با توجه به شرایط آب و هوایی ایران، معمولاً گردشگران و خانواده‌ها برای انتخاب مقاصد سفر نوروزی سردرگم می‌شوند. اگر به پیشنهادهای گردشگران حرفه‌ای‌تر رجوع کنیم، جزایر و شهرهای جنوبی ایران در این زمان‌ها از سال در بهترین شرایط جوی قرار دارند و مناسب‌ترین گزینه‌ها برای سفر هستند؛ چرا که بهار طبیعت در این مناطق از ایران، معمولاً در اوایل اسفند ماه آغاز می‌شود و در تعطیلات نورروزی به اوج شکوفایی خود می‌رسد. این در حالی‌ست که در همین زمان، اکثر نقاط ایران، هوای سرد و خشکی را تجربه می‌کنند. تور کیش و تور قشم در تعطیلات نورورزی به اوج فعالیت خود می‌رسند و همه ساله بر تعداد گردشگرانی که خود را برای نوروز به این مناطق از کشور می‌رسانند افزایش می‌یابد.

در این میان جزیره کیش در اوج محبوبیت قرار دارد. امکان آب‌تنی در ابتدای بهار، ویژگی بزرگی‌ست که جزیره کیش به خوبی از آن بهره برده است؛ تفریحات آبی تکامل‌یافته و شگفت‌انگیز، تور کیش را به یکی از بهترین انتخاب‌ها در این زمان‌ها از سال تبدیل می‌کند. هتل‌ها در این فصل شلوغ هستند و بهتر است که حداقل از ۱ ماه پیش‌تر رزرو شوند؛ چرا که امکان دارد گردشگران امکانات موردنظرشان را بدست نیاورند و مجبور به انتخاب تنها گزینه‌های موجود شوند. دمای هوا در ابتدای بهار تا ۳۰ درجه بالا می‌رود و همین مهم سبب می‌شود که اکثر گردشگران تور کیش، هنگام پیاده‌شدن از هواپیما، متعجب شوند. بلیط پرواز کیش هم یکی دیگر از گذرگاه‌هایی‌ست که باید از مدت‌ها قبل برای آن برنامه‌ریزی شود. از طرفی پرواز چارتری کیش در ابتدای بهار گران می‌شود و بهتر است که چند هفته زودتر از تاریخ سفر بلیط کیش خود را رزرو کنید.

در مجموع اگر قصد سفر به کیش در تعطیلات نوروزی را دارید، سفر شلوغ و پر سر و صدایی را تجربه خواهید کرد و ممکن است دوستان خوبی را در این سفر پیدا کنید! توصیه می‌شود که پیش از سفر با تور کیش، در مورد جاذبه‌های طبیعی و تفریحی این جزیره کاملاً تحقیق کنید و هیچ کدام از آن‌ها را از دست ندهید؛ چرا که اکثر آن‌ها در ابتدای بهار لطف دیگری دارند.

اگر برای نوروز امسال قصد سفر به جزیره کیش دارید، از ابتدای بهمن ماه امکان رزرو تور نوروز ۹۸ کیش فراهم خواهد بود. تورهای نوروز کیش با اقامت ۳ شب و ۴ روز و یا ۶ شب و ۷ روز ارائه می شوند. قیمت تور کیش نوروز ۹۸ از بهمن ماه اعلام خواهد شد.

نرخ تور برای کودکان زیر دو سال از ۱۵۰ هزار تومان محاسبه میشود. (فقط هزینه بیمه پروازی)

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه ساعت ۱۲ می باشد.