بهترین رستوران های دریایی کیش طعم دریای جنوب را دارند؛ بوی نمک می‌دهند و زُلالی آب‌ها را به یاد می‌آورند و صدای برخورد امواج دریا به سینه ساحل‌ها را تداعی می‌کنند. رستوران های دریایی کیش در هویت این جزیره مرجانی ریشه دارند و غذاهای دریایی خوش‌پخت‌شان سرشار از اصالت است. غذاهای دریایی کیش غذاهای بومیِ این جزیره‌اند. اما چگونه بسیاری از گردشگران تور کیش بی‌وقفه سراغ از شیشلیک و شاندیزهای جوراجور را می‌گیرند و یا تنها به موسیقی زنده بسنده می‌کنند. مگر نه آن‌که یکی از جاذبه‌های گردشگری همواره غذاهای بومی منطقه است؟ پس چگونه از کیش انتظار داریم چیزی جز آنی که هست به خوردمان دهد؟!

اطلاع از تور لحظه آخری کیش یا آخرین نرخ تور کیش در سایت کیش سالیان سفر امکان پذیر می باشد. شما می توانید به منظور رزرو تور کیش با کانتر های ما در تماس باشید ۲۲۰۲۰۱۸۸

رستوران‌هایی نظیر توتی فروتی، میرمهنا و فودلند تنها تعدادی از بهترین رستوران‌ های دریایی کیش به حساب می‌آیند، رستوران‌هایی که هیچ رسالتی جز تداعی خاطره طعم دریا بر دوش ندارند. بگذارید چند تایی از آن‌ها را مرور کنیم.

رستوران توتی فروتی کیش

رستوران توتی فروتی کیش

منوی چهار صفحه‌ای رستوران توتی فروتی کیش را ورق بزنید، از فست‌فودها و قهوه‌ها و نوشیدنی‌هایش بگذرید تا به لیستی از غذاهای دریایی برسید؛ فهرستی که از استیک ماهی با سس سبز آغاز می‌شود و با انواع میگوهای پفکی تمام می‌شود. رستوران توتی فروتی کیش نه تنها یکی از بهترین رستوران های جزیره کیش است بلکه تبحری مثال‌نزدنی در پخت و پزِ غذاهای لذیذ دریایی دارد. توتی فروتی نه تنها یکی از بهترین انواع غذاهای دریایی را پیش روی‌تان می‌گذارد بلکه یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری کیش نیز به حساب می‌آید.

تصور کنید در رستورانی نشسته‌اید که رو به دریا دارد و تنها موسیقی‌اش امواج متلاطم آب‌هاست و جلوی‌تان یک بشقاب رنگین از تحفه دریا قرار گرفته است. از فضای باز تا ایوانی از جنس چوب که به عرشه کشتی شبیه‌تر است، از غذاهای خوشمزه دریایی تا میهمان‌پذیرانی که لب‌هایشان جز به لبخند باز نمی‌شود همگی دلایلی‌اند که ما به پشتوانه آن توتی فروتی را در صدر لیست بهترین رستوران های دریایی کیش قرار می‌دهیم و شما را به آن‌جا دعوت می‌کنیم. شما تنها یک دلیل بیاورید که از رفتن به یکی از بهترین مجموعه‌های شرکت اینتروست بازتان می‌دارد.

رستوران توتی فروتی اگر نه بهترین رستوران کیش اما یکی از بهترین‌هاست.

نشانی: هرمزگان، جزیره کیش، اسکله تفریحی جدید

رستوران میرمهنا کیش

رستوران میرمهنا کیش

دل به دریا بزنید! حاشیه ساحل مرجان را بگیرید و قدم‌زنان از کناره آبیِ دریاها بگذرید و گوش‌ به جریان آب بسپارید. نزدیکی ظهر و یا دمدمای شب، جایی حوالی هتل آبادگران به رستوران میرمهنا بروید و دلی از عزا در بیاورید.

میرمهنا از رستوران‌های ساحلی برجسته کیش است که چه در تنوع غذاهای دریایی و چه در بهای آن‌ها از توتی فروتی یک سر و گردن بالاتر است. در منوی رستوران میرمهنا کیش همه‌جور غذای دریایی پیدا می‌شود: ماهی باراکودا، ماهی کافر، لابستر(خرچنگ)، فیله میگو، قلیه ماهی و انواع دیگر. با وجود این اما بسیاری از مسافران توتی فروتی را به واسطه فضا و اتمسفر فوق‌العاده و برخورد میهمان‌پذیرانش ترجیح می‌دهند.

پای سرویس‌های وی‌آی‌پی اما وقتی به میان می‌آید، میرمهنا در همین یکی دو مولفه هم از توتی‌فروتی پیشی می‌گیرد. وی‌آی‌پی‌ها میرمهنا را دیده‌اید؟! آن فضاهای کوچک که با شیشه‌های مات محاصره شده‌اند و چشم‌اندازشان قایم‌باشک خورشید و ماه در پسِ دریاست؟ این منظره از جذاب‌ترین دیدنی‌های کیش است.

در آن فضاهای کوچک که می‌نشینی، رستوران میرمهنا کیش لباس بهترین رستوران های دریایی کیش را به تن می‌کند.

نشانی: هرمزگان، جزیره کیش، خیابان فردوسی، خیابان پروین اعتصامی، رو به روی هتل آبادگران

رستوران فودلند کیش

رستوران فودلند کیش

در فودلند همه‌چیزی پیدا می‌شود. به همین خاطر نیز است که در انواع معرفی بهترین رستوران های کیش جایگاهی ثابت دارد؛ از فست‌فود تا غذاهای ایرانی و غذاهای دریایی به فودلند اعتباری نظیر اعتبار یک فودکورت محلی داده است. از سویی دیگر فودلند به نسبت با رستوران‌های توتی فروتی و میرمهنا مقرون به صرفه‌تر و از ارزانترین رستوران های کیش به حساب می‌آید. فودلند مجموعه رستوران های کیش با قیمت مناسب است و به یکی از مهم‌ترین بازارها و مراکز خرید کیش دسترسی دارد: بازار مرجان.

با این همه دوری‌اش نسبت به ساحل و فقدان چشم‌اندازی رو به دریا آن را از دیگر هم‌تایانش جدا می‌کند و به زیر می‌کشد و در رده سوم قرارش می‌دهد. تنها امتیاز برجسته‌اش فضاها و دکوراسیون‌های متفاوتی است که در یک‌جا جمع شده و در لیستی از بهترین رستوران های کیش از نظر مردم فودلند را ماندگار می‌کند.

نشانی: هرمزگان، جزیره کیش، ساحل مرجان، انتهای لاین غربی بازار بین‌المللی مرجان