کیش و تفریحات بی نظیرش یعنی یک سفر به یاد ماندنی با کوله باری از خاطرات هیجان انگیز و جذاب…

همه ما کمابیش با این جزیره خارق العاده آشناییم، از تفریحات ریز و درشتش گرفته تا مکان های دیدنی بی نظیرش که هر کدام جذابیت خاص خود را دارد.

یکی از تفریحات منحصر به فرد کیش، گشت و گذار در آب های نیلگون خلیج فارس به وسیله کشتی های تفریحی شبانه، کشتی های آکواریوم و کف شیشه ای است. این بار می خواهیم به معرفی یکی دیگر از معروف ترین کشتی های تفریحی کیش به نام کشتی تفریحی کاتاماران گوهر کیش به پردازیم.

کشتی تفریحی کاتاماران گوهر کیش


کشتی تفریحی کاتاماران گوهر کیش یکی از کشتی های لاکچری و پرطرفدار کیش است که با گشت ۲ ساعته و برگزاری موزیک با گروه حرفه ای دیاکو، لحظات به یاد ماندنی و شادی را برای مسافران کیش ایجاد می کنند.

تفریحات مهیج کشتی تفریحی کاتاماران گوهر کیش

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره کشتی های تفریحی کیش

اما قبل از معرفی کامل کشتی گوهر کیش ، باید بدانید که کشتی کاتاماران به چه معنی است.

کشتی کاتاماران به چه کشتی هایی می گویند

کشتی کاتاماران یا کاتامِرَن نوعی کشتی یا قایق دو بدنه است که به وسیله قاب بزرگی به هم متصل می شوند؛ این کشتی ها نخستین بار توسط ماهیگیرهای هندوستانی در کرانه تامیل نادو ساخته و استفاده شده که به زبان محلی به آن کاتاماران می گفتند.

کشتی کاتاماران به چه کشتی هایی می گویند

جالبه بدانید که دلیل ساخت این نوع کشتی ها به خاطره فضای بزرگ آن است که ماهیگیران هندی به وسیله آن می توانستند ماهی های زیادی صید کنند و امروزه از این روش برای ساخت کشتی ها نظامی و تفریحی استفاده می کنند و از فضای بزرگ آن در کشتی های تفریحی برای برپایی جشن ها و مراسم های مختلف استفاده می شود.

و حالا که دلیل پرطرفدار بودن این کشتی را متوجه شده اید، به معرفی برنامه های این کشتی تفریحی می پردازیم

برنامه های کشتی تفریحی کاتاماران گوهر کیش

در کشتی تفریحی کاتاماران گوهر کیش هنرمندان در سالن موزیک کشتی با برنامه های جذاب و سرگرم کننده که شامل برگزاری موزیک های زنده شاد گروه حرفه ای دیاکو و اجرای استندآپ کمدی خنده دار و فراموش نشدنی تیمور طالبی است، هر شب از ساعت ۲۱ الی ۲۳ با گشت زنی ۲ ساعته بر روی دریای نیلگون خلیج فارس و پذیرایی شام از مهمانان این کشتی استقبال می نماید.

برنامه های کشتی تفریحی کاتاماران گوهر کیش

در ضمن نگران ایمنی کشتی گوهر کیش نباشید، زیرا یک کشتی تفریحی زیبا و ایمن مسافربری است که با پوشش بیمه ای کامل، گردشگران کیش را فقط غرق لذت می کند.

بیشتر بخوانید: هیجان تماشای آبزیان دریا در کشتی آکواریوم سیمرغ کیش

بهتر است بدانید عرشه کشتی تفریحی کاتاماران گوهر کیش مکانی بسیار جذاب برای تماشای منظره زیبای جزیره کیش بر روی آب های خلیج فارس است؛ همچنین مهمانان کشتی تفریحی گوهر کیش می توانند این لحظات به یادماندنی را توسط عکاس های روی عرشه کشتی ثبت نمایند.

آژانس مسافرتی سالیان سفر با ارائه تور ارزان قیمت کیش همراه شما در یک سفر به یادمادنی است؛ کافیست با یک تماس تور مورد نظرتان را با کیفیت متناسب نمایید.

نکاتی درباره رزور بلیط کشتی تفریحی گوهر کیش

  • – هزینه بلیط این کشتی تفریحی حدود ۶۵هزار تومان است که می توانید با مراجعه به سایت های ارائه دهنده بلیط این کشتی با تخفیف های متنوع آن را رزرو نمایید.
  • – هر بلیط مخصوص یک نفر است.
  • – ظرفیت کشتی تفریحی کاتاماران گوهر کیش ۱۸۰نفر می باشد
  • – پذیرایی شام به صورت رایگان می باشد.
  • – فراموش نکنید که ۳۰دقیقه قبل از حرکت کشتی در بندرگاه کیش حضور داشته باشید.
  • – بندرگاه کیش مجهز به پارکینگ می باشد و صورت داشتن خودرو شخصی می توانید از پارکینگ استفاده کنید.
  • – در صورت استفاده از کافی شاپ و خدمات عکاسی، هزینه آن به صورت مجزا محاسبه می شود.
  • – همانطور که گفته شد مکان سوار شدن کشتی کاتاماران گوهر کیش در بندرگاه کیش است که می توانید به وسیله نقشه گوگل که در زیر در اختیارتان گذاشته ایم از هر نقطه کیش خودتان را به آن جا برسانید.
    .

اطلاعات داخل این صفحه برای آگاهی بیشتر مسافران تور کیش درج شده است. آژانس سالیان سفر صرفاً خدمات مربوط به تور کیش (رزرو پرواز و هتل) را برای مسافران این جزیره ارائه می‌دهد.