جزیره کیش به لطف وجود آب‎های نیلگون خلیج همیشگی فارس، تفریحات فراوانی را به مهمانانی که پا به این خاک می‎گذارند؛ در نظر گرفته است. این تفریحات طیف بسیار گسترده‎ای دارد. این گستردگی می‎تواند نیازهای همه، چه آنهایی که به‎دنبال هیجان هستند و چه آنهایی که به‎دنبال آرامش و دیدن زیبایی‌های خلیج فارس به جزیره آمده‎اند را برطرف کند. کشتی‎های تفریحی یکی از محبوب‎ترین تفریحات کیش است که تقریبا همه کسانی که به جزیره سفر می‎کنند حداقل یک بار حضور در آنها را تجربه خواهند کرد. در این مقاله قصد داریم شما را با کشتی‎های تفریحی کیش آشنا کنیم.

کشتی‎های تفریحی کیش همراه با جنگ و سرگرمی و سرو غذا هستند. در واقع شما می‎توانید با رزرو کشتی‎ تفریحی کیش بهترین اوقات را در جزیره برای خود رزرو کنید. بسیاری از گردشگران درباره قیمت و نرخ کشتی‎های تفریحی سوالاتی دارند. در این باره باید گفت این مساله مستقیما به نوع غذا، دسر، پیش غذا، برنامه‎هایی که برای سرگرمی تدارک دیده شده‎اند و در نهایت خود کشتی بستگی دارد. با این‎حال شما می‎توانید قیمت کشتی‎ های تفریحی کیش را در لیست قیمت تفریحات کیش  مشاهده کنید.

سوال دیگری که بسیاری از متقاضیان بلیط کشتی‎های تفریحی کیش مطرح می‎کنند؛ این است که کدام کشتی تفریحی در جزیره کیش بهتر است ؟ در این باره ما لیستی از بهترین کشتی‎های تفریحی کیش برای شما آماده کرده‎ایم. این لیست هم اطلاعات مختصر و مفیدی درباره این کشتی‎ها در اختیار شما قرار می‎دهد و هم به شما این امکان را می‎دهد تا بتوانید به مقایسه پرداخته و بهترین گزینه را انتخاب کنید.

لیست کشتی‎های تفریحی کیش

اما قبل از اینکه معرفی کشتی‎ها را شروع کنیم لازم است آنها را به دو دسته کشتی‎ تفریحی جزیره کیش و کشتی‎های تفریحی آکواریوم کیش تقسیم کنیم. کشتی آکواریوم دارای کف شیشه‎ای و پنجره‎هایی در عمق آب است که شما می‎توانید در تور کیش بلیط این نوع کشتی را رزرو کرده و از پشت این پنجره‎های آن موجودات آبزی را تماشا کنید. حالا که تفاوت بین این دو نوع کشتی مشخص شد به لیست خود باز می‎گردیم.

کشتی آکواریوم طوطیا کیش

این کشتی در لیست بهترین کشتی تفریحی کیش از نظر مردم قرار دارد. طوطیا دارای کف شیشه‎ای است. شما می‎توانید در مدت زمانی که در این کشتی هستید ستاره‎های دریایی و دیگر موجودات آبزی که در خلیج فارس زندگی می‎کنند را مشاهده کنید همچنین مسئولان این کشتی برنامه‎های شاد و مفرحی نیز برایتان تدارک دیده‎اند. در واقع شما با رزرو بلیط کشتی آکواریوم طوطیا کیش با یک تیر دو نشان بزنید. هم از تماشای زیبایی‎های دنیای زیر آب لذت ببرید و هم روز شادی را سپری کنید.

کشتی تفریحی نوید کیش

نوید دریا یکی دیگر از کشتی‎های تفریحی در کیش است. این کشتی در سه طبقه به شکلی بسیار بزرگ و باشکوه توسط ژاپنی‎ها ساخته شده است و تفریحات به روز و مدرنی نیز دارد. نورافکن‎های بسیار بزرگ نوید دریا، امکان تماشای آب‎های خلیج فارس را در شب نیز فراهم می‎کند. از دیگر امکانات این کشتی باید به سالن وی آی پی، سالن موزیک و سالن فرست کلاس اشاره کرد. اجاره موسیقی زنده، شام و جنگ شادی از برنامه‎هایی است که بر روی عرشه بزرگ این کشتی برای گردشگران اجرا می‎شود.

کشتی آکواریوم سیمرغ کیش

کشتی آکواریوم سیمرغ یکی از محبوب‎ترین کشتی‎ های تفریحی کیش است. این کشتی نیز مانند تمام کشتی‎ اکواریوم‎های دیگر کف شیشه‎ای دارد و بیشترین دلیل محبوبیتش شبانه بودنش است. در واقع گشت‎وگذار با کشتی سیمرغ تازه از ۹شب آغاز می‎شود و تا ۲بامداد ادامه دارد. کشتی سیمرغ برنامه‎های سرگرم‎کننده زیادی برای کسانی که یکی از سانس‎های این کشتی را رزرو کرده‎اند تدارک دیده است. اجرای موسیقی زنده، جنگ شادی، سرو شام، اهدای جوایز و … بخشی از این برنامه هاست.

کشتی تفریحی گوهر کیش

از دیگر کشتی‎های تفریحی محبوب جزیره کیش باید به کشتی تفریحی گوهر اشاره کرد. این کشتی روزانه دو ساعت گشت‎های دریایی برگزار می‎کند. در این گشت برنامه‎های شاد و مهیجی نیز برای گردشگران تدارک دیده شده است. اجرای موسیقی زنده، استندآپ کمدی، شام و… بخشی از این برنامه‎هاست.

کشتی تفریحی امپراطور کیش

کشتی تفریحی امپراطور نیز یکی از کشتی‎هایی است که طرفداران زیادی در جزیره به‎دست آورده است. این کشتی نیز شبانه است و کار خود را در دو سانس از ۲۳ تا ۱ بامداد انجام و می‎دهد. پذیرایی شام، اجرای موسیقی زنده، برنامه‎های شاد و … بخشی از این تفریحات است.