جزیره کیش به لطف وجود آب های نیلگون خلیج همیشگی فارس، تفریحات فراوانی را به مهمانانی که پا به این خاک می گذارند؛ در نظر گرفته است. این تفریحات طیف بسیار گسترده ای دارد. این گستردگی می تواند نیازهای همه، چه آن هایی که به دنبال هیجان هستند و چه آن هایی که به دنبال آرامش و دیدن زیبایی های خلیج فارس به جزیره آمده اند را برطرف کند. کشتی های تفریحی یکی از محبوب ترین تفریحات کیش است که تقریبا همه کسانی که به جزیره سفر می کنند حداقل یک بار حضور در آن ها را تجربه خواهند کرد. در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین کشتی تفریحی کیش از نظر مردم آشنا کنیم.

کدام کشتی تفریحی کیش بهتر است


کشتی های تفریحی کیش همراه با جنگ و سرگرمی و سرو غذا هستند. در واقع شما می توانید با رزرو کشتی‎ تفریحی کیش بهترین اوقات را در جزیره برای خود رزرو کنید. بسیاری از گردشگران درباره قیمت و نرخ کشتی‎های تفریحی سوالاتی دارند. در این باره باید گفت این مساله مستقیما به نوع غذا، دسر، پیش غذا، برنامه‎هایی که برای سرگرمی تدارک دیده شده‎اند و در نهایت خود کشتی بستگی دارد.

سوال دیگری که بسیاری از متقاضیان بلیط کشتی های تفریحی کیش مطرح می کنند؛ این است که کدام کشتی تفریحی کیش بهتر است ؟ در این باره ما لیستی از بهترین کشتی تفریحی کیش از نظر مردم برای شما آماده کرده ایم. این لیست هم اطلاعات مختصر و مفیدی درباره این کشتی ها در اختیار شما قرار می دهد و هم به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به مقایسه پرداخته و بهترین گزینه را انتخاب کنید.

لیست بهترین کشتی تفریحی کیش

اما قبل از اینکه به معرفی بهترین کشتی تفریحی کیش بپردازیم، لازم است آن ها را به دو دسته کشتی های تفریحی آکواریوم کیش و کشتی تفریحی گردشی تقسیم کنیم. کشتی آکواریوم دارای کف شیشه ای و پنجره هایی در عمق آب است که شما می توانید در تور کیش بلیط این نوع کشتی را رزرو کرده و از پشت پنجره های آن از تماشای موجودات آبزی لذت ببرید. کشتی های تفریحی گردشی عضو آن دسته هستند که با برگزاری جنگ های شبانه شاد بر روی آب های خلیج فارس به یک کنسرت بر روی دریا تبدیل می شوند.

حالا که تفاوت بین این دو نوع کشتی مشخص شد به معرفی بهترین کشتی های تفریحی کیش می پردازیم:

کشتی آکواریوم طوطیا کیش

کشتی آکواریوم طوطیا کیش

این کشتی در لیست بهترین کشتی تفریحی کیش از نظر مردم قرار دارد. طوطیا دارای کف شیشه ای است که می توانید در مدت زمانی که در این کشتی هستید ستاره های دریایی و دیگر موجودات آبزی که در خلیج فارس زندگی می کنند را مشاهده کنید همچنین مسئولان این کشتی برنامه های شاد و مفرحی نیز برایتان تدارک دیده اند. در واقع شما با رزرو بلیط کشتی آکواریوم طوطیا کیش با یک تیر دو نشان زده اید، هم از تماشای زیبایی های دنیای زیر آب لذت می برید و هم روز شادی را سپری می کنید.

کشتی تفریحی نوید کیش

کشتی تفریحی نوید کیش

شاید بپرسید که بهترین کشتی تفریحی از نظر مردم حتما نوید دریا است اما بهتر است بدانید که یکی دیگر از بهترین کشتی تفریحی در کیش کشتی نوید دریا است. این کشتی در سه طبقه به شکلی بسیار بزرگ و باشکوه توسط ژاپنی ها ساخته شده است و تفریحات به روز و مدرنی نیز دارد.

شما می توانید با مراجعه به صفحه لیست قیمت تور کیش ، از آخرین قیمت تور های کیش مطلع شوید و با تماس به آژانس مسافرتی سالیان سفر تور مورد نظرتان را رزرو نمایید.

نورافکن های بسیار بزرگ نوید دریا، امکان تماشای آب های خلیج فارس را در شب نیز فراهم می کند. از دیگر امکانات این کشتی باید به سالن وی آی پی، سالن موزیک و سالن فرست کلاس اشاره کرد. اجاره موسیقی زنده، شام و جنگ شادی از برنامه هایی است که بر روی عرشه بزرگ این کشتی برای گردشگران اجرا می شود.

کشتی آکواریوم سیمرغ کیش

کشتی آکواریوم سیمرغ کیش

کشتی آکواریوم سیمرغ یکی از محبوب ترین کشتی‎ های تفریحی کیش است. این کشتی نیز مانند تمام کشتی‎ اکواریوم های دیگر کف شیشه ای دارد و بیشترین دلیل محبوبیتش شبانه بودنش است. در واقع گشت و گذار با کشتی سیمرغ تازه از ۹ شب آغاز می شود و تا ۲بامداد ادامه دارد. کشتی سیمرغ برنامه های سرگرم کننده زیادی برای کسانی که یکی از سانس های این کشتی را رزرو کرده اند تدارک دیده است.

اجرای موسیقی زنده، جنگ شادی، سرو شام، اهدای جوایز و … بخشی از این برنامه هاست.

به کیش سفر کنید: تور کیش هتل کوروش با اقتصادی ترین قیمت

کشتی تفریحی گوهر کیش

کشتی تفریحی گوهر کیش

یکی دیگر از بهترین کشتی تفریحی کیش باید به کشتی تفریحی گوهر اشاره کرد. این کشتی روزانه دو ساعت گشت های دریایی برگزار می کند. در این گشت برنامه های شاد و مهیجی نیز برای گردشگران تدارک دیده شده است. اجرای موسیقی زنده، استند آپ کمدی، شام و… بخشی از این برنامه هاست.

مکان های دیدنی کیش: شهر زیر زمینی کاریز کجاست؟

کشتی تفریحی امپراطور کیش

کشتی تفریحی امپراطور کیش

کشتی تفریحی امپراطور نیز یکی از کشتی هایی است که طرفداران زیادی در جزیره به دست آورده است. این کشتی نیز شبانه است و کار خود را در دو سانس از ۲۳ تا ۱ بامداد انجام و می دهد. پذیرایی شام، اجرای موسیقی زنده، برنامه های شاد و … بخشی از این تفریحات است.

بهترین کشتی تفریحی کیش از نظر مردم

در بالا به معرفی محبوب ترین کشتی های دریایی کیش اشاره ای کردیم اما باز هم به خانه اول باز می گردیم که کدام کشتی تفریحی کیش بهتر است ؟ این سوال شما تنها یک جواب دارد؛ شما به چه دلیلی کشتی های گردشی را انتخاب می کنید؟

از نظر برخی گردشگران بهترین کشتی تفریحی کیش یعنی کشتی های که جنگ های شبانه با استندآپ های خنده دار و موزیک های زنده شاد برگزار می کنند.

برخی بهترین ها را در تماشای زندگی آبزیان در اعماق دریا می دانند.

و برخی هم به تماشای غروب آفتاب بر روی آب های خلیج فارس و نوشیدن یک فنجان قهوه

حالا با توجه به معرفی کشتی های تفریحی و تعریف خودتان از لذت گشت و گذار با کشتی های تفریحی، خودتان پاسخ کدام کشتی تفریحی کیش بهتر است را بدهید.

 

اطلاعات داخل این صفحه برای آگاهی بیشتر مسافران تور کیش درج شده است. آژانس سالیان سفر صرفاً خدمات مربوط به تور کیش (رزرو پرواز و هتل) را برای مسافران این جزیره ارائه می‌دهد.