تفریحات کیش و دیگر هیچ؛ هرجا سخن از کیش به پیش بیاید تفریحات آن است که به زبان ها جاری شود. حرفی است که نه در اینجا بلکه در همه جا بر سر زبان هاست، کافیست تفریحات کیش را بشناسید تا دست به چمدان خود ببرید و عازم آن جا شوید.

کشتی های تفریحی هر یک خصوصیاتی دارند که با سلیقه های گردشگران متفاوت هستند، از کشتی های آکواریومی و کف شیشه ای گرفته تا کشتی های تفریحی با برگزاری موسیقی های زنده و استندآپ کمدی های خنده دار که گاهی در حد ریسه رفتن شما را به کف کشتی می کشاند.

در این مقاله شما را با کشتی تفریحی دنا آشنا می کنیم و همه برنامه های آن را به شما معرفی می کنیم.

شبگردی با کشتی تفریحی دنا کیش


کشتی تفریحی دنا کیش یک کشتی ۴ستاره کاتاماران(دو بدنه) ساخت کشور استرالیا در جزیره کیش شناور می باشد که با ظرفیت ۲۵۰ نفر در ۳ طبقه ساخته شده است.

این کشتی تفریحی دنا کیش است که به استقبال گردشگران تور کیش می آید تا گردشگران را به یک سفر دریایی لذت بخش دعوت می کند. برگزاری موسیقی های زنده با حضور هنرمندان محبوب کیش، جنگ های شاد و مفرح به همراه اهدای جوایز یکی از جزئی ترین برنامه های این کشتی معروف و محبوب است.

شبگردی با کشتی تفریحی دنا کیش

معرفی طبقات مختلف کشتی دنا کیش

همانطور که در نخست به آن اشاره کردیم، کشتی دنا کیش در ۳طبقه ساخته شده که هر طبقه آن خدمات مخصوص خود را شامل می شود.
سالن VIP در طبقه سوم کشتی دنا قرار دارد اگر مهمانان بخواهند می توانند به سالن VIP کشتی تفریحی دنا کیش بروند و از شنیدن صدای آرام بخش پیانو در کنار سایر خدمات این کشتی لذت ببرند؛ البته نرخ بلیط این طبقه با توجه به خدمات ویژه آن متفاوت است که در ادامه به آن می پردازیم.

همانگونه که گفتیم خدمات سالن VIP از نظر پذیرایی کمی متفاوت است؛ این سالن با ظرفیت ۷۰نفر با پذیرایی چلوگوشت و جوجه کباب به همراه برنج ایرانی و نوشیدنی و همچنین پذیرایی پیش غذا از نوع سالاد و ژله با اجرای موزیک زنده ویولن و پیانو از میهمانان خود پذیرایی می کند.

بیشتر بخوانید: هتل های ارزان کیش کدام اند؟

سالن موزیک زنده کشتی تفریحی دنا همبا ظرفیت ۲۱۰نفر در طبقه دوم این کشتی محبوب قرار دارد که با اجرای استندآپ های شاد و موزیک های زنده مفرح هنرمندان محبوب کیش شاهین کوزاد، سهیل شجاعی، اسماعیل دیدارزاده و امیر قیاسی از مهمانان خود پذیرایی می کنند.

معرفی طبقات مختلف کشتی دنا کیش

همچنین پذیرایی شام با جوجه کباب، برنج ایرانی، نوشیدنی و ماست در لیست پذیرایی این سالن مجلل قرار دارد.

و اما سالن طبقه زیرین، مکانی برای تماشای زندگی آبزیان دریا، لحظاتی به یاد ماندنی و رویایی که به یک خاطره فراموش نشدنی تبدیل می شود؛ در طبقه زیرین کشتی تفریحی دنا می توانید از تماشای زندگی ماهی ها و آبزیان دریا لذت ببرید.

بیشتر بخوانید: صفر تا صد اجاره ماشین در کیش

عرشه کشتی هم مکانی برای لذت از تماشای منظره و چشم انداز جزیره کیش و خلیج فارس است.مسافران گرامی می توانند این گشت ۲ ساعته را به یاد ماندنی را ثبت عکاسی به خاطره تبدیل کنند.

قیمت بلیط کشتی تفریحی دنا کیش

قیمت بلیط برای تماشای زندگی آبزیان و گشت ۲ ساعته بر روی آب های خلیج فارس و لذت از موسیقی زنده حدود ۹۵۰۰۰تومان می باشد که البته می توانید با مراجعه به سایت های فروس بلیط کشتی تفریحی، مبلغ کمتری را پرداخت نمایید.

قیمت بلیط کشتی تفریحی دنا کیش

قوانین کشتی دنا کیش

  • – حتما ۳۰دقیقه قبل از حرکت کشتی گردشی در محل بندرگاه حضور داشته باشید.
  • – هر بلیط مخصوص یک نفر می باشد.
  • – سانس های کشتی تفریحی دنا کیش از ساعت ۲۱الی۲۳ و ۲۳ الی ۱بامداد می باشد.
  • – مبلغ بلیط بابت گشت دو ساعته روی دریا به همراه شام و استفاده از موزیک زنده می باشد و بابت عکاسی و خدمات دیگر مبلغ جدا اخذ می گردد.

بیشتر بخوانید: بازار عربهای کیش محبوب ترین پاساژ کیش

و در آخر

تفریحات کیش یکی پس از دیگری هیجان انگیز و شگفت آور هستند، پس دیگر نیازی به تفکر درباره کیش نیست؛ فقط کافیست چمدانتان را جمع کنید و عازم کیش شوید.

 

اطلاعات داخل این صفحه برای آگاهی بیشتر مسافران تور کیش درج شده است. آژانس سالیان سفر صرفاً خدمات مربوط به تور کیش (رزرو پرواز و هتل) را برای مسافران این جزیره ارائه می‌دهد.