یکی از اصلی ترین چیزهایی که گردشگران را به جزیره کیش جذب می کند؛ وجود سواحل بکر و زیبای خلیج فارس در این جزیره است. پارک ساحلی مرجان کیش یکی از این سواحل است؛ که در شرق جزیره قرار داد. در مجاورت این ساحل یکی از معروف ترین بازارهای جزیره یعنی بازار مرجان کیش قرار گرفته است. در واقع پارک مرجان کیش در یک پارک ساحلی به همین نام قرار دارد. این پارک یکی از معروف ترین تفریحگاه ها چه درمیان بومیان و چه درمیان گردشگران می باشد.

پارک ساحلی مرجان کیش کجاست؟


پارک ساحلی مرجان کیش یک ساحل خاص و زیباست. ویژگی منحصر به فرد این ساحل وجود مرجان های مختلف و همچنین انواع صدف ها، حلزون ها و سنگ های دریایی است که ساحل مرجان کیش در شب را به یکی از رویایی ترین مناطق تفریحی تبدیل کرده است.

جالب است بدانید مرجان ها پس از اینکه می میرند به صورت سنگ های سفید با روزنه های ریز در می آیند و در ساحل می مانند. پارک مرجان کیش که می توان آن را بهترین ساحل کیش دانست؛ همانطور که ذکر شد در شرق جزیره قرار دارد.

اگر می خواهید یک قاب رویایی و بی نظیر از جزیره کیش را ببینید؛ دیدن پارک مرجان کیش را در طلوع آفتاب از دست ندهید البته ساحل مرجان کیش در شب هم حال و هوای فوق العاده‎ رومانتیکی دارد.

ساحل مرجان در کیش به خاطر وجود آب های آزاد محل زندگی ماهی های بسیار متنوعی می باشد. این ماهی ها خود را از گردشگران پنهان نمی کنند و شما می توانید از زیبایی هایی که در این ماهی ها در ساحل ایجاد می کنند لذت ببرید.

امکانات پارک ساحلی مرجان کیش

نزدیک ترین هتل به این پارک ساحلی زیبا هتل مارینا است که می توانید با مراجعه به صفحه اصلی وبسایت این هتل  ستاره را با مناسب ترین قیمت تور کیش رزرو کنید.

در پارک مرجان کیش چه تفریحاتی وجود دارد؟

یکی از بخش های جذاب و مورد علاقه گردشگران تفریحاتی است که در پارک ساحلی مرجان کیش وجود دارد. جت اسکی، کایت سواری، قایق های تفریحی، پاراسل، فلای بورد و شاتل چندی از این تفریحات هستند.

تفریحات کیش: فلای بورد کیش و یک تفریح بی نظیر

اما شاید جذاب ترین تفریحی که در این ساحل وجود دارد را بتوان غواصی در پارک مرجان کیش دانست. البته برای کسانی که اهل تفریحات آبی پر هیجان نیستند و بیشتر دوست دارند در کنار دریای نیلگون خلیج فارس آرامش بگیرند اسکله کوچک مرجان بهترین انتخاب است.

شما می توانید فارغ از هیاهوی شهر در آلاچیق های این پارک ساحلی به چشم انداز رویایی دریا خیره شده و غرق در آرامش شوید. بهتر است قبل از اینکه سراغ تفریحات موجود در پارک ساحلی مرجان کیش بروید لیست قیمت‎ تفریحات کیش را بررسی کرده تا بتوانید برای هزینه سفر خود برنامه ریزی کنید.

از دیگر تفریحات این پارک می توان به پیست دوچرخه سواری اشاره کرد. همچنین برخی تفریحات آبی را می توانید در این پارک تجربه کنید.

امکانات پارک ساحلی مرجان کیش

امکانات پارک ساحلی مرجان کیش

پارک ساحلی مرجان کیش یک مکان مناسب برای تفریح است. شما می توانید به راحتی با خانواده به این مکان بیاید و خیالتان از بابت خرید چیزاهایی که ممکن است به آن ها نیاز پیدا کنید؛ راحت باشد زیرا؛ در اطراف این پارک ساحلی بوفه ها و دکه های زیادی وجود دارد.

همچنین رستوران پارک مرجان کیش نیز وجود دارد که شما می توانید غذاهای خوش طعم و فوق العاده این رستوران ها را امتحان کنید. گردشگران می توانند ویلاهای نزدیک ساحل مرجان را کرایه کنند تا در طول سفر چشم اندازی به این پارک ساحلی زیبا داشته باشند.

جاذبه های کیش: درخت سبز یکی از دیدنی های بی نظیر کیش

همچنین هتل نزدیک ساحل مرجان کیش نیز تعداد زیادی وجود دارد و گردشگرانی که دوست دارند به این پارک نزدیک باشد می توانند یکی از این هتل ها را برای اقامت انتخاب کنند.

آدرس پارک ساحلی مرجان در کیش

آدرس پارک ساحلی مرجان در کیش

این پارک ساحلی در استان هرمزگان، کیش، میدان مرجان قرار داد. شما می توانید نقشه ساحل مرجان کیش را در ادامه ببینید.

 

اطلاعات داخل این صفحه برای آگاهی بیشتر مسافران تور کیش درج شده است. آژانس سالیان سفر صرفاً خدمات مربوط به تور کیش (رزرو پرواز و هتل) را برای مسافران این جزیره ارائه می‌دهد.