پارک شهر کیش یکی از بهترین مکان‌ها برای شب‌نشینی‌های دوستانه، وقت‌گذرانی و تفریح است. فضاهای متنوع و فراوان ورزشی و تفریحی از پارک شهر در کیش محلی امن و مناسب برای بازی‌های مفرحی نظیر  دوچرخه سواری، اسکیت، زمین ورزش و میدان گل می‌سازد.

طبیعت این پارک مثال‌ زدنی‌ است؛ آبنما در کنار فضای سبزی که با آب و هوای جزیره سازگاری دارد و نورپردازی درخشانش از این پارک برای مسافران تور کیش فضایی با شکوه و جذاب و دلنشین ساخته‌اند.

از سویی دیگر تصاویر پارک شهر کیش این پارک را به یک گالری با ارزش از آثار هنری تبدیل کرده است. فضاهای این پارک به طرز چشم‌نوازی با نیمکت‌های مدرن مبله شده‌اند و هنرمندان کیش با نقاشی‌هایشان دیوارهای این پارک را به بهترین شکل جلوه داده‌اند. حجم‌های مفهومی زیادی به دست هنرمندان کیش در این پارک ساخته شده‌اند.

این پارک بزرگ جزیره کیش از سه زمین بازی کودکان بهره می‌برد که همگی، به واسطه شرایط آب و هوایی جزیره، مسقف‌اند. در کنار زمین‌های بازی دنیای بازی هایلند و یا همان شهربازی پارک شهر جزیره کیش قرار دارد که با دستگاه‌های مدرن و جذاب تفریحی خاطرات شما از این پارک را تکمیل می‌کند.

این‌جا پر از آلاچیق‌هایی است که خانواده‌ها می‌توانند در آن‌ها دورِ هم بنشینند و لحظات دلپذیری را در کنار عزیزانشان رقم بزنند. نکته قابل توجه و برگ برنده پارک شهر کیش، اولین دریاچه مصنوعی بزرگ جزیره است که ۳۰ قایق پدالی، برای استفاده گردشگران در آن انداخته شده است. در سفر کیش به هیچ‌وجه این پارک بزرگ و جذاب را از دست ندهید؛ حتی برای استراحتی چند ساعتی با دوستان و عزیزانتان!

آدرس پارک شهر کیش

این فضای سبز بزرگ شهری در شرق جزیره و در کنار کارتینگ کیش پارک بزرگی وجود دارد. اگر بنا دارید به این پارک بروید، راه بلوار خلیج فارس را در پیش بگیرید.