جزیره‌ی کیش امروزه به یکی از قطب‌های گردشگری در کشورمان تبدیل شده است و همانند مرواریدی در میان خلیج فارس شما را به دنیایی پر از فرصت‌های هیجان‌انگیز برای تفریح دعوت می‌کند. کیش هرساله پذیرای هزاران گردشگر خارجی و داخلی از اقصی نقاط جهان می‌باشد که گردشگرانی که با تور کیش به این جزیره سفر می‌کنند و لحظات شادی را در ذهن‌شان ثبت می‌کنند. بدون شک یکی از اصلی‌ترین دلایلی که گردشگران را به این جزیره زیبا می‌کشاند، تفریحات آبی همانند کیبل اسکی، اسکوتر برقی، فلای برد کیش و کشتی کروز می‌باشد که جذابیت‌های خاصی را ایجاد کرده است.

"<yoastmark

سوار شدن بر کشتی کروز اقیانوس پیمای کیش بدون شک یکی از هیجان انگیزترین تفریحی است که در جزیره کیش می‌توانید تجربه کنید. این کشتی خدمات ویژه‌ای را در اختیار گردشگران قرار می‌دهد که از جمله‌ی این لحظات می‌توان به رستوران مجلل، دو سالن سینما، سالن برگذاری کنسرت و همایش، صرف شام به همراه موسیقی زنده و بسیاری دیگر از خدمات اشاره کرد. در رستوران کشتی کروز انواع غذاهای مختلف ایرانی، دریایی و بین‌لمللی سرو می‌شود. کشتی کروز کیش امکان حمل ۱۳۵ خودرو به همراه سرنشینان را داراست، شایان ذکر است برای راحتی مسافران علاوه‌بر رمپ انتهایی، ۸ درب جانبی نیز در قسمت‌های مختلف کشتی کروز در نظر گرفته شده است تا مسافران به‌راحتی بتوانند پیاده و سوار شوند. این کشتی در بنادر چابهار، قشم، کیش، دیلم، شهید باهنر و بندر امام خمینی پهلو می‌گیرد و امکان توسعه ارتباط کیش را با دیگر کشورهای منطقه را فراهم می‌کند. 

"<yoastmark

به‌طور کلی صنعت گردشگری کیش در چند سال گذشته با رشد مثبتی مواجه بوده است که همین موضوع منجر به افزایش درآمد و بالا رفتن سطح کیفی و کمی خدمات گردشگری شده است. شما عزیزان می‌توانید با عضویت در کانال تلگرام Tourtokish از آخرین قیمت‌های تورها و بلیط کیش مطلع شوید.

 

اطلاعات داخل این صفحه برای آگاهی بیشتر مسافران تور کیش درج شده است. آژانس سالیان سفر صرفاً خدمات مربوط به تور کیش (رزرو پرواز و هتل) را برای مسافران این جزیره ارائه می‌دهد.