مسترکارت در کیش – کیش در چند سال گذشته رشد قابل قبولی در حوزه‌ی توریسم داشته است که تاثیر قابل توجهی در اقتصاد این منطقه ایجاد کرده است. به‌تازگی با همکاری شرکت کیش‌ایر و حمایت سازمان منطقه آزاد کیش صدور مستر کارت و ویزا کارت برای تسهیل تجارت در کیش صادر می‌شود. صدور این کارت‌ها در بیش از ۲۱۰ کشور دنیا قابل استفاده می‌باشد و شما می‌توانید به‌صورت ایترنتی از دستگاه‌های خودپرداز (ATM) آن را شارژ کنید.

براساس گفته‌های حامد ذوالفقاری رئیس هیئت مدیراه‌ی شرکت ویژن کارت ایرانیان؛ تمامی مجوزهای لازم برای اعتبار بخشی این کارت‌ها از بانک‌های خارجی و مرکزی گرفته شده است. به‌علاوه امکان حواله‌ی تا سقف یک‌صد هزار دلار برای تجاریکه مورد تایید سازمان منطقه آزاد کیش هستند، وجود دارد.

مسترکارت در کیش

همچنین روافقاری در ادامه تاکید کرد در مرحله‌ی دوم کار برنامه داریم که یک دستگاه ATM در فرودگاه بین‌المللی کیش قرار دهیم که تجار، هتل‌داران و گردشگران تور کیش به‌راحتی بتوانند از تسهیلات آن استفاده نمایند و این منوط به اخذ مجوزهای لازم از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران می‌باشد. با استفاده از این کارت امید است گام بلندی برای تسهیل کار و تجارت ایجاد کنیم.