پارک شهر کیش یکی از بهترین مکان‌ها برای شب‌نشینی‌های دوستانه، وقت‌گذرانی و تفریح است. فضاهای متنوع و فراوان ورزشی و تفریحی از پارک شهر در کیش محلی امن و مناسب برای بازی‌های مفرحی نظیر  دوچرخه سواری، اسکیت، زمین ورزش و میدان گل می‌سازد.

 

زیباترین پارک کیش

پارک شهر کیش یکی از زیباترین پارک های این جزیره


طبیعت این پارک مثال‌ زدنی‌ است؛ آبنما در کنار فضای سبزی که با آب و هوای جزیره سازگاری دارد و نورپردازی درخشانش از این پارک برای مسافران تور کیش فضایی با شکوه و جذاب و دلنشین ساخته‌اند.

از سویی دیگر تصاویر پارک شهر کیش این پارک را به یک گالری با ارزش و زیبا از آثار هنری تبدیل کرده است. فضاهای این پارک به طرز چشم نواز و خیره کننده ای با نیمکت های مدرن مبله شده اند و هنرمندان کیش با نقاشی هایشان دیوارهای این پارک را به بهترین شکل جلوه داده اند. مجسمه و آثار مفهومی زیادی به دست هنرمندان کیش در این پارک ساخته و به نمایش گذاشته شده‌اند.

در پارک بزرگ جزیره کیش سه زمین بازی برای کودکان ساخته اند که همگی، به واسطه شرایط آب و هوایی جزیره، مسقف اند. در کنار زمین های بازی دنیای بازی هایلند و یا همان شهربازی پارک شهر قرار دارد که با دستگاه های مدرن و جذاب تفریحی خاطرات شما از این پارک تکمیل می‌کند.

پارک شهر کیش بهترین پارک

این‌جا پر از آلاچیق هایی است که خانواده ها می‌توانند در آن‌ها دورِ هم جمع شوند و لحظات دلپذیری را در کنار عزیزانشان رقم بزنند. نکته قابل توجه و برگ برنده این پارک، اولین دریاچه مصنوعی بزرگ جزیره است که ۳۰ قایق پدالی، برای استفاده گردشگران در آن انداخته شده است تا بتوانند از تمام لحظاتشان لذت ببرند. در سفرتان به کیش هیچ وجه این پارک بزرگ و جذاب را از دست ندهید؛ حتی برای استراحتی چند ساعتی با دوستان و عزیزانتان که شده برای ساعتی در این پارک استراحت کنید!

آدرس پارک شهر

این فضای سبز بزرگ شهری در شرق جزیره و در کنار کارتینگ کیش پارک بزرگی وجود دارد. اگر بنا دارید به این پارک بروید، راه بلوار خلیج فارس را در پیش بگیرید.