چرا اکثر مردم سفر به جزیره کیش را یک سفر لاکچری می‌‎دانند؟ پاسخ‎ها و دلایل زیادی برای این سوال وجود دارد برای مثال امکان استفاده از بسیاری از تفریحات لاکچری در این جزیره وجود دارد. گردشگران می‎توانند در هتل‎های لوکس و با امکانات بسیار زیادشان اقامت کنند؛ آنها همچنین می‎توانند در طول سفر خود ماشین‎های لوکس جزیره کیش را کرایه کنند. درواقع کرایه اتومبیل در جزیره کیش امری رایج و یکی از ویژگی‌های تور کیش است. گردشگران می‌توانند با کرایه‌ اتومبیل‌های لوکس به گردش در جزیره‌ زیبای کیش بپردازند. تحویل اتومبیل معمولاً در فرودگاه یا محل اقامت شما می‌باشد. شما می‌توانید برای چند روز لذت یک زندگی لاکچری با کرایه‌ این اتومبیل‌های گران‌قیمت تجربه کنید. ما در این یاداشت سعی داریم شما را با چند و چون این امر آشنا کنیم.

برای کرایه اتومبیل جزیره کیش دو حالت را می‎توان در نظر گرفت. گردشگران هم می‎توانند برای اجاره اتومبیل بدون راننده در کیش و هم برای اجاره اتومبیل با راننده اقدام کنند. درحالت اول باید مدارک مورد نیاز که شامل گواهی‎نامه معتبر، کارت ملی و یک فقره چک یا وجه نقد که به منظور تضمین، می‎باشد؛ را در اختیار جایی که اجاره اتومبیل جزیره کیش را در آنجا انجام داده‎اید؛ قرار دهید. به‌طور معمول کرایه‌ این اتومبیل‌ها ساعتی است و همچنین  قیمت کرایه‌ اتومبیل در جزیره کیش نیز بسته به نوع خودرو متفاوت است.

نرخ کرایه خودرو در جزیره کیش

قیمت کرایه اتومبیل در جزیره کیش بستگی به نوع خودرویی دارد که شما انتخاب می‎کنید. مثلا قیمت اجاره بنز در کیش با اجاره مازراتی در کیش متفاوت است. هزینه بنزین نیز به عهده کسی است که  ماشین را کرایه می‎کند. در انتها نیز وقتی خواستید ماشین را تحویل دهید ۲۰۰ هزار تومان از پولی که برای تضمین داده‎اید را برای جرایم و خسارت‎های احتمالی نگه خواهند داشت. در ادامه لیستی از محبوب‎ترین ماشین‎های موجود در کیش برای اجاره همراه با قیمتشان قرار می‎دهیم. توجه داشته باشید که این قیمت‎ها ممکن است در شرایط و زمان‎های مختلف تغییر کند.

ردیف

نوع خودرو نرخ روزانه

۱

هیوندا(سوناتا و توسان) ۱۳۰۰۰۰تا ۲۰۰۰۰۰

۲

کیا(ابتیما و اسپرتیج)

۱۳۰۰۰۰تا ۲۰۰۰۰۰

۳

تویوتا پرادو

۳۵۰۰۰۰

۴

تویوتا کمری،یاریس،کرولا

۱۵۰۰۰۰

۵

فورد اچ

۲۰۰۰۰۰تا ۲۷۰۰۰۰

۶

بی ام و z4

۵۰۰۰۰۰

۷

بی ام و x6

۶۰۰۰۰۰

۸

شورلت سونیک

۱۵۰۰۰۰

۹

نیسان ماکسیما

۲۵۰۰۰۰

۱۰ هیوندا جنسیس

۳۵۰۰۰۰

درواقع درحال حاضر ارزان‎ ترین اجاره ماشین در کیش متعلق به مدل‎هایی از کیا و نیسان می‎باشد. طبیعتا کرایه ماشین‎های خاص کیش مانند بی ام و قیمت بیشتری دارند.

نکاتی که باید هنگام رانندگی در جزیره کیش رعایت کنید

بوق زدن در کلیه معابر جزیره کیش ممنوع است.

ریختن زباله در خیابان از داخل ماشین ممنوع است.

بستن کمربند ایمنی الزامی می‎باشد.

جریمه‎های رانندگی در کیش دو برابر دیگر نقاط ایران است.

در پایان اینکه اجاره‌ خودرو علاوه‎بر کیش در جزیره‌ قشم نیز صورت می‌گیرد و گردشگران تور قشم  نیز می‌توانند از خدمات آن بهره بگیرند.