بیشتر گردشگران جزیره کیش ترجیح می دهند هزینه های زیادی که برای اقامتشان خرج می کنند را صرف تفریح های متنوع کیش کنند. بنابراین زمانی که این گزینه را برای اقامتشان در نظر می گیرند، هتل های ۳ ستاره کیش و یا حتی ۲ ستاره را انتخاب می کنند.

هتل های ۳ ستاره کیش امکانات و خدمات خوب و مطلوبی دارند ولی قطعا نمی توان امکانات این هتل ها را با هتل های پنج ستاره مقایسه کرد. البته می توان گفت که دارای نقاط ضعف جزئی هم هستند که مسافران بسته به شرایط و نیازهایشان از این نقاط، چشم پوشی می کنند.

در این مطلب شما را با تفاوت هتل های سه ستاره کیش آشنا می کنیم. همچنین با مراجعه به وبسایت سالیان سفر تفاوت هتل های چهار ستاره کیش و البته تفاوت هتل های پنج ستاره کیش را مطالعه کنید.

هتل شایلی کیش

هتل سه ستاره شایلی کیش

یکی از هتل های ۳ ستاره کیش که ۳۹ اتاق در ۲ طبقه دارد، هتل شایلی کیش است. پرسنل خوش برخورد و آموزش دیده این هتل نظافت و تمیزی را یکی را وظایف اصلی خود می دانند.
این هتل در سال ۹۴ مورد بازسازی قرار گرفته است و اتاق هایش تمام امکانات و خدمات مورد نیاز یک گردشگر را تامین کرده، به همین دلیل نامش را در صدر جدول هتل های ۳ ستاره کیش قرار داده است.

دسترسی های هتل شایلی

دسترسی راحت و سریع به مراکز خرید مانند مرکز خرید مریم۲، ونوس، مروارید دارد. می توان گفت نزدیکی به اسکله تفریحی کیش هم یکی از دلایل انتخاب این هتل ۳ ستاره است.

نقاط ضعف

  • – فاقد آسانسور می باشد.
  • – وروردی هتل دارای تعدادی پله است.

آدرس: جزیره کیش – بلوار دریا – جنب هتل فلامینگو


هتل جام جم کیش

هتل سه ستاره جام جم کیش

هتل جام جم کیش واقع در میدان امیرکبیر با ساختمانی بازسازی شده و زیبا باعث انتخاب گردشگران کیش، برای اقامت در این هتل شده است. یکی دیگر از بهترین هتل های ۳ ستاره کیش با امکاناتی همچون کافی شاپ، سالن بیلیارد، چایخانه سنتی و سالن کنفرانس با ظرفیت ۱۵ نفر مناسب برای برگزاری جلسات کاری برای مسافران است و البته این هتل دارای پارکینگ اختصاصی نیز می باشد.

دسترسی های هتل جام جم

این هتل روبروی بازار ونوس قرار گرفته و دسترسی های سریعی به مراکز خریدی مثل مرکز خرید مروارید، دیپلمات، پانیذ، زیتون و مریم دارد، البته مسافران می توانند در کمترین زمان خودشان را به اسکله تفریحی کیش (امکانات تفریحی جت اسکی، قایق های کف شیشه ای، پاراسل، غواصی، دوچرخه سواری و..)، پارک دلفین ها و پلاژ بانوان و آقایان برسانند.

همچنین فاصله هتل تا فرودگاه حدود ۱۰ دقیقه می باشد.

نقاط ضعف

  • – این هتل ۲ طبقه، فاقد آسانسور می باشد.
  • – پنجره اتاق ها چشم انداز خاصی ندارد.

آدرس: جزیره کیش – میدان امیرکبیر – روبرو بازار ونوس – پشت دانشگاه امیرکبیر


هتل رُیان قائم کیش

هتل سه ستاره ریان قائم کیش

هتل رُیان قائم یکی دیگر از هتل های ۳ ستاره کیش است که در مرکز جزیره قرار دارد. این هتل دارای ۸۰ واحد اتاق واقع در ۲ ساختمان جدا است که در سال ۹۷ بازسازی شده و به دو بخش اتاق های تاپ و معمولی تقسیم می شوند.

با این که خدمات در هر دو نوع اتاق ها یکسان می باشد ولی امکاناتشان کمی با هم متفاوت است. مثلا اتاق هایی که تلویزیون های کوچکتر و تخت های معمولی دارند، اتاق های معمولی هستند و اتاق هایی که تلویزیون های بزرگ و صفحه تخت و مبلمان و تخت های لوکس تری دارند جزء اتاق های تاپ شناخته می شوند.

اتاق ها امکانات مناسب و قابل قبول همچون پارکینگ، یخچال، اینترنت وای فای، تهویه مطبوع، چای سازو … دارند.

دسترسی های هتل رُیان قائم

دسترسی کوتاهی در مدت زمان کمتر از ۱۰ دقیقه به مرکز خرید مرجان و پردیس ۱ و ۲ و البته باغ پرندگان و پارک دلفین ها دارد. البته با اتومبیل از هتل تا فرودگاه کیش ۷ دقیقه فاصله دارد.

آدرس: کیش- میدان ساحل – بلوار دریا – مقابل بازار زیتون – هتل ۳ ستاره رُیان قائم کیش


هتل ساحلی سیمرغ کیش

هتل سه ستاره سیمرغ کیش

هتل سیمرغ، در بین هتل های ۳ ستاره کیش تنها هتل ساحلی محسوب می شود؛ برای آنان که دوست دارند محل اقامتشان با صدای موج دریا دلنشین شود و چشم انداز اتاقشان رو به ساحل باشد. این هتل در ۸۵ اتاق و سوئیت در بلندترین منطقه سیاحتی جزیره کیش واقع شده که دارای ساحل اختصاصی می باشد.

بهتره بدانید که در سال ۹۷ مورد بازسازی قرار گرفته است.

نقاط ضعف

  • – دوری از مراکز خرید

دسترسی های هتل ساحلی سیمرغ کیش

نزدیکی به ساحل – دسترسی آسان به باغ پرندگان و پارک دلفین ها و هچنین پارک ساحلی مرجان دارد.

آدرس: کیش – جاده جهان – بعد از هتل مارینا – هتل ۳ ستاره سیمرغ

قوانین کنسلی هتل های ۳ ستاره کیش

از آنجایی که هتل ها گارانتی هستند و پرواز ها چارتر می باشند، در صورت کنسلی یا تغییر طبق قوانین چارتری درصد جریمه محاسبه می گردد و مابقی مبلغ عودت داده می شود.