در همه خانواده ها سلیقه های غذایی متفاوت وجود دارد. همیشه وقتی صحبت از رستوران رفتن در یک خانواده به میان می آید، اعضای خانواده به دو گروه تقسیم می شوند: گروه اول کسانی که به دنبال غذاهای فست فودی هستند و گروه دوم کسانی که همیشه خواهان غذاهای ایرانی و کباب هستند.

جدال بین این دو گروه هرگز به پایان نمی رسد. برای این که بتوانید از این موضوع رها شوید بهترین کار پیدا کردن یک فودکورت همه چیز تمام است. اگر در سفرتان با تور کیش به دنبال یک سالن بزرگ که پر از غذاهای جورواجور است می گردید، حتما به فودلند کیش سر بزنید. در ادامه این رستوران را به شما معرفی می کنیم.

رستوران فودلند در کیش

معرفی رستوران فودلند کیش


فودلند کیش یا همان سرزمین غذای کیش یکی از بهترین مجموعه رستوران ها در جزیره کیش است. این رستوران با دکوراسیون جذابی که دارد، فضایی زیبا و دلنشین برای صرف غذا ایجاد کرده است. این رستوران سه سالن بزرگ و زیبا دارد که طراحی های متفاوتی دارند. حق انتخابی که برای نشستن در فضای این رستوران دارید، حس خوبی به شما می دهد.

فودلند از کنار هم قرار گرفتن هفت رستوران متنوع تشکیل شده است. این هفت رستوران شامل کافه و رستوران لیالی، سلطان شف، chillout، Fudo، کافه Republic و lime می شوند. با این تعداد از رستوران حتماً می توانید تصور کنید که منوی غذایی فودلند کیش چقدر تنوع در بر دارد.

در این رستوران امکان سرو قلیان و چای بعد از غذا نیز وجود دارد. اگر اهلش باشید این امکانات می‌تواند امتیاز ویژه‌ای برای شما محسوب شود.

رستوران فودلند کیش

ساعت کاری و آدرس


این رستوران هر روز در وعده های غذایی ناهار و شام در خدمت مهمانانش قرار دارد. رستوران فودلند کیش با قرار گرفتن در نزدیکی ساحل مرجان کیش توانسته جایگاه خوبی برای خودش دست و پا کند.

در کنار کیفیت خوب غذاهای یک رستوران، موقعیت مکانی آن هم می تواند اثر بسزایی در پر جنب و جوش شدن آن داشته باشد. اکثر کسانی که به ساحل مرجان کیش سر می زنند، این رستوران را برای صرف ناهار یا شامشان انتخاب می کنند.

وقتی بعد از پیاده روی کردن در ساحل مرجان کیش حسابی خسته و گرسنه شدید، می توانید مسیرتان را به سمت رستوران فودلند کیش برگردانید. لذت غذا خوردن در این رستوران را بعد از تماشای غروب آفتاب در ساحل مرجان امتحان کنید.

برای دسترسی به این رستوران می توانید از آدرس زیر روی نقشه کمک بگیرید:

منوهای رستوران فودلند کیش


منوی غذایی رستوران فودلند شامل چند بخش غذاهای اصیل ایرانی، غذاهای بین المللی، پیتزا و سوخاری، کباب و سالاد می شود. منوی غذایی این رستوران را به تفکیک در جدول های زیر برای شما ذکر کرده ایم. اگر دوست دارید از قیمت این غذاهای خوشمزه هم مطلع شوید، می توانید وارد سایت این رستوران شوید.

foodlandkish.ir

منوی غذاهای ایرانیسرو در رستوران سلطان شف
باقالی پلو با گردنباقالی پلو با ماهیچه
ته چین مرغ و بادمجانچلو جوجه کباب
چلو خورشت فسنجانچلو خورشت قورمه سبزی
چلو خورشت قیمه بادمجانزرشک پلو با مرغ
سبزی پلو با ماهیکباب قفقازی
کشک بادمجانلوبیا پلو
ماهی شیر کبابی

بیشتر بخوانید: بازار مرجان کیش

منوی کباب و سالادسرو در رستوران Chillout
حمصسالاد تبوله
سالاد ارمنیاسالاد سزار
سالاد شیرازیسالاد فتوش
سالاد فصلسالاد قارچ
سالاد متبلسالاد یونانی
کباب تیکهکباب حلبی خیشخاش(اسپایسی)
کباب شیش تاووک(جوجه لبنانی)کباب عنتبلی
کباب مشکلکباب میکس

بیشتر بخوانید: فودکورت دامون کیش؛ بزرگترین فودکورت جزیره کیش

منوی غذاهای بین المللیسرو در رستوران Chillout
اسپاگتی بلونیزهاستیک ماهی شیر
استیک مرغبرگر مخصوص فودلند
برنج سرخ شده با گوشتبرنج سرخ شده با مرغ
بشقاب سبزیجاتبیف استراگانف
پاستا آلفردوپاستا روزه
پاستا ناپولیتاناپنه پستو
تای بیف کاریتای چیکن کاری
چاپسویی بیف نودلچیکن پارمسان
چیکن تریاکیریب ای استیک
سوپ روزفیله استیک
لازانیامیگو سوخاری
میگو گریل

بیشتر بخوانید: رستوران دارچین کیش

منوی پیتزا و سوخاریسرو در رستوران Chillout
بیف برگرپیتزا استیک
پیتزا پپرونی با قارچپیتزا پنیر
پیتزا سبزیجاتپیتزا مدیترانه
پیتزا مرغ و قارچپیتزا مکزیکانا
پیتزا میکس ژامبونتویستر
چیز برگرچیکن برست(کبابی)
دارگوندبل چیز برگر
قارچ برگرنان سیر
هات داگ

 

اطلاعات داخل این صفحه برای آگاهی بیشتر مسافران تور کیش درج شده است. آژانس سالیان سفر صرفاً خدمات مربوط به تور کیش (رزرو پرواز و هتل) را برای مسافران این جزیره ارائه می‌دهد.