یکی از اصلی‎ترین چیزهایی که گردشگران را به جزیره کیش جذب می‌کند؛ وجود سواحل بکر و زیبای خلیج فارس در این جزیره است. ساحل مرجان کیش یکی از این سواحل است؛ که در شرق جزیره قرار داد. در مجاورت این ساحل یکی از معروف‎ترین بازارهای جزیره یعنی بازار مرجان کیش قرار گرفته است. درواقع ساحل مرجان کیش در یک پارک ساحلی به همین نام قرار دارد. این پارک یکی از معروف‎ترین تفریحگاه‎ها چه درمیان بومیان و چه درمیان گردشگران می‎باشد.

ساحل مرجان کیش کجاست ؟

ساحل مرجان کیش یک ساحل خاص و زیباست. ویژگی منحصر به فرد این ساحل وجود مرجان‎های مختلف و همچنین انواع صدف‎ها، حلزون‎ها و سنگ‎های دریایی است. جالب است بدانید مرجان‎ها پس از اینکه می‎میرند به‎صورت سنگ‎های سفید با روزنه‎های ریز در می‎آیند و در ساحل می‎مانند. ساحل مرجان کیش که می‎توان آن را بهترین ساحل کیش دانست؛ همانطور که ذکر شد در شرق جزیره قرار دارد.

اگر می‎خواهید یک قاب رویایی و بی‎نظیر از جزیره کیش را ببینید؛ دیدن ساحل مرجان را در طلوع آفتاب از دست ندهید البته ساحل مرجان کیش در شب هم حال‎وهوای فوق‎العاده‎ رومانتیکی دارد.

ساحل مرجان در کیش به‎خاطر وجود آب‌‎های آزاد محل زندگی ماهی‎های بسیار متنوعی می‎باشد. این ماهی‎ها خود را از گردشگران پنهان نمی‎کنند و شما می‎توانید از زیبایی‎هایی که در این ماهی‎ها در ساحل ایجاد می‎کنند لذت ببرید.

در ساحل مرجان کیش چه تفریحاتی وجود دارد؟

یکی از بخش‎های جذاب و موردعلاقه گردشگران تفریحاتی است که در پارک ساحلی مرجان وجود دارد. جت اسکی، کایت‎سواری، قایق‎های تفریحی، پاراسل، فلای بورد و شاتل چندی از این تفریحات هستند. اما شاید جذاب‌‎ترین تفریحی که در این ساحل وجود دارد را بتوان غواصی در ساحل مرجان کیش دانست. البته برای کسانی که اهل تفریحات آبی پر هیجان نیستند و بیشتر دوست دارند در کنار دریای نیلگون خلیج فارس آرامش بگیرند اسکله کوچک مرجان بهترین انتخاب است. شما می‌توانید فارغ از هیاهوی شهر در آلاچیق‌های این پارک ساحلی به چشم‌انداز رویایی دریا خیره شده و غرق در آرامش شوید. بهتر است قبل از اینکه سراغ تفریحات موجود در ساحل مرجان بروید لیست قیمت تفریحات کیش را بررسی کرده تا بتوانید برای هزینه سفر خود برنامه‎ریزی کنید. از دیگر تفریحات این پارک می‌توان به پیست دوچرخه سواری اشاره کرد. همچنین برخی تفریحات آبی را می توانید در این پارک تجربه کنید.

امکانات پارک ساحلی مرجان کیش

پارک ساحلی کیش یک مکان مناسب برای تفریح است. شما می‎توانید به‎راحتی با خانواده به این مکان بیاید و خیالتان از بابت خرید چیزاهایی که ممکن است به آنها نیاز پیدا کنید؛ راحت باشد زیرا؛ در اطراف این پارک ساحلی بوفه‎ها و دکه‎های زیادی وجود دارد. همچنین رستوران ساحل مرجان کیش نیز وجود دارد که شما می‎توانید غذاهای خوش طعم و فوق‎العاده این رستوران‌‎ها را امتحان کنید. گردشگران می‎توانند ویلاهای نزدیک ساحل مرجان را کرایه کنند تا در طول سفر چشم‎اندازی به این پارک ساحلی زیبا داشته باشند. همچنین هتل نزدیک ساحل مرجان نیز تعداد زیادی وجود دارد و گردشگرانی که دوست دارند به این پارک نزدیک باشد می‎توانند یکی از این هتل‎ها را برای اقامت انتخاب کنند.

آدرس ساحل مرجان در کیش

این پارک ساحلی در استان هرمزگان، کیش، میدان مرجان قرار داد. شما می‎توانید نقشه ساحل مرجان کیش را در ادامه ببینید.