کشتی تفریحی اوستا کیش یکی از محبوب ترین کشتی های گردشی کیش برای آن دسته از گردشگران است که عاشق گردش شاد و مفرح هستند.

زمان آن رسیده که به کیش بروید و دل را به دریا بزنید؛ نه نه دست نگهدارید… از غواصی و شنا خاطره خوبی ندارید؟! از امواج دریا هم همینطور؟!! اما خیلی دوست دارید یک سفر دریایی داشته باشید؟؟

نگران نباشید زیرا در این مطلب شما را با یکی از کشتی های تفریحی کیش آشنا می کنیم و شما پس از مطالعه این مطلب با خیال دل را به دریا می زنید.

کنسرت روی آب با کشتی تفریحی اوستا کیش


از تمام پیچ و خم ها و هیجان های تفریحات کیش که بگذریم محال ممکن است از  گردش دو ساعته بر روی آب های خلیج فارس بتوانیم بگذریم. کشتی تفریحی اوستا کیش شما را به یک جشن دو ساعته دعوت می کند تا خستگی سفرتان را از تنتان به در کند، فقط کافیست همراه ما باشید.

کشتی تفریحی اوستا کیش یکی از مجهزترین و بزرگ ترین کشتی تفریحی ثبت شده در ایران است که در سانس های مختلف بر روی آب های خلیج فارس فعالیت می کند و لحظات به یاد ماندنی را برای گردشگران تور کیش رقم می زند.

کنسرت روی آب با کشتی تفریحی اوستا کیش

زمانی که وارد این کشتی می شوید با مبلمان منحصر به فرد و سالنی مجهز به رستوران مجلل روبرو می شوید که در انتهای سالن جایگاهی برای اجرای موسیقی های زنده و برگزاری استند آپ کمدی دارد.

حس جالبی ست که دور یک میز به همراه عزیزانتان نشسته باشید و از تماشای برنامه های خنده دار ریسه بروید و در کنارشان از شنیدن موسیقی های زنده لذت ببرید، یا حتی بر روی آب های خلیج فارس، همانگونه که کشتی در حال حرکت است شما مشغول میل کردن شامتان هستید.

کشتی تفریحی اوستا کیش با داشتن عرشه بزرگ و زیبا این امکانات را در اختیار مهمانانش قرار داده که این لذت را کسی از دست ندهد و همزمان ۲۵۰نفر بتوانند از آن استفاده کنند.

بیشتر بخوانید: معرفی کشتی تفریحی دنا کیش

این کشتی تفریحی با داشتن دو طبقه به یکی از خاص ترین کشتی های گردشی در کیش تبدیل شده به صورتیکه شما می توانید به طبقه پایین کشتی تفریحی اوستا کیش بروید و با نوشیدن یک فنجان قهوه از آرامش وصف نشدنی آن لذت ببرید و همچنین می توانید با گرفتن عکس های یادگاری از طریق غرفه عکاسی این لحظات را به خاطره ای فراموش نشدنی تبدیل کنید.

و حالا نوبت طبقه بالا و یا عرشه کشتی است، جایی که تمام خوشگذرانی و اتفاقات خوب در آن جا می افتد؛ میل نمودن شام، لذت از موسیقی های عربی و فارسی و همچنین از خنده ریسه رفتن بخاطره استندآپ های کمدی تنها قسمتی از ماجرای این کشتی غول پیکر است.

تفریحات دریایی کیش

به عکس های این کشتی توجه کنید، این نورپردازی ها و منظره هایی که از روی عرشه تماشایی است، کم چیزی نیست؛ تماشای منظره خیره کننده در شب به جزیره کیش و گرفتن عکس های یادگاری دل گنده ای می خواهد.

دل گنده ای می خواهد زیرا بعد از دو ساعت باید آن جا را ترک کنید و شما می مانید و عکس های خاطره انگیزتان.

بیشتر بخوانید: بهترین هتل ارزان کیش از نگاه مسافران کجاست؟

اگر در محل استراحتتان در حال استراحت هستید و به برنامه های سفرتان فکر می کنید یا در خانه تان فکر سفر به کیش را در ذهنتان می پرورانید، حتما گردش با کشتی تفریحی اوستا کیش را در برنامه هایتان قرار دهید، مطمئنا پشیمان نمی شوید.

نکاتی درباره گردش با کشتی تفریحی اوستا کیش

  • – سانس های این کشتی ۲ ساعته است و از ساعت ۱۵:۳۰الی ۱۷:۳۰(تماشای غروب آفتاب) و ساعت ۲۱ الی۲۳ و همچنین ۲۳ الی ۱بامداد است.
  • – پذیرایی رایگان شام به همراه دو نمونه غذا (چلو جوجه و یا چلو گوشت به همراه دورچین و ماست و نوشیدنی)
  • – حتما ۳۰دقیقه قبل از حرکت کشتی در محل بندرگاه حضور داشته باشید.
  • – هر بلیط شامل رزرو یک صندلی و پذیرایی نهار یا شام است.
  • – قیمت بلیط کشتی تفریحی اوستا کیش حدود ۱۷۰٫۰۰۰تومان است که اگر به سایت های فروش بلیط مراجعه نمایید می توانید با تخفیف این کشتی را سوار شوید.
  • – تهیه بلیط برای کودکان بالای ۴ سال الزامی و معادل یک نفر محاسبه می شود.
  • – مسافران گرامی در طول سفر در کشتی گردشی تحت پوشش بیمه هستند.

نکاتی درباره گردش با کشتی تفریحی اوستا کیش

 

اطلاعات داخل این صفحه برای آگاهی بیشتر مسافران تور کیش درج شده است. آژانس سالیان سفر صرفاً خدمات مربوط به تور کیش (رزرو پرواز و هتل) را برای مسافران این جزیره ارائه می‌دهد.