• 021-22020188
  • info@tourtokish.com

آخرین مطالب

عضویت در کانال تلگرام

کانال تلگرام تور کیش

اطلاعات تماس

  • تهران، خیابان ولیعصر، روبروی صدا و سیما، پلاک 2787

  • 021-22020188

  • https://tourtokish.com

  • info@tourtokish.com

۱۶ اسفند

افتتاح هتل ۵ ستاره کوروش در کیش

افتتاح هتل ۵ ستاره کوروش کیش یکی از مجلل‌ترین و باشکوه‌ترین هتل‌های ایران می‌باشد که این روزها سروصدای زیادی کرده است و مسافران تور کیش می‌توانند از آن لذت ببرند. این هتل در مجموعه پارک دلفین‌های کیش در زمینی به مساحت ۱۰۰ هزار میتر مربع قرار گرفته است. هزینه ساخت این هتل ۱۲۰ میلیارد دلار بوده است که تمامی هزینه‌های آن را حسین ثابت سرمایه‌گذار بخش خصوصی تقبل کرده است. این دومین هتلی است که توسط حسین ثابت افتتاح شده است که اولین آن هتل داریوش است.

حسین ثابت در مراسم کلنگ‌زنی آن تاکید کرد، در کنار هتل داریوش، به ساخت مجموعه تفریحی باغ پرندگان و پارک دلفین‌ها مبادرت کردم چرا که معتقدم جزیره کیش باید به عنوان نگینی درخشان خلیج فارس دارای بهترین امکانات توریستی باشد. وی اشاره کرد که این هتل باید پیام‌آور عظمت و عزت ایرانی شود.

این هتل ۵ ستاره مجهز به تمامی استانداردهای جهانی می‌باشد و در نوع خود بی‌نظیر است. این هتل را با نام هتل سبز در جهان شناخته می‌شود و بسیاری از انرژی مصرفی آن توسط انرژی خورشیدی تامین می‌شود، ویژگی بارز این هتل استاندارهای زیست محیطی است که در تمام مراحل ساخت و بهره‌برداری از آن رعایت شده است.

هتل کوروش کیش

هتل کوروش کیش

هتل کوروش کیش اولین هتلی در خاورمیانه خواهد بود که از انرژی خورشیدی برای تامین انرژی مصرفی خود بهره می‌گیرد. یکی از دغدغه‌های اصلی در جهان بهره‌گیری از سوخت‌های فسیلی و گلخانه‌ای است که این هتل استفاده از انرژی خورشیدی را به‌جای اینگونه سوخت‌ها را امکان‌پذیر کرده است.

این هتل باشکوه دارای ۲۳ طبقه، ۵۰۰ اتاق، ۹ رستوران، ۲ استخر مخصوص بانوان و آقان است. دررستوران هتل کوروش بسیاری از غذاهای بین‌المللی از جمله غذاهای ایتالیایی، فراسنوی و انواع غذاهای دریایی سرو می‌شود. هتل مجلل کوروش کیش آماده‌ی پذیرایی از مسافرانی خواهد بود که با تور نوروز ۹۷ کیش به این جزیره زیبا سفر کنند.

تگ ها:

دیدگاه خود را بنویسید

کانال تلگرام
close-link
تور اروپا