد که هر لحظه امکان دارد شما را از تفریحات و دیدنی های جزیره کیش باز دارد و در خود نگه دارد!

هتل را ترک کنید! بیرون بروید و از دیدنی هایی که در پیرامون محل اسکان تان قرار دارد، بازدید کنید. چه چیز از این نکته قابل توجه تر که این هتل تا شهر زیرزمینی کاریز و آب انبار سنتی و شهر حریره تنها پنج متر فاصله دارد؟!

این تنها بخشی از قابل دسترس ترین محل هاست. کافی است به آدرس تور کیش هتل میراژ روی نقشه نگاه کنید، آن گاه با انبوهی از مکان های سهل الوصول همچون بازارهای پردیس 2 و پانیذ و عرب ها و همچنین باغ پرندگان و فلای بورد و غیره مواجه خواهید شد که برنامه ریزی برای بازدید و استفاده از آنان دشوار است.

     مراکز خرید کیش : در بازار عرب های کیش به دنبال چه اجناسی باشیم؟

در بالا، عکس هتل میراژ در کیش تصویر دقیقی از حال و هوای لوکسش عرضه می کند و نظرات در مورد هتل میراژ آن حال و هوا را تکامل می بخشد. با وجود این اما هیچ یک از این دو نمی توانند پازل تصویری شما از یکی از بهترین هتل های جزیره مرجانی کیش را کامل کنند.

شنیدن کی بُود مانند دیدن؟ پس بهتر است در قالب تور هتل میراژ کیش به هرمزگان، جزیره کیش و بلوار دریا بروید و خود همه آن چه را که گفته شد، از نزدیک لمس کنید.

یخچالاینترنتآسانسورنمازخانهاینترنت در لابیاستخر مینی بار با هزینهخدمات خانه داری
ماهوارهتلفن در اتاقسرویس فرنگیسوئیترستورانسونا  و جکوزیروم سرویسخشکشویی
تلویزیونپارکینگسرویس ایرانیلابیکافی شاپبیلیاردکرایه اتومبیل (بدون راننده)پذیرش 24 ساعته
نوع اتاقظرفیتنفر اضافهصبحانه
اتاق دو تخته استاندارد دبل رو به دریا(1دبل)2.دارد
اتاف دو تخته استاندارد توئین رو به دریا(2سینگل)2.دارد
اتاق دو تخته استاندارد دبل رو به جزیره(1دبل)2.دارد
اتاق دو تخته استاندارد توئین رو به جزیره(2سینگل)2.دارد
سوئیت جونیور دو نفره رو به جزیره(1دبل)2.دارد
سوئیت جونیور دو نفره رو به دریا(1دبل)2.دارد

دیدگاهی بنویسید

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Call Now Button