سفر به کیش بدون خرید امکان‌پذیر نیست! کیش جزو آن دسته از مقاصد محبوب برای سفر است که با مراکز خرید جورواجور پر شده است. جزیره کیش بازارها و مراکز خرید متنوعی دارد؛ این مسئله به قدری قابل لمس است که چه بخواهید از بازار سنتی کیش خرید کنید یا بخواهید در فضای یک پاساژ مدرن قدم بزنید، کیش برای شما یک گزینه روی میز خواهد گذاشت. بازار شهر چین در کیش یکی از همین گزینه‌هاست که قرار است بیشتر در مورد آن بدانید.

برعکس تصوراتی که در ذهن عموم شکل گرفته، اجناس چینی همیشه هم بی کیفیت نیستند! این که از کجا خرید کنید و چقدر هزینه کنید بدون شک در کیفیت خرید شما اثر زیادی خواهد داشت. اگر تور کیش رزرو کرده‌اید و برای خرید کردن دو سوال همیشگی «از کیش چی بخرم؟» و «چی تو کیش ارزونه؟» در ذهن شما نقش بسته است، با ما در این مقاله همراه باشید. بازار شهر چین در کیش یکی از آن فروشگاه‌هایی است که همه‌ی اجناسش را از کشور چین وارد می‌کند. نکته جالب در مورد این فروشگاه این است که به جز اجناسش، فروشنده‌های آن هم شهروندان چینی هستند.

اگر به سنت و فرهنگ چینی‌ها علاقه‌‌مند هستید، این پاساژ جای خوبی برای شما خواهد بود. کسانی که به دنبال خرید لباس‌های سنی چینی هستند می‌توانند در این پاساژ به راحتی به خواسته‌ی خود برسند. کیمونو نام این لباس‌های سنتی است که به احتمال زیاد در فیلم و سریال‌های محصول چین حتماً آن‌ها را دیده‌اید.

این لباس برای مردم چین ارزش زیادی دارد و معمولاً در مراسم‌های مهم مثل مراسم عروسی آن را به تن می‌کنند. البته بعضی از زنان و مردان مسن از کیمونو به عنوان لباس هر روز خود استفاده می‌کنند. همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید کیمونو یک لباس بلند با یقه‌ی ضربدری و آستین‌های گشاد است که رنگ‌های شاد و متنوعی هم دارد. تا به حال معنی کلمه کیمونو برای شما سوال شده است؟ این کلمه در زبان چینی ادب و احترام ترجمه می‌شود.

اجناس بازار شهر چین در کیش

در این بازار تقریباً هر چیزی که به فرهنگ چین مرتبط باشد را پیدا می‌کنید. جذاب‌ترین بخش این فروشگاه، بخش پارچه‌های آن است. جایی که پر از رنگ و طرح‌های مختلف است؛ پارچه‌هایی با طرح گل و شکوفه که به لطافت همان شکوفه‌هایی بهاری هم هستند. تنوع پارچه‌های این پاساژ آن‌قدر زیاد هست که امکان سر در گم شدن میان این همه رنگ هم زیاد است.

البته به‌غیر از این موارد کالاهایی مثل کیف، کفش و لوازم خانگی هم در این محدوده پیدا خواهید کرد. قیمت اجناس بازار شهر چین در کیش نسبت به جاهای دیگر ارزان محسوب می‌شود و به همین دلیل هم طرفداران زیادی بین خریداران دارد. فصل حراج در کیش زمان مناسبی برای خرید از این مرکز خرید محسوب می‌شود.

بازار شهر چین در کیششعبه‌های این بازار

این که از کلمه بازار استفاده می‌کنیم منظورمان فروشگاه‌های بزرگ با حجم زیادی از اجناس متنوع است. یکی از شعبه‌های این بازار در طبقه دوم مرکز خرید پانیذ کیش قرار دارد که اجناس تمام و عیاری هم برای مشتریانش ارائه می‌کند.

ساعت کاری بازار شهر چین در کیش

این بازار هر روز از ساعت ۹:۳۰ صبح باز است و تا ساعت ۲بعد از ظهر به فعالیت خودش ادامه می‌دهد. از ساعت ۲ تا ۵ بعد از ظهر مغازه‌ها بسته می‌شوند و بعد از ساعت ۵ مجدداً در فروشگاه‌ها به روی مشتریان باز می‌شود. شب‌ها هم حدود ساعت ۱۱ شب یکی یکی همه‌ی مغازه‌ها بسته می‌شوند، پس تا قبل اگر قصد خرید دارید تا قبل از ساعت ۱۱ شب به این پاساژ مراجعه کنید.

بازار عربهای کیش

مرکز خرید رویا مال کیش